PDA

View Full Version : Прическа за дискотекаа



mim4encetyyyy
12-08-2010, 17:36
Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема ама не намерих. Кажете как си правите косите за дискотека защото моята винаги не прилича на нищо след 5тата минута а искам да изглежда добре през цялата вечер. Не знам нещо прибрано ли какво. Моляя помагайте. Мерси предварително =))

britzy
12-08-2010, 18:30
Ти да не отиваш на изложба за прически? :-o мн ясно,че кАто танцуваш,ще се развали-може да си направиш вафли в корените,въпреки че е изтъркано вече-а може и неква по-разчупена опашка

Paramour
12-08-2010, 18:54
^ точно опашка щях да пиша.
Като танцуваш и се потиш в повечето случаи, косата ти го отнася.. извод=> прибери я някакси. Дали ще е вързана на опашка, кок, нещо по-разчупено.. ти си реши.

LipSy
12-08-2010, 20:36
:D Естествено, че няма да прилича на нищо! Ти както и да я направиш и с колкото и лак да я пръскаш...не знам, дали ще се запази и 1 час! :-D

neeDaBosS
12-09-2010, 10:18
Ако косата ти е дълга.. (наистина дълга)
можеш да вдигнеш бретона нагоре с обем..с останалата коса да я вържеш по-високо на опашка след това вземаш 1 кичур и го правиш на вафли..друг кичур на маша с къдрици и така един след друг се повтарят кичурите.. много яко става аз така съм ходила и ми стой 2 часа..накрая пръскаш малко лак :)