PDA

View Full Version : Проблем..



zlatit0o
12-08-2010, 18:46
Проблемът ми е следният.. Става въпрос за мен и още 1 моя приятелка (аз съм момиче). С нея ходим заедно на училище, излизаме понякога и когато сме си двете се държи много добре със мен, а когато сме в някаква компания, дори и на училище, ме обижда. Проблемът е там че ме дразни супер много.. мога да я набия без да ми мигне окото, но сме приятелки много отдавна и я обичам, макар странното и държание спрямо мен.Искам съвет, как да подходя към нея? И междудругото съм правила опити да говоря с нея, но тя някак променя темата и не се получава...

Paramour
12-08-2010, 20:00
Като сменя темата ти пак се връщай на нея.. не й позволявай да се държи така с теб..
Ако непрекъснато когато сте в компания се държи така или те използва, или вече не си й интересна.. не знам. Зависи от вас самите и от това от колко време сте приятелки.

SmilezZz
12-08-2010, 21:50
Поговори с нея..НЕ й разрешавай да сменя
темата,нито пък да се държи така с теб..Или не ти
е никаква приятелка,или го прави,за да се покаже
пред другите..
- Обясни й,че не ти е приятно това..

LipSy
12-08-2010, 21:50
Ами ще седнете един ден да поговорите на 4 очи и ако се опита да смени темата ти трябва да й кажеш ,,НЕ, за това ще говорим!!!" Колкото и да я убидят тези думи ти трябва да й го кажеш в очите. Замисли се как ти се обиждаш от нейните думи, когато сте в компания. Ако тя не го е забелязала й го кажи без да се колебаеш!