PDA

View Full Version : Брекети : )



sunshiinee
12-08-2010, 18:04
Имам брекети от повече от 1 година ама за тази година на ортодонт за да ми ги натегнат съм ходила най-много 5 пъти .. винаги си записвам час и винаги нещо ми изниква и после все нямам време да се запиша .. Вече направо мн ме е страх да отида при ортодонтката защото ще ме овика .. Та въпроса ми е дали много ще се забави лечението ми с тези пропуски ... ???!?!?!

MegiBoOm
12-08-2010, 18:07
ДА!

sunshiinee
12-08-2010, 18:20
оффф .. мн си се дразня ... утре сум се решила да отида на всяка цена обаче мн ме е страхх .. какво да и кажа на ортодонтката .. :ддд знам че е тъпичко това обаче нямаа койй друг да питамм ... :Д

neeDaBosS
12-08-2010, 18:28
Обесни и че си нямала възможност,но няма да се повтори повече..

LipSy
12-08-2010, 20:40
Ами почти 100% съм сигурна, че ще ти се развика до някаква степен! Брекетите и шините са сериозна работа! Ако искаш да ги носиш с векове...недей да ходиш още една година, ако пък не искаш да ги носиш с векове...си сядаш на задните части и каквото и да изникне да си в кабинета и точка! Сега ще кажеш защо така ти говоря, ама то си е така. Ти сама си го правиш! Размисли малко!

xKiFlAxxx
12-09-2010, 03:56
Как така ще ти вика :shock: :shock: .. Каква е тя че да вика ??
Ако съм на твое място аз, няма да викне никога повече....


И не се подценявай...щом си плащаш за лечение, е длъжна да го прави и ще го прави!

sunshiinee
12-09-2010, 14:23
на мене мечтата ми е да ми се оправят зъбите още от 3 клас когато носиь шини .. после спряь защото нямаше ефект преди 1 година тоест в 6 клас сложих брекети и за времето в което ьодеь редовно зъбите ми наистина започнаьа да се подреждат но незнам какво стана и се няма време да отида ;д днеска отидох вече с една моя приятелка защото ме беше страх :Д ии не ми вика ама си личеше че мие доста ядосана .. и каза повече да не се повтаря .. ама нали мина вече .. !! мсс :D :-)

Vikito0o
12-09-2010, 14:41
И аз бях така. :D Само виках другата седмица,другата седмица и накрая ядох сладолед и нещо и стана и се отлепи брекета и трябваше да отида и нищо не ми каза.Каза само ама ти къде се изгуби,а аз се засмях и толкова.

Paramour
12-09-2010, 18:47
е.. минало, минало :lol:

tItEufFf
12-11-2010, 13:01
Естествено, че ще ти се забави лечението.
Аз със редовно ходене вече повече от 3 години ги нося (ама вторник ги махам :grin: ) , пък представям си ако бях като теб.
Имам една приятелка не ходи редовно при ортодонтката и вече 4 години ги носи брекетите, а не се очертава скоро да ги маха.
То си е за теб ;)

vagarious
12-11-2010, 15:25
Само да попитам:
- има ли някой със самолигиращи се брекети Деймън !? :-o
Защото аз съм с такива и не ми е казвала да ходя за затягане !?!? Само един път съм сменяла горната дъга с по-силна,но за 9 месеца ми се струва малко !?Какво мислите ? :-o

francyzoi4ety
12-18-2010, 18:51
споко и аз съм като теб и съм с такива брекети,нормално е,защото самите брекети на даймън са много качествени и няма нужда от толкова често сменяне, също така ако си забелязла зъбките се изправят по бързо с тях на мен лично за 3 месеца ми бяха много добре,но още си ги нося:)

CaliforniaBoy
12-18-2010, 20:58
Как така ще ти вика :shock: :shock: .. Каква е тя че да вика ??
Ако съм на твое място аз, няма да викне никога повече....


И не се подценявай...щом си плащаш за лечение, е длъжна да го прави и ще го прави!

хахахах

vagarious
12-19-2010, 07:09
споко и аз съм като теб и съм с такива брекети,нормално е,защото самите брекети на даймън са много качествени и няма нужда от толкова често сменяне, също така ако си забелязла зъбките се изправят по бързо с тях на мен лично за 3 месеца ми бяха много добре,но още си ги нося:)

Да и при мен така се получи за 3-те месеца.После един зъб имаше застой, и онзи ден му сложи някаква прозрачна гумичка, от която пък не мога да слагам ластъци. :? Плановете ни бяха сега по празниците да ги махнем, но го отсрочихме за съжаление. :( :( :(

francyzoi4ety
12-19-2010, 07:43
Оооо ти си цвете пред мен.Аз ги нося от 2год. и половина,защото имах двата зъба,които не искат да растът и сега допълнително ги избутваме напред,трудна работа много,може да ударя и третата година за съжаление... :o

vagarious
12-19-2010, 08:20
Ауу, неприятно. :? :(