PDA

View Full Version : Сега или никога.



Greennight
12-08-2010, 18:27
В петък от 11 часа елате на протест пред Hародното събрание!!!Призоваваме всички Софиянци,които са против кратката Коледна Ваканция да дойдат,всеки 1 е важен!!!Моля,ако се чувствате ощетени от кратката ваканция изпрате това на поне 10 ваши абоната!!!Всеки 1 е важен!!!

Или ще е този петък,или никога...Или сега веднъж за винаги ще поставим исканията си,или никога...Има и група във фейсбук http://www.facebook.com/event.php?eid=111672635568478,хайде хораа всички стачкуваха...Нямаме време за губене..Знам,че групата във фейсбук е малка,но това не е оправдание!!!На мен лично 40 човека са ми казали със сигурност,че ще отидат,ако сте против кратката Коледна Ваканция се постарайте и вие!!!

kyka1
12-08-2010, 18:36
Офф май вие не разбрахте.НЯМА ДА НИ УВЕЛИЧАТ ВАКАНЦИЯТА !!! Вие от дума не разбирате...

SemperFidelis
12-08-2010, 18:49
То простести ала-бала, ама тая година няма как да се увеличи ваканцията от министерството, 'щото ваканциите се предвиждат преди да започне учебната година. Единствената ваканция е тази, която ние можем да си напраим ;). Протестирайте да сменят образователната система, че с тая поколението след нас не ги виждам к'ви изроди ще са.

Greennight
12-08-2010, 18:56
Офф,който не го устройва и иска да ходи на 3ти януари на даскало просто да не пише в тая тема-МОЛЯ!

darkPaladin
12-08-2010, 19:10
да ти имам проблемите...

Yunna
12-08-2010, 20:27
Пфф остави това за ваканцията ама мислят и от 1-ви Септември вече да почваме даскало :? ](*,) ](*,)

Greennight
12-08-2010, 20:32
Ела,за да си поставим изискванията,всеки е важен!

SmilezZz
12-08-2010, 20:44
Колкото и протести да се правят,колкото и яйца да
им хвърляте :lol: - нищо няма да се промени..
По новините,министърът на образованието каза,че вече
ваканциите са решени от кога до кога ще бъдат и няма
да има никаква промяна..

drogba333
12-09-2010, 08:04
Колкото и протести да се правят,колкото и яйца да
им хвърляте :lol: - нищо няма да се промени..
По новините,министърът на образованието каза,че вече
ваканциите са решени от кога до кога ще бъдат и няма
да има никаква промяна..
Зубрачо , все нешо ще направят ако обявиме че поне до 7 няма никои да стъпи в училище
П.П като ти се ходи на училище ходи и си зубри по цял ден ,твоя воля :-o но тази тема не е за здухани зубари :D

Crazytu
12-09-2010, 08:16
Ама вие си мислите, че ще ви вземат на сериозно?! Вярвайте си! :lol:

Rot
12-09-2010, 08:21
Вярно, малко детски е повода. Но вие, които им се хилите и им казвате, че няма смисъл, сте още по-смешни и жалки.
По същия начин и преди 150 години са казвали на революционерите, че никога няма да се освободим.
Важно е, че има активност! Важното е, че не живеят с робски манталитет и непукизъм. Тълпата е най-страшната сила на света!

Bukmopu
12-09-2010, 10:27
:shock:
Сравнявате революционерите с мързеливите ламери,на които не им се учи..?
:shock:

chemist9009
12-09-2010, 12:05
На който не му се учи да не ходи....проблема е решен....няма нужда от протести така или иначе никой няма да ви чуе в тази демократична държавица :P 8)

scrooper
12-09-2010, 13:00
На който не му се учи да не ходи....проблема е решен....няма нужда от протести така или иначе никой няма да ви чуе в тази демократична държавица :P 8)

така е. А и наистина е повече от смешно протестиращи ученици да се сравняват с революционери, даже е грозно ;)

diksi
12-09-2010, 13:13
Офф май вие не разбрахте.НЯМА ДА НИ УВЕЛИЧАТ ВАКАНЦИЯТА !!! Вие от дума не разбирате...
+1

Millen4ety
12-09-2010, 13:24
Вярно, малко детски е повода. Но вие, които им се хилите и им казвате, че няма смисъл, сте още по-смешни и жалки.
По същия начин и преди 150 години са казвали на революционерите, че никога няма да се освободим.
Важно е, че има активност! Важното е, че не живеят с робски манталитет и непукизъм. Тълпата е най-страшната сила на света!

напълно съм съгласна!

ImmortalSportFreak
12-09-2010, 13:51
На който не му се учи да не ходи....проблема е решен....няма нужда от протести така или иначе никой няма да ви чуе в тази демократична държавица :P 8) ;-)

van1
12-09-2010, 14:41
Ученици... жалки сте... и сте ГЛУПАВИ до безобразие.
Въобще знаете ли как се протестира, за да има ефект?
Знете ли, че трябва да се изпрати писмо месец преди протеста?
Къде бяхте когато обявиха датите на ваканциите преди да е започнала учебната година? Защо не протестирахте тогава, когато МОЖЕШЕ, а не сега когато просто го правите за гъзария и защото го правят другите?
Сещате ли се, че вече са записани тези дати в плана на МОМН и НЕ МОЖЕ да се променят?

ПС: И аз съм ученик.

sabaton94
12-09-2010, 15:10
:shock:
Сравнявате революционерите с мързеливите ламери,на които не им се учи..?
:shock:
Напълно подкрепям, не може да сравнявате подобни неща. Вземете се спрете бе, смешковци... протести ще правят ххаха, току виж понаучили нещо дето може да им потрябва в тоя живот.

Infection
12-09-2010, 15:23
Колкото и да искаме няма да стане защото всичко е било планирано миналата година затова вместо напразно да се хабите помислете за догодина

Rot
12-09-2010, 18:13
Всъщност на кретенчетата, които питат дали ги сравнявам... да, манталитета е еднакъв. Пък и за ваканцията не става въпрос само за мързел... наистина го има елемента на психологическо натоварване, което пречи на учениците да усвояват материала ефикасно.. ако изобщо се опитват!

Мързел или не, важното е, че младото поколение има достатъчно кураж да протестира - аз за ученическа стачка в Германия не съм чул.

Greennight
12-09-2010, 18:30
Много хубаво беше определението за Турското робство.Както вие сега си викате,няма смисъл всичко е определено,нищо няма да постигне,така са си викали и те!Ако ви е кеф да ходите на 3ти на даскало тоидете,ако не утре елате!!!

Tempest
12-10-2010, 13:56
истината е в правописа на автора... най-малкото за това заслужавате даже и да няма... то преди години коледа не се е празнувала, а ваканцията е била като на 12 клас пролетната...

Tempest
12-10-2010, 14:00
Всъщност на кретенчетата, които питат дали ги сравнявам... да, манталитета е еднакъв. Пък и за ваканцията не става въпрос само за мързел... наистина го има елемента на психологическо натоварване, което пречи на учениците да усвояват материала ефикасно.. ако изобщо се опитват!

Мързел или не, важното е, че младото поколение има достатъчно кураж да протестира - аз за ученическа стачка в Германия не съм чул.

има, да, ама не при всеки.. така че хич не викай на тия, които не отидат, предатели... това е твой интерес - не ходи.. на мен не ми е проблем и ще отида..

между турците и сегашното положение има огромна разлика.. едно е свободата на държавата ти, друго е една кирлива седмица, в която ще си чешете каквото имате.. съвсем неуместно сравнение!

ImmortalSportFreak
12-10-2010, 15:34
Всъщност на кретенчетата, които питат дали ги сравнявам... да, манталитета е еднакъв. Пък и за ваканцията не става въпрос само за мързел... наистина го има елемента на психологическо натоварване, което пречи на учениците да усвояват материала ефикасно.. ако изобщо се опитват!

Мързел или не, важното е, че младото поколение има достатъчно кураж да протестира - аз за ученическа стачка в Германия не съм чул.

има, да, ама не при всеки.. така че хич не викай на тия, които не отидат, предатели... това е твой интерес - не ходи.. на мен не ми е проблем и ще отида..

между турците и сегашното положение има огромна разлика.. едно е свободата на държавата ти, друго е една кирлива седмица, в която ще си чешете каквото имате.. съвсем неуместно сравнение!

++
И аз жиов и здраво ще отида на 3ти.. изобщо не ми пречи. ;) :-P
Престанете да мрънкате за тия ваканции,че и тая част от ваканцията,в която ще почивате,няма да празнувате и да се радвате на празниците,а ще си чешете главите и ще се изнервяте,защо ваканцията не ни е увеличена...... тъпо. Мислете как ще си изкарате тези няколко дни на макс и това е.. !

loca10
12-10-2010, 16:06
Трябва да се засрамите! Отнемат нашето право, нашето време, нашия живот под носа ни! А вие просто си седите и учите, в опит да се устроите дбре и да имате богата обща култура! Трябва да имаме кураж, та ние сме новото време! Ние ще се бием за нашата седмица, каквото и да ни струва...Ние сме свободни, ние сме борци, ние сме революционери!!!

P.S: дано схващате тънката ирония :razz:

Tempest
12-10-2010, 16:52
Трябва да се засрамите! Отнемат нашето право, нашето време, нашия живот под носа ни! А вие просто си седите и учите, в опит да се устроите дбре и да имате богата обща култура! Трябва да имаме кураж, та ние сме новото време! Ние ще се бием за нашата седмица, каквото и да ни струва...Ние сме свободни, ние сме борци, ние сме революционери!!!

P.S: дано схващате тънката ирония :razz:

не хващам ТЪНКА ирония... виж, друга...

van1
12-11-2010, 09:12
Всъщност на кретенчетата, които питат дали ги сравнявам... да, манталитета е еднакъв. Пък и за ваканцията не става въпрос само за мързел... наистина го има елемента на психологическо натоварване, което пречи на учениците да усвояват материала ефикасно.. ако изобщо се опитват!

Мързел или не, важното е, че младото поколение има достатъчно кураж да протестира - аз за ученическа стачка в Германия не съм чул.

Човек, личи си, че си още с детско мислене.
Сравняваш България и Германия??? По мои спомени, докато бях в Германия за една Нова Година, там учениците имат около 1 месец зимна ваканция. Е, нямат 3 месеца лятна, но ваканциите им са разпределени равномерно.
И пак казвам, къде сравняваш Германската образователна система с Българската "образователна" система.

tArIkAt
12-11-2010, 09:49
Колкото и протести да се правят,колкото и яйца да
им хвърляте :lol: - нищо няма да се промени..
По новините,министърът на образованието каза,че вече
ваканциите са решени от кога до кога ще бъдат и няма
да има никаква промяна..
Зубрачо , все нешо ще направят ако обявиме че поне до 7 няма никои да стъпи в училище
П.П като ти се ходи на училище ходи и си зубри по цял ден ,твоя воля :-o но тази тема не е за здухани зубари :D
като ти гледам поста и ми става лошо .. човека ще си зубри и ще постигне нещо в тоя живот, за разлика от такива като теб :)

Tempest
12-11-2010, 12:55
Колкото и протести да се правят,колкото и яйца да
им хвърляте :lol: - нищо няма да се промени..
По новините,министърът на образованието каза,че вече
ваканциите са решени от кога до кога ще бъдат и няма
да има никаква промяна..
Зубрачо , все нешо ще направят ако обявиме че поне до 7 няма никои да стъпи в училище
П.П като ти се ходи на училище ходи и си зубри по цял ден ,твоя воля :-o но тази тема не е за здухани зубари :D

оле, колко си ло... извинявам се, прост! :D Такива като тебе много ги обичам - съществуват 2 противоположности и никакви други възможности.. значи или ти се кисне у вас без причина (не заради някакви натоварвания или подобни измислици), или си бахти зубрача! Ами и на мене ми се ходи на даскало, ама не заради даскалото, а заради определена група от хора.. а и що пък да не науча нещо полезно за моето бъдеще?! 12 клас съм, ако сега не ходя на училище, няма кога - после ше ми липсва.. 12 клас оплакват ли се, че пролетната им ваканция е само 2 дена? НЕ! Защото не са деца като 90% от вас.. айде със здраве и да има поне 1 от вашия клас да ви прави сечено на 3ти!!!

blackfireXx
12-11-2010, 13:37
както каза един младеж: ПРЪСНЕТЕ ИМ СЕИРА

morellocherry16
12-11-2010, 20:16
Вие с т'ва увеличаване на ваканции се усрахте.. к'во ви пука дали ще ходите на смотаното си училище и ще седите с пръст в носа там или ще сте навряни вкъщи...

Tempest
12-11-2010, 20:28
Вие с т'ва увеличаване на ваканции се усрахте.. к'во ви пука дали ще ходите на смотаното си училище и ще седите с пръст в носа там или ще сте навряни вкъщи...

разликата е, че на училище може и да научат как се пише правилно на български, а докато си седят в тях, губят тая възможност и пишат глупости по форумите и всички им се смеят..