PDA

View Full Version : Влюбена съм ...



kethynkaa
12-08-2010, 19:31
Здравейте , искам да споделя един мой проблем , който ме мъчи ..
Влюбена съм ..
Сега ще ви разкажа за проблема си ..
С едно момче се запознахме в скайп . Пишехме си много често .. По едно време започнахме много да се сближаваме , като започнахме да си говорим глупости ( както правят днешните тийнейджъри .. ) Започнахме да си пишем още по - често .. Пращахме си целувки, прегръдки , дори сърца ! По едно време се запитах какво правя и дали всъщност наистина го харесвам като характер, външност и т.н. - неможах да отговоря на въпроса си .. Един ден компютъра му се развали .. Бях много тъжна и понеже имам приятелка в селото, в което той живее ( селата ни са съседни - най - много на 15 км ) й казах да го пита защо не сяда на скайпа и т.н.. Нещата станаха още по - сложни . Друга приятелка му е казала , че го харесвам , и аз съотвено и благодарих и й казах , че съм събирала смелост да му кажа .. А той отговорил, че ние сме били просто приятели , което ме натъжи ужасно .. Буквално преди няколко дни му разбрах номера и започнах да звъня . Всъщност това не е бил неговият номер , а момичето което ми го е дало не го е записала правилно .. От тогава много се натъжих започнах да слушам тъжни песни , не ме вълнуваше нищо около мен , намалих апетита ..

Искам да ви попитам , в такъв случай , като моя какво да направя , да го забравя ли или да не се отказвам от него ?? Моля ви за помощ ! ;((

SmilezZz
12-08-2010, 19:37
Аз не схванах - той на тебе ли ти го каза това
или на въпросната приятелка..Ако го е казал на приятелката
ти,то тогава има вероятност да те харесва..
Все пак е хипер тъпо някой друг да му каже,че ТИ го
харесваш..И ако аз бях на неговото място,също щях да
отговоря така - освен ако,този човек (който ще ме попита)
е приятел(ка),на когото/която имам страшно много
доверие..

zlatit0o
12-08-2010, 20:26
Аз не схванах - той на тебе ли ти го каза това
или на въпросната приятелка..Ако го е казал на приятелката
ти,то тогава има вероятност да те харесва..
Все пак е хипер тъпо някой друг да му каже,че ТИ го
харесваш..И ако аз бях на неговото място,също щях да
отговоря така - освен ако,този човек (който ще ме попита)
е приятел(ка),на когото/която имам страшно много
доверие..

+1 :smt045 :smt045

kethynkaa
12-09-2010, 13:53
Ами тя се е била изпуснала без да иска , че аз го харесвам . . И тогава той й е казал това . . Ами в случая не съм виновна аз , че тя му е казала . . Тя каза , че е мислела , че той знае . . Мислиш ли наистина , че може да ме харесва ? . . И го е казал просто така , за да не ми каже тя ?

Dekkuy
12-09-2010, 17:10
Ем, аз съм сагласна с другите 2 човека, и мисля, че е вазможно да те харесва, а да е казал на приятелката ти друго само защото може да каже и на теб и на други нейни и негови приятели, както е казала на него, че го харесваш. Затова да и е казал друго.

kethynkaa
12-10-2010, 14:46
Да , може .. Днес му оправиха компютъра и ме попита дали е вярно това , което момичето му е казало и аз му отговорих да и той каза `` Може ти да ме харесваш , но не знаеш дали и аз те харесвам `` .. Аз малко не му разбрах мисълта, но ако може някой да ми я изтълкува .. ?

futbolita
12-16-2010, 03:06
На мен по скоро ми звучи че тя му е казала че ти мислиш че той те харесва и по този начин те е злепоставила.За тва ти казва "Но не знаеш дали аз те харесвам" Поне така мисля де,даи малко инфо за контекста в който ти го е казал...

6u6ityy
12-29-2010, 17:04
по добре го питай дали те харесва за да знаеш,защото това което ти е казал е малко объркващо и не можеш да разбереш дали те харесва или не :) :) :) :) :) :) :)