PDA

View Full Version : Чалга ,Метъл , или Рап ??



Neo47
12-08-2010, 19:59
]мисля че заглавието говори достатъчно]

SonataArctica
12-08-2010, 20:26
Музиката не се ограничава само с тези 3 стила, нали знаеш...

Колкото до мен.. Завинаги метъл ;)

ArrowsOfDeath
12-08-2010, 20:39
Електроника и рок.

Имало е доста такива теми, ама понеже скоро никоя не е била активна ще оставя тази 8-)

xWandereRx
12-08-2010, 21:23
от изброените - чалга

12-08-2010, 23:44
И трите стила ги слушам. :)

iLovePussyJuice
12-09-2010, 05:51
мина прекалено много време от последната такава тема

radeberger
12-09-2010, 07:11
Рок.

Ewok
12-09-2010, 08:24
От изброените - метъл.

NikeAir77
12-09-2010, 09:51
рап 8-)

gandalfepi4
12-09-2010, 10:31
Fuck метъл

Fuck рап

and FUCK чалга

Go EPIC! (http://www.youtube.com/watch?v=eQqJRhAg92o&feature=related/)

psych0
12-09-2010, 10:47
метъл

JZfan
12-09-2010, 12:10
Рап (но не включвам българския рап ,защото той е кат чалгата).

bitchwolf
12-09-2010, 13:19
Метъл и рок със всичките им 5 млрд. разновидности,които измислиха .. :smt002

Neo47
12-09-2010, 14:41
ем трите са най-слушани според мен, за това не добавих други пък и темата щеше да е много дълга :)
и аз слушам всичко, чалгата ме дразни най-много, а метъла ме кефи най-много. харесвам да се напивам с бира на метъл, после минавам на твърдо с чалга (щот не ме интересува дали има смисъл в песента)
и след тва се озовавам в леглото с първата срещната и за ритъм Рап :oops:

hotxxmess
12-09-2010, 15:25
рап и чалга.

Monnie
12-09-2010, 15:29
Чалга

DesireToFire
12-09-2010, 15:32
Е да, но пак темата е тъпо измислена. Половиата споменават "от изброените", което не означава че е най-слушаният стил от изброените. Освен това са корено различни неща. По-смислена тема ще е траш или блек примерно.
Както и да е. По темата слушам почти само метъл (като глевно траш, хеви и груув), както и класически рок. Слушам и харевам това независимо на колко бири съм или подобно. Но преживявам всякаква музика. Като цяло такова спорене за стилове ми е безмислено и противно.. Както и такива теми..

stoyan123
12-09-2010, 15:51
халс музика :grin: :grin: :grin:
:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Neo47
12-09-2010, 16:59
Е да, но пак темата е тъпо измислена. Половиата споменават "от изброените", което не означава че е най-слушаният стил от изброените. Освен това са корено различни неща. По-смислена тема ще е траш или блек примерно.
Както и да е. По темата слушам почти само метъл (като глевно траш, хеви и груув), както и класически рок. Слушам и харевам това независимо на колко бири съм или подобно. Но преживявам всякаква музика. Като цяло такова спорене за стилове ми е безмислено и противно.. Както и такива теми..
е .. никой не те задължава да пишеш на тема която не ти харесва :wink:

JZfan
12-09-2010, 17:39
е .. никой не те задължава да пишеш на тема която не ти харесва :wink:

:smt023

Paramour
12-09-2010, 18:54
метал по принцип..
по купони и дискотеки-чалга
а рап.. отвреме навреме.

iLovePussyJuice
12-09-2010, 18:54
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x

Paramour
12-09-2010, 19:01
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е, не е само крещене.. има и яки балади. 8-)
а за маса.. то и кючек не става много за маса :?
хахахах не се били къпели :lol:

vankovvv
12-09-2010, 19:13
^ Че кой се къпе днешно време ? 8-)
От тук изброените метал афкурс

iLovePussyJuice
12-09-2010, 20:09
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е, не е само крещене.. има и яки балади. 8-)
а за маса.. то и кючек не става много за маса :?
хахахах не се били къпели :lol: как ше да не става, то тва е най-доброто...по-добро няма

според теб къпят ли се?
ако се къпеха, нямаше да смърдят така :(


vankovvv, ако ти не се къпеш, аз се къпя
не мога да си позволя да отида на студентски град, на 33 (примерно) и да не се изкъпя, какво ли ще си помислят другите :shock:

vankovvv
12-09-2010, 20:12
^ Човек ти сериозно ли ?? :razz:

iLovePussyJuice
12-09-2010, 20:13
^ Човек ти сериозно ли ?? :razz:за кое ? :shock:

ArrowsOfDeath
12-09-2010, 20:21
Прави си темата интересна, щото ги няма образите с такива крайни мнения :lol:

Neo47
12-09-2010, 20:22
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
от метъл до метъл има разлика пич, и от метъли до метъли също :)
а и де да знам .. то си е може би вродено, или разбираш метъла или си въртиш кючеците и рапираш ,тва е :lol:

ArrowsOfDeath
12-09-2010, 20:27
ем трите са най-слушани според мен, за това не добавих други пък и темата щеше да е много дълга :)
и аз слушам всичко, чалгата ме дразни най-много, а метъла ме кефи най-много. харесвам да се напивам с бира на метъл, после минавам на твърдо с чалга (щот не ме интересува дали има смисъл в песента)
и след тва се озовавам в леглото с първата срещната и за ритъм Рап :oops:

Това просто... :smt017 :smt082 :lol:

Neo47
12-09-2010, 20:33
ем трите са най-слушани според мен, за това не добавих други пък и темата щеше да е много дълга :)
и аз слушам всичко, чалгата ме дразни най-много, а метъла ме кефи най-много. харесвам да се напивам с бира на метъл, после минавам на твърдо с чалга (щот не ме интересува дали има смисъл в песента)
и след тва се озовавам в леглото с първата срещната и за ритъм Рап :oops:

Това просто... :smt017 :smt082 :lol:
нали 8-)

Neo47
12-09-2010, 20:39
Аз пък много се смея на такива музикални пумияри, които не могат да си изградят собствен вкус и се ръководят по най-смешните стереотипи.

Общо взето предпочитам насреща си да имам заклет чалгар, метъл или рапър, отколкото някой пеницилин, който да ми разправя, че слушал всичко. Самото твърдение е толкова слабоумно, че някой ден ще счупи интернета...[/quote]
всеки си има вкус и мнение, за това пуснах темата :) а и не съм казвал че се кефя на всичко,тва че слушам всичко е друг въпрос, сестра ми е чалгарка и понякога съм принуден да слушам :x

DesireToFire
12-09-2010, 20:39
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е не...не може просто :/
т'ва да си ограничен и да го демострираш токова явно...
Крещят и не се разбира?? А как по концертит хилядите хора о публиката припяват знаят текста.
Не се къпели и "смърдяли" (т'ва ми е много селска дума) - а можеш ли да ми обясниш защо съм маниячка на тема лосиони за тяло и душ-гелове? :Д
Не става за слушане на маса? На мен пък ми е най-приятно да седна с компания да пия бира на фона на Мейдън примерно.
Също така Металика примерно имат текстове на всякакви теми. Групите имат както и по-баладни песни, така и енегрични. Както тежки и агресивни, така и жизнерадостни. За всяко настроение, за всеки повод.

DesireToFire
12-09-2010, 20:42
Аз пък много се смея на такива музикални пумияри, които не могат да си изградят собствен вкус и се ръководят по най-смешните стереотипи.

Общо взето предпочитам насреща си да имам заклет чалгар, метъл или рапър, отколкото някой пеницилин, който да ми разправя, че слушал всичко. Самото твърдение е толкова слабоумно, че някой ден ще счупи интернета...
всеки си има вкус и мнение, за това пуснах темата :) а и не съм казвал че се кефя на всичко,тва че слушам всичко е друг въпрос, сестра ми е чалгарка и понякога съм принуден да слушам :x[/quote]
Е да, ама от слушам до чувам има разлика, сещаш се..

Neo47
12-09-2010, 20:49
Аз пък много се смея на такива музикални пумияри, които не могат да си изградят собствен вкус и се ръководят по най-смешните стереотипи.

Общо взето предпочитам насреща си да имам заклет чалгар, метъл или рапър, отколкото някой пеницилин, който да ми разправя, че слушал всичко. Самото твърдение е толкова слабоумно, че някой ден ще счупи интернета...
всеки си има вкус и мнение, за това пуснах темата :) а и не съм казвал че се кефя на всичко,тва че слушам всичко е друг въпрос, сестра ми е чалгарка и понякога съм принуден да слушам :x
Е да, ама от слушам до чувам има разлика, сещаш се..[/quote]
-а ти от къде знаеш какво съм чувал :lol: още в началото заявих че метъла ме кефи най-много,а като се напия не ме брига кво слушам щот не съм в час да го разбера, просто модератора не ми е сфанал мисълта :x

Ewok
12-09-2010, 20:55
Охоооо, темата се започна

http://i104.photobucket.com/albums/m198/narcbliss/0653_homer-eating-popcorn-small-c78.jpg

Neo47
12-09-2010, 20:57
Охоооо, темата се започна

http://i104.photobucket.com/albums/m198/narcbliss/0653_homer-eating-popcorn-small-c78.jpg
да.. ама говорете по темата вместо да ми чоплите в гащите :wink:

Neo47
12-09-2010, 21:05
всеки си има вкус и мнение, за това пуснах темата :) а и не съм казвал че се кефя на всичко,тва че слушам всичко е друг въпрос, сестра ми е чалгарка и понякога съм принуден да слушам :x

Написа, че слушаш всичко и като минеш на "твърдо" си с чалга...

К'во се въртиш като фурнаджийска лопата, на всички ни стана ясно, че слушаш каквото ти пуснат и се правиш на интересен.


ПП. Метълите смърдят! И да, не се къпят и са отвратителни... Проверен факт.
после минавам на твърдо с чалга (щот не ме интересува дали има смисъл в песента)
не ме интересува мнението ви за моя стил,темата отсича с въпроса къв е вашия стил. :)

Neo47
12-09-2010, 21:18
Моят стил е да се присмивам на хора, които като пийнат две водки и си плюят в сурата... :)
успех в начинанието 8)

Neo47
12-09-2010, 21:28
Мерси, аз вече от доста време ти се смея, така че... явно действа :)
важното е че правиш темата интересна :) мен не ме еВе дали някой напълно непознат ми се присмива.. 1во щот не знае нищо за мен че да говори.. 2ро имам и по-важни неща за които да мисля докато си почивам .. например да цъкна 1 покер у фейса ,да драсна 5 реда с приятел,да си кажа 2-3 думи с ЧОВЕК..
и като за капак ,това е ФОРУМ което прави коментара ти смешен :lol:

Neo47
12-09-2010, 21:42
целта на темата беше да разбера кой каква музика слуша, ако не си зацепил още .. а не мнението на някой си за някой си .. явно просто искаш последната дума да е твоя и тъй като не ми пука ти я отстъпвам.. без друго ти обърнах достатъчно внимание :wink:
П.П. истината няма нужда от оправдание.

iLovePussyJuice
12-09-2010, 22:59
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е не...не може просто :/
т'ва да си ограничен и да го демострираш токова явно...
Крещят и не се разбира?? А как по концертит хилядите хора о публиката припяват знаят текста.
Не се къпели и "смърдяли" (т'ва ми е много селска дума) - а можеш ли да ми обясниш защо съм маниячка на тема лосиони за тяло и душ-гелове? :Д
Не става за слушане на маса? На мен пък ми е най-приятно да седна с компания да пия бира на фона на Мейдън примерно.
Също така Металика примерно имат текстове на всякакви теми. Групите имат както и по-баладни песни, така и енегрични. Както тежки и агресивни, така и жизнерадостни. За всяко настроение, за всеки повод....не се получи както се надявах де'ба xD
не е като едно време :D

иначе и аз слушам споко...просто се опитвах да провокирам менструални коментари като гууд ол' таймс xD...
даже може и да не вярваш, ама и аз ходя на концерти, на времето даже свирих за кратко в една група :D сега даже търся хора, с които да свиря 8-)

iLovePussyJuice
12-09-2010, 23:02
ПП. Метълите смърдят! И да, не се къпят и са отвратителни... Проверен факт.забравих да спомена, че относно това бях абсолютно сериозен 8-)
и като цяло не са особено широкоскроени 8-)
дислайк 8)

12-10-2010, 13:18
Тъпа тема за тесногръди хора. Цаката е да си широкоскроен и да слушаш всякакъв стил музика. Не мога да си представя да слушам само един определен стил и да плюя по другите стилове които не ми харесват. И в духа на темата - повечето чалгари са кухи като шотландски гаиди, повечето метъли наистина са нечистоплътни и повечето рапъри са пълни смешници и палячовци с непокрито самочувствие...

iLovePussyJuice
12-10-2010, 15:20
Който е ходил по метъл концерти си знае, а който си слуша Рамщайн вкъщи и се пъне, че са много чистоплътни... ми да ходи на концерти.

Мани..последния път като бях на метълски концерт щях да умра, сериозно 8-)


Тъпа тема за тесногръди хора. Цаката е да си широкоскроен и да слушаш всякакъв стил музика. Не мога да си представя да слушам само един определен стил и да плюя по другите стилове които не ми харесват. И в духа на темата - повечето чалгари са кухи като шотландски гаиди, повечето метъли наистина са нечистоплътни и повечето рапъри са пълни смешници и палячовци с непокрито самочувствие...аз също слушам разнообразни стилове, но защо да не се "плюе" по други стилове, които не ми харесват :-o
примерно има подстилове на метъла, които са ми по-противни и от чалгията :>

JZfan
12-10-2010, 23:21
Няма толкова широкоскроен човек, който да слуша всички стилове... и на Азис гъ'за не е толкова широкоскроен...

хаха 8-)

arizona
12-11-2010, 10:53
ем трите са най-слушани според мен, за това не добавих други пък и темата щеше да е много дълга :)
и аз слушам всичко, чалгата ме дразни най-много, а метъла ме кефи най-много. харесвам да се напивам с бира на метъл, после минавам на твърдо с чалга (щот не ме интересува дали има смисъл в песента)
и след тва се озовавам в леглото с първата срещната и за ритъм Рап :oops:
:razz: ей тва е отговор,иначе метъл най-ме кефи,после рапа :-D

avitoholbg
12-11-2010, 13:07
От изброените- Метъл и рап, чалга не слушам.
Иначе слушам и Рок, Техно, Денс, Джаз и Поп. Абе почти всякаква музика без чалга, отвращава ме (puke)

Nikolcheto24
12-11-2010, 13:34
Най-вече метъл, ама по лек и рап може би.

JesusWalk
12-11-2010, 15:10
Аз слишам повече чалга , бг рап , гръцко и такива , но мисля , че не бива на някой хора ; примерно питат Чалга или Метъл. Спорет мене може и да е хубав за някой стила Метъл или там рок ли какво незнам не се занмивам с този стил. Но примерно сега идва нова година и по празници и така не мисля , че ако седнете на маса ще слушате метъл :)

Emin3m
12-11-2010, 15:21
Само рап слушам . Обаче си признавам , че преди слушах само чалга , но след като чух Еминем и други рап изпълнители ...

DesireToFire
12-12-2010, 08:58
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е не...не може просто :/
т'ва да си ограничен и да го демострираш токова явно...
Крещят и не се разбира?? А как по концертит хилядите хора о публиката припяват знаят текста.
Не се къпели и "смърдяли" (т'ва ми е много селска дума) - а можеш ли да ми обясниш защо съм маниячка на тема лосиони за тяло и душ-гелове? :Д
Не става за слушане на маса? На мен пък ми е най-приятно да седна с компания да пия бира на фона на Мейдън примерно.
Също така Металика примерно имат текстове на всякакви теми. Групите имат както и по-баладни песни, така и енегрични. Както тежки и агресивни, така и жизнерадостни. За всяко настроение, за всеки повод....не се получи както се надявах де'ба xD
не е като едно време :D

иначе и аз слушам споко...просто се опитвах да провокирам менструални коментари като гууд ол' таймс xD...
даже може и да не вярваш, ама и аз ходя на концерти, на времето даже свирих за кратко в една група :D сега даже търся хора, с които да свиря 8-) На какво свириш :Д

Mooo6no
12-12-2010, 09:59
Но примерно сега идва нова година и по празници и така не мисля , че ако седнете на маса ще слушате метъл :)
Ахахах, доста ограничено мнение.

DesireToFire
12-12-2010, 10:02
Но примерно сега идва нова година и по празници и така не мисля , че ако седнете на маса ще слушате метъл :)
Ахахах, доста ограничено мнение. Защо бе, то това да можеш да ядеш и пиеш с компания докато слушаш дадена музика е просто най-добрият критерий..

lipsvashh_mi
12-12-2010, 15:09
аз съм за корейският и японският метъл с 2 ръце :D

FuckedUp
12-12-2010, 16:46
аз съм за корейският и японският метъл с 2 ръце :D

С тебе съм :D:D:D :razz:

DesireToFire
12-12-2010, 18:00
аз съм за корейският и японският метъл с 2 ръце :D

С тебе съм :D:D:D :razz:
Междодругото имаше една група от Япония или Китай, която наистина беше добра.

Mooo6no
12-12-2010, 19:51
^ Да не са тия? Мега яката песен между другото.

http://www.youtube.com/watch?v=r0VpzUOp-RU

kuklichka_bg
12-12-2010, 20:20
чалга

Mooo6no
12-12-2010, 20:22
чалга
Като ти видях аватара и ника... не е нужно да ни го съобщаваш, за да го знаем. :D

iLovePussyJuice
12-12-2010, 21:12
е не...не може просто :\

т'ва метъла не е музика, само крещят, нищо не им се разбира...метълите не се къпят и смърдят
и най-важното: не става да се слуша на маса :-x
е не...не може просто :/
т'ва да си ограничен и да го демострираш токова явно...
Крещят и не се разбира?? А как по концертит хилядите хора о публиката припяват знаят текста.
Не се къпели и "смърдяли" (т'ва ми е много селска дума) - а можеш ли да ми обясниш защо съм маниячка на тема лосиони за тяло и душ-гелове? :Д
Не става за слушане на маса? На мен пък ми е най-приятно да седна с компания да пия бира на фона на Мейдън примерно.
Също така Металика примерно имат текстове на всякакви теми. Групите имат както и по-баладни песни, така и енегрични. Както тежки и агресивни, така и жизнерадостни. За всяко настроение, за всеки повод....не се получи както се надявах де'ба xD
не е като едно време :D

иначе и аз слушам споко...просто се опитвах да провокирам менструални коментари като гууд ол' таймс xD...
даже може и да не вярваш, ама и аз ходя на концерти, на времето даже свирих за кратко в една група :D сега даже търся хора, с които да свиря 8-) На какво свириш :Дна китара и права лопата 8)

mitzubi6i
12-14-2010, 05:10
РАП

ludiqtzubar96
12-16-2010, 17:37
МЕТЪЛ ЗАВИНАГИ.И НИКОГА,АМА НИКОГА ДЖЪСТИН БОБЪР.

tuff
12-16-2010, 20:40
РАП !!!!

BioX
12-17-2010, 13:45
рапец

Monnie
12-17-2010, 14:43
Чалга <3

daiana13
12-21-2010, 12:48
метъл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt002

Nam3less3
12-21-2010, 13:41
Всичките сте ограничени. Аз пък слушам всичко. И на нова година ще слушам чалга.
Не мога да повярвам, че съществуват (млади) хора, които не слушат който и да е от тези 3 видове музика. Накъде отива света.

12-21-2010, 14:00
Всичките сте ограничени. Аз пък слушам всичко. И на нова година ще слушам чалга.
Не мога да повярвам, че съществуват (млади) хора, които не слушат който и да е от тези 3 видове музика. Накъде отива света.

Респект за мнението. :smt023