PDA

View Full Version : ПОМОЩ! ;(



lovetherain
12-08-2010, 20:14
Здравейте, трябва ми малко помощ. Преди малко компютъра ми заби и го рестартирах и в момента който зареди програмите включих BitComet-а и всичките ми торент задачи бяха изчезнали.В момента BitComet-a ми е се е едно току що съм си го инсталирала. ;/ Как да си ги върна,много ви моля ако някой знае? :smt089

JDeel
12-09-2010, 14:33
Някъде в някоя папка в C: има папка файлове-списъци, които съдържат информация за това какви торенти са заредени в BitComet. Там са също и самите торенти и разни други неща. Тая папка е различна при различните Windows, така че най-добре използвай търсачката за да намериш файл с името "Downloads.xml". Отиди в неговата папка и там ще видиш други подобни на този файлове, но другите са бекъпи и имат имена подобни на това - "Downloads.xml.20101201.bak". Предполагам твоя "Downloads.xml" се е прецакал при рестартирането и е останал празен. Другите са резервни копия, създавани автоматично преди и се предполага че в тях има някаква информация. Преименувай някой от тях на Downloads.xml и би трябвало да стане.