PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



Ira_dei
12-08-2010, 22:42
От два дни имам много сериозен проблем, който ако не се лъжа ми се беше случвал и преди.Много трудно получавам ерекция и дори да получа не чувствам достатъчно възбуда, за да мога да свърша.Имам болки в гърба (имам скулиоза) и в стъпалата,тъй като от 2 дена почнах еди 11 часови смени, които са само на крак и се чудя дали това няма общо.Гърба не е спирал да ме боли.Предният път, който беше преди доста време като ходих на лекар ми каза май, че съм прищипал нерв нещо такова...кажете ако знаете нещо по въпроса моля ви!!! :( :( :(

kiki1991
12-09-2010, 09:09
да не да се уморяваш много или нз и аз...определено има проблем ако не се оправи върви на гинеколог да види от какво се получава

dimitar_ak
12-09-2010, 09:10
Почини, наспи се и тогава виж.

TheManTheLegend
12-09-2010, 09:12
Отиваш при някоя млада и хубава гинеколожка, ако и тя не може да те накара да го вдигнеш, бягаш при уролог.
Сега сериозно: доста е възможно да си прескрипал нерв, който е свързан със сексуалната възбуда и затова да не ти е кеф. И аз много пъти съм прещипвал нерви на гръбнака и е ужасно, не можех даже да си вържа обувката. Най-добре се консултирай с ортопед и уролог