PDA

View Full Version : Помогнете ми



fiforiq
12-09-2010, 00:21
Здравеи Др.Тийн !
Аз съм момиче на 18 години.С едно момче се познаваме от 2 години .До скоро бяхме само приятели (най-добрите), но преди 5 месеца си признахме , че имаме чувства много силни един към друг и тръгнахме .Пробема е там , че той е от друг град , но се виждаме често.Ето ,че преди 1 месец отидох при него И си взехме хотелска стая...на първата веер нищо не си случи .На втората обаче искахме и двамата да правим секс ( и двамата не сме го правили преди )...и така се възбудихми и всичко беше наред...но когато дойде момента да ми го вкара на него му спадна...сигурна съм почти , че не е успям да ме отвори , защото не усетих да прониква в мене ...нито болка нито нищо след...Дали е успял да мми го вкара ? Това си случи на 1.11 а цикалът ми си дойде на 7 както трябваше..и мина нормално , но ето ,че този месец ми закъснява (винаги ми е на 28-30 дена) Нека спомена ,че от 1 седмица ме боли в дясно корема към бъбреците ...и помислиме , че е от бъбреците и дядо ме заведе на частен лекар вчера.Доктора ме прегледа на ехограф и ми окри песъчинки в левия бъбек .Дали е въможно да съм бременна?\
Утре ми предсои матура по математика предварителна и ог много време се приеснявам ..взможно ли е от това да ми закъснява.Да си направя ли тест за бременност.Мерси и се надявам да получа скорошен отговор .

SmilezZz
12-09-2010, 07:00
Явно от притеснение му е спаднало..
- Иначе няма как да ти кажем,дали е прониквал
в теб или не,нали се сещаш ? Или пък да ти
кажем дали си бременна - макар,че се съмнявам да си..
- Иначе да,възможно е да ти закъснява от притеснение..

zlatit0o
12-09-2010, 13:13
Амии.. едва ли си бременна, но направи си тест за бременност така или иначе нищо няма да загубиш :) и наистина това с бъбреците може да е от притеснение

fiforiq
12-09-2010, 16:47
Мерси много за отговорите .

Paramour
12-09-2010, 19:31
Ако не е успял да го вкара изобщо и ако е бил с презерватив- няма как да си бременна.
Закъснява ти-вероятно от притеснение.
п.п. само не разбрах това с бъбреците защо го споменаваш. :lol:

crazyme
12-09-2010, 20:20
и според мен не си бременна, но си направи тест за всеки случай :?

fiforiq
12-14-2010, 17:27
Надявам се пак да ми дадете отговор. Значи на мен ми дойде на 8 вечерта и си ми тече нормално до 12 ...5 дена не беше по слабо от преди ,но корема ми е подут , болят ме гъдите ...нз какво става..днес си направих тест и показаче че е отрицателен...ноо почти през целия ден ми се гади .... какво да правя.Дали съм бременна...утре ще си взема още едит тест...но до сега правих 2 не мога да повява просто си побълках... даите мнение и съвет на няко,и случвало ли се е

futbolita
12-16-2010, 01:46
МОМИЧЕ била си на ехограф месец след случката с момчето (заради притеснения за бъбреците ако не се лъжа) НЯМА КАК ДА СИ БИЛА БРЕМЕННА И ЕХОГРАФА ДА НЕ Е ПОКАЗАЛ !!! Не се притеснявай за цикъла си до 18-19 е нормално да закъснява или подранява спокойно :) Върви на гинеколог да те погледне и ще ти каже дали си отворена или не,тъкмо ще ти каже имаш ли причина да се тормозиш за цикъла.Подуването на корема в повечето пъти е при закъснение на цикъла...Има още 1 вариант нередовно ходене до тоалетна по голяма нужда ...

fiforiq
01-08-2011, 19:36
Mersi