PDA

View Full Version : ПОМОЩ! - Неуспешен първи път ...



Hesinka
12-09-2010, 10:29
Здравейте обръщам се към вас поради следния проблем.-С приятелят ми решихме да правим секс като на мен щеше да ми е за пръв път.Понеже много пъти сме имали любовни игри(които не са включвали секс) и си мислех че е успял да ми отвори с пръсти,защото не ме болеше дори и с 3 пръста,а ми доставяше удоволствие.Така пристъпихме към решителната стъпка,но ми попречи следния проблем:Всичко вървеше гладко при вкарването докато пенисът му не достига дълбочина от около 6-7-8см(където е G-точката) и се оказа че тя е застанала по средата и пречеше на пенисът да влезе по навътре.. при всяко натискане усещах ужасна болка,която ме прорязваше чак в корема.Убедена съм,че болката не идбаше от химена или отнемането на девствеността,На какво може да се дължи това и какво да напрява.Страх ме е да пробвам пак с приятеля ми..беше ужастно.Моля Ви помогнете ! Нямаше кръв и не вярвам това да са болките от Първият път ..

dimitar_ak
12-09-2010, 10:46
Напълно е възможно да си по-плитка и той да е опирал матката ти. Трябвало е просто да е по-внимателен и да спре да натиска повече. Докосването до матката може да е много приятно, но може и да е болезнено. При всяка жена е различно

Hesinka
12-09-2010, 18:35
Ако е така както казваш може би трябва да се гръмна.Това са само 7-8 сантиметра за всеки мъж би било мъчение секса с мене .. 8-[ Иначи той си беше внимателен щом спряхме на първите 2-3 минути ..