PDA

View Full Version : МОмичета ДАйтЕ МНЕНИЕ ! :)



SteadyBG
12-09-2010, 11:31
Момичета обичате ли МОмчета с Бели дънки и Харесва ли ви аксесоара ШАЛ зА момче ? Искам вашето мнение че .. гледам по форума половината харесват половината не..! Дайте един вот в анкетата[/code] и обосновете отговора си! :-P 8)

Sham
12-09-2010, 11:53
важното е ти да се харесваш;
//това е истината за живота, приеми я сериозно:Д

шалът е прекрасен аксесоар, но и все по-модерен, което го преекспонира по един досадно блудкав начин;
за дънките не знам, аз съм по-класически настроена:Д

поетът е казал - както ви се харесва;

FuckedUp
12-09-2010, 12:12
Момче с бели дънки - FAIL! and gay!

n3zabrawiimaa
12-09-2010, 14:02
Момчета с бели дънки и шал - категорично НЕ! Първото нещо, което си мисля, като видя такова момче е .. този гей ли е ?!?!?! ;д

chemist9009
12-09-2010, 14:09
:D :D момче с шал :lol: :lol: бели дънки :lol: :lol: олеле майко :razz: :razz: :razz: майко да ни чуват :razz:

Eliii
12-09-2010, 14:20
Като видя момче с бели дънки и шалченце и започвам да се оглеждам... за гаджето му... Пешо... :?

SwEtyy
12-09-2010, 15:02
Момче с бели дънки е гейско. Но какво е гейското на шалчето, а? то зависи и от шала... Например, този филм дето го дават по бтв от 3:30 има един дето носи некви шалчета и му седи много готино.

Така, че недейте да се правите на интересни.

qsiii
12-09-2010, 15:09
FAIL! and gay!

Remixa92
12-09-2010, 15:11
Але,ази да ви питам като сте много умни,айде за дънките да,гейско е,но за шала сега като стане -5 градуса с кво да ходя?С реутан на главата ли?

anonymous546178
12-09-2010, 15:17
пише се реотан...
И да не си някоя лигла, ще му е студено на нежното вратленце... лигави истории, ех че няма казарма вече, да висим кой от вас ще ходи със шалче зимата...
Относно дънките има хора, на които в комбинация с други дрехи им седи добре (приличат малко на хипита от 60те )



П.п. Както казва Беър Грилс- Когато ви е студено зимата, направете двеста лицеви опори и ще се оправите :-o

karamelcheto92
12-09-2010, 16:11
НЕ! :shock: :shock: :shock:

CrAzYanDlaZy
12-09-2010, 16:23
Зависи от стила на човека! На някои им отиват, на някои- не! Аз познавам едно момче, което има едни бели дънки и си му седят много яко заедна с черен анорак и черни кецове! И изобщо не мяза на гей! Така че, аз съм за.
:) Но пак казвам, че си е строго индивидуално.

П.П. По- глупава тема не ви ли дойде на акъла да напишете?! :x

Remixa92
12-09-2010, 16:23
пише се реотан...
И да не си някоя лигла, ще му е студено на нежното вратленце... лигави истории, ех че няма казарма вече, да висим кой от вас ще ходи със шалче зимата...
Относно дънките има хора, на които в комбинация с други дрехи им седи добре (приличат малко на хипита от 60те )



П.п. Както казва Беър Грилс- Когато ви е студено зимата, направете двеста лицеви опори и ще се оправите :-o

Не знам толкова тъп си станал когато си се родил или си деградирал в последствие.На големият мъж ми се правиш във форумите,ама май на мека китка смърдиш.Не само ти си гледал Дискавъри,но си първият който дава такива тъпи примери с Грилс,човека е бил в англииските спецчасти,а ти си бил в на майка си аналната кухина.Като ми е студено ще си слагам каквото си поискам на врата,все пак не всички имат 50кг. телесна мазнина околко гушата,като теб.

anonymous546178
12-09-2010, 16:56
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Нещо много се засегна, още нещо присъщо за жените :D :D
Внимавай какво говориш момченце/момиченце, една истинска дама не говори тъй :)

TheLoser
12-09-2010, 17:15
МнОгУ ХъРеСвЪм МуМчИ с БйЕлИ дЪнКи и РоЗиВа ТеНиСкЪ! :-)

WaterLilly
12-09-2010, 17:20
Гейско е. И шала, и белите дънки.

xWandereRx
12-09-2010, 17:35
FAIL! and gay!

Remixa92
12-09-2010, 18:02
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Нещо много се засегна, още нещо присъщо за жените :D :D
Внимавай какво говориш момченце/момиченце, една истинска дама не говори тъй :)
Нещо мнго си дъхан недоклатен педал.Аз не се засягам,само посягам и казвам как стоят нещата и такива неподготвени тъпунгери като теб да не се изказват.

Pa3yMeH
12-09-2010, 18:11
Муахха аз на 0 градуса излизам по тениска (или по тънка риза), а тоя на 5 градуса му е студено на врата :razz:

anonymous546178
12-09-2010, 18:23
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Нещо много се засегна, още нещо присъщо за жените :D :D
Внимавай какво говориш момченце/момиченце, една истинска дама не говори тъй :)
Нещо мнго си дъхан недоклатен педал.Аз не се засягам,само посягам и казвам как стоят нещата и такива неподготвени тъпунгери като теб да не се изказват.
нещо се обърка май

Remixa92
12-09-2010, 18:44
Муахха аз на 0 градуса излизам по тениска (или по тънка риза), а тоя на 5 градуса му е студено на врата :razz:
Иди се скрии в кучи гъз бе лапе.Излизаш ти.
Големите рамбовци се изкарахте тука.

NoLoveBitch
12-09-2010, 20:08
Белите дънки, става ,но на мен ми харесва само с черна тениска или риза ... top ^^ ама аз за шала не съм съгласна... gay... :D

Spikeey
12-09-2010, 20:16
Omg, кво ми се правите!? "От студ умри, гъзар бъди" ебати простите сте, за белите дънки, да гейско е ама примерно да носиш четен шал не е.

SiSi7yYy
12-10-2010, 06:01
Като видя момче с бели дънки и шалченце и започвам да се оглеждам... за гаджето му... Пешо... :?

:D :D

addic7edd
12-10-2010, 09:46
TheLoser
МнОгУ ХъРеСвЪм МуМчИ с БйЕлИ дЪнКи и РоЗиВа ТеНиСкЪ!

А ти да не си и ти МуМчИ?? :razz:

Бели дънки .. изискват много специален тоалет, за да стоят красиво на момче. А за шала САМО АКО Е ДЕБЕЛ ВЪЛНЕН ЗИМЕН ШАЛ !!!!! Ако е от платнените, не, не, не, не и пак НЕ!

Pa3yMeH
12-10-2010, 17:31
Муахха аз на 0 градуса излизам по тениска (или по тънка риза), а тоя на 5 градуса му е студено на врата :razz:
Иди се скрии в кучи "задни части" бе лапе.Излизаш ти.
Големите рамбовци се изкарахте тука.

На бас ? Не го прая нито за гъзария, нито да се правя на интересен и да привличам внимание. Като навлека някоя шуба и завирам, ставам на някво кебапче.

JesusWalk
12-10-2010, 18:14
За автора на тази темичка. - Случайно да искаш съвет от момичетата , че да ходиш така навън ? :D П.Т ( по темата ) Категорично НЕ ! Апсурт дори и да ми платят не бих се облякъл така , пък и спорет мене не е много хубаво както каза ; n3zabrawiimaa ; JustGay :) :-D

teenems
12-10-2010, 18:52
ъм за дънките не съм се замисляла,ама момчета с палта и шалове обожааавам !

Paramour
12-10-2010, 20:04
омг :lol: :lol:
темите тука се конкорират по безсмисленост :lol: :lol:
та .. всеки да си се облича както си иска..
бели дънки-не
ако е с шал.. зависи какъв. :lol:

spopi
12-10-2010, 21:10
Да харесва ми. :)

SteadyBG
12-11-2010, 05:01
ЛЕлеее .. избихте се бе :o :D само ми е чудно защо всички пишат с отрицатено мнение за белите дънки,ноо анкетата показва друго 8)

SHEsaREBELxxx
12-11-2010, 16:06
Шал може, некъв по-мъжки, а не закупен от Теранова и пр. ...
а бели дънки..иллл

tItEufFf
12-11-2010, 21:19
С шал да, придава им стил "british boy" , с бели дънки - не. Не мисля че не им отива.

arizona
12-12-2010, 05:46
бели дънки-отврат,но виж некъв готин шал,ама не като за жените :? по-бива ,ша пукнат мъжете от студ и после що няма мъже :D :D

DesireToFire
12-12-2010, 09:22
Да, би ми харесало да вид момче с бели дънки. Да, би ми харесало и да е с шал, използван за асесоар.
Но само при условие че въпросният тип е гей!

titinkaa
12-12-2010, 13:20
Бели дънки не ми харесват,но иначе шалчето стои яко.

BloomF
12-14-2010, 12:10
Зависи от модела дънки. Шала много не ми бие на 'готино', но има и шалове, които стоят доста добре на момчета.

Tempest
12-14-2010, 12:12
има разлика между стилов аксесоар шал и прищявка шал... по един начин изглежда това:
http://thisisphotobomb.files.wordpress.com/2010/12/photobomb-that-guy-a-flannel-scarf.jpg

и по съвсем друг това:
http://img.skysports.com/09/12/218x298/Roberto-Mancini-Manchester-City-Premier-Leagu_2400755.jpg

такива стилни момчета, дето са за по 1-2 дена с даден аксесоар, за да видят как ше привлекат най-много внимание... това са метросексуални момчета, които даже и така не могат да се наричат.. защото не са наясно с желанията си откъм стил... никой на възраст 13-17 не е сигурен в стила си и на дадено място се чувства неудобно... затова на такива стилове им се вика прищевки - щото и аз мога да си взема едно перде, да го свия и да си го направя на шал..

Infection
12-14-2010, 17:49
Аз сам момче и казвам 100% НЕ
Много е гейско и грозно всички момичета които познавам харесват тъмни дънки и биха казали НЕ на белите дънки а колкото до шала сятам че тои не е геиски придава стил на момчетата

Tempest
12-14-2010, 18:30
Аз сам момче и казвам 100% НЕ
Много е гейско и грозно всички момичета които познавам харесват тъмни дънки и биха казали НЕ на белите дънки а колкото до шала сятам че тои не е геиски придава стил на момчетата
мнението ми за шал на момче е като на тоя с шала отляво изражението:
http://thisisphotobomb.files.wordpress.com/2010/12/photobomb-that-guy-a-flannel-scarf.jpg :D

madaFAKA
12-15-2010, 13:38
as hodq sas beli kecove beli danki bqla fanelka bqlo qke bqla 6apka zlaten lanec zlaten 4asovnik i grivna i sas cesh 500-1000 leva 8)

bunnyskeleton
12-15-2010, 14:48
as hodq sas beli kecove beli danki bqla fanelka bqlo qke bqla 6apka zlaten lanec zlaten 4asovnik i grivna i sas cesh 500-1000 leva 8)


Еми браво! :lol: :lol: :lol:

Tempest
12-15-2010, 16:50
туй на година ли?

iLovePussyJuice
12-15-2010, 16:53
макар че почти не нося шалове...
аре е'бете си майката бе ретарди
шаловете били педалски?
според кой?
некви девствени асоциални 14годишни пъпчиви пубери :lol:

ако е -10 градуса за к'во да мръзна?
или ако ходя на мач? :-o

пс- ако говорите за шаловете тип сдъвкана и изплюта салфетка...да, педалски са, ама к'во ви разбира на вас главата :D

даден е пример с Манчини няколко поста преди мен :(

аз шал ако нося, нема да го нося, за да ме хареса некоя неосъзната пикла...ами за да ми е по-топло

хванете мислете с тия глави деееба

tItEufFf
12-15-2010, 17:23
аз шал ако нося, нема да го нося, за да ме хареса некоя неосъзната пикла...ами за да ми е по-топло

хванете мислете с тия глави деееба

Не можеш да ни разбереш нас момичетата. Много от нас (разбира се, не всички) си купуват неща, които им отиват, дори и да не топлят.
Примерно аз вчера викам на майка ми, че искам да си купя нещо хубаво и топло за зимата - върнах се с тънко пуловерче тип туника, но пък ми седи много добре. Или същото е с обувките на токове - коя няма един чифт токове, които са ужаааасно неудобни, но пък които й седят убийствено добре ?!
Така сме ние .. очакваме и момчетата да мислят като нас, ама не. ;)

Paramour
12-15-2010, 17:32
as hodq sas beli kecove beli danki bqla fanelka bqlo qke bqla 6apka zlaten lanec zlaten 4asovnik i grivna i sas cesh 500-1000 leva 8)

:lol:
смятай ако всеки ден ходиш така как си се вмирисал :D

Tempest
12-15-2010, 19:29
макар че почти не нося шалове...
аре е'бете си майката бе ретарди
шаловете били педалски?
според кой?
некви девствени асоциални 14годишни пъпчиви пубери :lol:

ако е -10 градуса за к'во да мръзна?
или ако ходя на мач? :-o

пс- ако говорите за шаловете тип сдъвкана и изплюта салфетка...да, педалски са, ама к'во ви разбира на вас главата :D

даден е пример с Манчини няколко поста преди мен :(

аз шал ако нося, нема да го нося, за да ме хареса некоя неосъзната пикла...ами за да ми е по-топло

хванете мислете с тия глави деееба

да, човек, имаш право.. шала се носи ако е студено и искаш да си предпазиш гърлото... хубаво, ама не и като аксесоар! Дадох пример с Манчини неслучайно - защото е мъж и това е стила му.. да използвам твои думи - някви неосъзнати пикльовци носят шалове, ама да не си помислиш, че е за да им е топло? Не, щото така са чули, че е модерно.. щото така изглеждал добре еди кой си от еди къде си... дебел, вълнен шал.. ако падне под -10 и аз ше нося :D