PDA

View Full Version : Стягане на тялото.



feelmeinyou
12-09-2010, 11:37
Здравейте!В последните 4 месеца и половина просто си казах,че спирам да ям буклуци и спрях.За 4 месеца и половина,максимум 15-20 пъти да съм си хапнала сладко и то в много малко количество,и само на някой рожден ден.Та бях 166 и бях 63 кг,сега съм 167 и съм 52 кг.Чувствам се добре в тялото си,но кожата ми е супер отпусната..С дрехи добре,излеждам си слабичка не като преди,ама просто ме е срам да се събличам.Лятото е далече още,но все пак нали трябва до лятото да съм се стегнала.Та искам да ми кажете някакви упражнения.За бягането - ще почна като се постопли малко,че то тепърва сега става студено..Нещо което да ми помогне до май-юни да се стегна?Нямам корем,но изглежда някак си..Не знам,не мога да ви обясня,може би някои разбират какво имам предвид под "отпуснат корем".Краката ми също са отпуснати,през дрехите не си личи особено,но иначее...Както и дупето.Определено трябва да стегна много добре тези части на тялото си,защото цялото лято ще прекарам на морето и искам да изглеждам добре. :)

thinkgreen
12-09-2010, 12:23
Препоръчвам ти филмчетата на Били Бланкс - Тае-бо наистина са много ефикасни , има ги в замунда 3-4 . Иначе специално за корем имаше в една друга тема , линкове към клипчета в youtube и бяха много добри.

scrooper
12-09-2010, 13:05
^добра идея, но за по- сигурно се запиши някъде, където ще те юркат по възможност. Като се запишеш и си платиш, ставаш по- съвестна и старателна. Иначе има 121445235 видеа за спорт в домашни условия.

soni4kuu
12-09-2010, 15:12
ultimate beach body workout :) и изобщо всички на ministry of sound ... мисля,че имаше тема някъде,на не мога да я намеря :-o