PDA

View Full Version : задръстена:?



teodora87
12-09-2010, 13:20
Здравейте вчера беше осми декември и аз си бях вкъщи.Много ми беше тъпо.Обадиха ми се да ми честитят,но това не ми подобри настроението.Цял ден гледах филми,а вечерта седнах да уча.Щяхме да се събираме,ама на мен ми беше все едно и предпочетох да си стоя унас.У нас ми е най-добре и се чувствам на мястото си.Предпочитам да съм си вкъщи отколкото на някоя чалготека.На последната съм ходила преди 2 седмици за първи от три години от както съм студентка,та може и повече.Еми не ми беше хубаво.Тоя цигарен дим,тая чалга,тия кючекчийки,дето знаят всяка от репедтоара на всяка фолкпевица ме дразнеха, просто не ме кефят.А после да се прибереш и да не помниш нищо що`т в чалготеката си се насвяткал ка`т пор ми е много непонятно.Кажете ми много ли съм задръстена :o :?

SemperFidelis
12-09-2010, 13:26
Не си задръстена!

Ssummerjam
12-09-2010, 14:56
Пха, тва че не си като масата ни най-малко не означава, че си задръстена.

sabaton94
12-09-2010, 15:05
Не, обаче за повечето хора означава точно това. Намери си приятели със сходни интереси, не е задължително по чалготеки да ходите...

Infection
12-09-2010, 15:32
Не си задръстена!!!

mitzubi6i
12-09-2010, 15:46
Разбира се, че не си задръстена. И аз много мразя да ходя на чалготеки. Ходил съм само веднъж и повече няма да отида. Още повече, че аз не слушам чалга. Щом и на теб не ти харесва, прави това, което ти доставя удоволствие и не обръщай внимание на останалите. :wink:

Cybershot
12-09-2010, 15:58
малеееееееееееееееее, пропуснала си 8 декември у вас, без да отидеш на чалготека?! Каква загуба само.......
Един трезвомислещ човек най-сетне, който не се влияе от масата хора!

gofeto917
12-09-2010, 16:08
Честно казано се радвам, че не съм студент в България и пропуснах цялата тая простотия около 8 декември, още повече, че повечето, които резервират разни вили и ходят да пият промишлени количества алкохол там, даже и идея си нямат какво точно се празнува на 8 декември, за тях това е просто поредният повод да се "натряскат като мотики". Наистина не го разбирам това държание, да кажеш да има сух режим през останалата част от годината, да ги разбереш, ама всяка събота и неделя по-голямата част от така наречените студенти е по дискотеките или някъде другаде и какво правят, пускат мазната чалга и се кълчат като настъпани червеи и пият. На другия ден естествено, може да си изпил 1 чаша бира само, ама е много важно, на всеки, който те пита как си изкарал да кажеш "Че помня ли" или нещо от сорта, това за съжаление е по-голямата част от студентите в България, не забравяйте един ден от тези хора, да точно тези, които сега ходят и пият като невидяли, при всеки удобен случай, от тези хора ще ни зависи държавата.И после очаквате да се променяме към добро, няма начин, това ще се случи само и единствено след като манталитета на нацията се промени. Не ме разбирайте погрешно не казвам, че трябва да се спре пиенето, но трябва да е с мярка, а 8 декември е толкова светъл празник, празник на знанието и просвещението, както 24 май, и какво правим, пием, слушаме чалга и простеем, в това се изразява българския прогрес, не, определено не си задръстена, продължавай да учиш, поне един ден ще знам, че като станеш лекар, ще е безопасно да ида при теб на преглед, без да ми се случи нещо още по-лошо.

Greennight
12-09-2010, 16:14
Просто си намери приятели със сходни интереси...

xWandereRx
12-09-2010, 17:31
що ми се струва, че темата е написана по - скоро, за да ти кажат колко си яка и умна дето не слушаш чалга...
задръстена си

mitzubi6i
12-09-2010, 19:23
що ми се струва, че темата е написана по - скоро, за да ти кажат колко си яка и умна дето не слушаш чалга...
задръстена си

Ами да със сигурност е по-яка и много правилно и умно е постъпила като си е избрала да остане вкъщи вместо да тъпее в чалготеката. :wink:

xWandereRx
12-09-2010, 20:38
:lol:

svetlidim
12-09-2010, 23:43
що ми се струва, че темата е написана по - скоро, за да ти кажат колко си яка и умна дето не слушаш чалга...
задръстена си

Абсолютно.
Не знам дали си задръстена, но е факт, че се цепиш от колектива и понеже не си особено щастлива, но си мислиш,че така е правилно, пишеш във форум, та дано всезнаещите киберняци те просветлят.
1) преди дискотеката сигурно са се събирали някъде - апартамент, ресторант, кафе, кръчма
МОЖЕШЕ ДА ИДЕШ
2) като не понасяш чалга, можеш да се прежалиш поне малко, ако цениш хората, с които си. Правя си извод, че не ти е яко с тях по принцип и чалгата ти е много добро извинение да не се мъкнеш с тях
3) не всички като ходят на парти се напиват, особено момиче пък ... никой няма нищо да ти каже ако не пиеш
4) по снимката ти съдя, че учиш за лекар, разбирам че си с доста голям умствен багаж, така че не бъди сухар и ако искаш да имаш приятели се забавлявай с тях. Покрай това здраво учене, едва ли ще ти остане време тепърва да си намериш нови.
5) сигурно не ти е особено комфортно да ти дават съвет по-малки от теб, вземи се в ръце и като взимаш решение , не търси одобрението на другите - или правиш нещо, или не го правиш, но поне знай , че ти сиго решила.

Дразня се когато някой се опитва да се прави на много интелигентен понеже не понася чалга. За Бога живееш в България от 23 години, ако не си свикнала с тая чалга, най-малкото което мога да ти кажа е че си адски слабо адаптивна. Предлагам да си намериш черупка и да се криеш в нея всеки път като стане дума за чалготека или друг вид забавление, от което не можеш да си част.

SiSi7yYy
12-10-2010, 05:33
Пха, тва че не си като масата ни най-малко не означава, че си задръстена.
:)

Tempest
12-10-2010, 14:12
бира, пейка и яка компания.. всеки ден мое да ти е празник ;)

TheNewReligion
12-10-2010, 15:01
Здравейте вчера беше осми декември и аз си бях вкъщи.Много ми беше тъпо.
У нас ми е най-добре и се чувствам на мястото си.Предпочитам да съм си вкъщи отколкото на някоя чалготека.
А пак?
По-скоро страдаш от ниско самочувствие и се опитваш да си го повдигнеш, като задаваш тъпи въпроси.
Другият вариант е да не искаш да признаеш пред себе си нещо.
А третият е просто да си емоционално НЕинтелигентна.

Tempest
12-10-2010, 17:00
оп, Ентелегентния.. не всеки е задължен да ходи да гледа хора от всякакви възрасти, които се опитват безуспешно да ударят пъпа си в челото.. чалгата може и да се слуша най-много, ама това не значи, че е най-хубавата музика.. повечето са безхарактерни червеи, които просто за да са с другите, са отишли.. и се почва едно мозъкопромиване, глупости, бози, баници..

fenastz
12-10-2010, 17:47
Задръстена си, съжалявам. :D

TaInAmAiNaAa
12-11-2010, 16:45
МНОГО СИ ЗАДРЪСТЕНА трябва да излизаш повече и да се забавляваш

WaterLilly
12-11-2010, 17:36
МНОГО СИ ЗАДРЪСТЕНА трябва да излизаш повече и да се забавляваш
Кой казва, че трябва?

Аз съм същата и не ми дреме дали съм задръстена или не. Каквато съм, такава.

awerw
12-11-2010, 18:36
И аз някой път обичам да си стоя у дома няма нищо лошо и все пак не е добре да се цепиш от колектива, но както ти е по-добре :) Не си задръстена.

Reaper93
12-11-2010, 19:56
На същото мнение съм като Tempest- "бира, пейка и яка компания.. всеки ден мое да ти е празник" ;)

Ето един поздрав ;д;д --> http://vbox7.com/play:0744fd9f

Tempest
12-11-2010, 20:49
то един колектив.. банда животни, дето търсят повод да се нацепят като казаци... понякога дори това е повода... в такъв случай и аз ше се цепя от колектива..

fenastz
12-11-2010, 21:23
то един колектив.. банда животни, дето търсят повод да се нацепят като казаци... понякога дори това е повода... в такъв случай и аз ше се цепя от колектива..

Бахти възвишения.

Tempest
12-11-2010, 22:40
то един колектив.. банда животни, дето търсят повод да се нацепят като казаци... понякога дори това е повода... в такъв случай и аз ше се цепя от колектива..

Бахти възвишения.

мноо ясно, got a problem with that?

XxStupidMuffinxX
12-12-2010, 09:16
Това, че не искаш да отидеш да въртиш кючеци с другите чалгарки, не те прави задръстена ! (:

bunnyskeleton
12-12-2010, 12:21
Това, че не искаш да отидеш да въртиш кючеци с другите чалгарки, не те прави задръстена ! (:

danibebi
12-12-2010, 18:37
Струва ми се, че си прекалено голяма, за да висиш по форумите и да задаваш тъпи въпроси. Жалко е, че по- малките от теб ти казват как да се стегнеш. Вземи се в ръце. ;)

indigo0lady
12-12-2010, 19:01
Момиче, на 20 и отгоре си! (предполагам) Защо е необходимо някой друг да ти казва ТИ каква си? :-o

fenastz
12-12-2010, 19:32
то един колектив.. банда животни, дето търсят повод да се нацепят като казаци... понякога дори това е повода... в такъв случай и аз ше се цепя от колектива..

Бахти възвишения.

мноо ясно, got a problem with that?

don't kill me, gangsta !

modjodjodjo
12-12-2010, 21:40
На мене лично 8 декември ми е толкова гаден празник, че няма накъде. Два месеца преди това почват да ме питат "Кфо ше прайш на 8-ми" и два месеца след това ме питат какво съм правил. Ама все пак всичко зависи колко се имаш с колегите от твойта група. Моята група примерно ме дразни като цяло...винаги се делят на някфи групички, говорят си зад гърба и ей такива простотии.