PDA

View Full Version : ох, имам голям проблем с гримовете



nivea222
12-09-2010, 14:32
Така проблемът е следния : Слагам си грим всеки ден почти ,голямо рядкост е да не се гримирам. И вчера ,както обикновено, си сложих фон дьо тен ,спирала ,молив отгоре ,и гланц. Вечерта се прибрах от училище и влизам в банята и гледам едни големи червени кръгове под очите .Изчистих си грима ... щипеше,пареше ,очите ми подути и се стреснах на право ... Изглеждах изтощена и сякаш съм ревала с часове и съм се зачервила и подула .. Какво да правя ? свикнала съм да се гледам с грим и някак си не мога без него . Чувствам се грозна ..макар и другите да казвам ,че естествената ми красота е достатъчна . МОля ,помогнете ми... :o :o :o :( :( :( :( :( :( :shock:

van1
12-09-2010, 14:50
Алергична реакция към някой от новите ти гримове?

nivea222
12-09-2010, 14:52
Алергична реакция към някой от новите ти гримове? ami mislq si che moje da e zaradi moliva za ochi,zashtoto go bqh vzela za 1-2 lv ot elitis ,a ostanali mi neshta sa skupa kosmetika

darrie
12-09-2010, 15:35
Алергична реакция към някой от новите ти гримове? ami mislq si che moje da e zaradi moliva za ochi,zashtoto go bqh vzela za 1-2 lv ot elitis ,a ostanali mi neshta sa skupa kosmetika

молива за очи си е молив за очи ... скъп, евтин не е хубав за очите .. :?
случвало ми се е просто и знам, а молива ми си беше хубав .. спрях да си слагам (слагах си всеки ден) и проблемите изчезнаха ... и сега си слагам, но рядко и нямам проблеми. просто молива си е един вид замърсяване ... (:
п.п.: и все пак не е зле да пишеш на кирилица.

mArMaLaDkA
12-09-2010, 15:36
Е, ти се мацай със сто и една гадории и после се чуди защо е така. Че и всекидневно. Дай си почивка на кожата. Може да си развила алергия и от фон дьо тена. Намажи се с алергозан като за начало. Виж как ще ти подейства и ако утре сутрин се е влошило - марш на дерматолог. Това са очите ти и хич не е шега работа. Пък и дори утре да си по-добре - няма да си мацаш нищо по очите. Ще преживееш този нечуван срам за един ден.

nepowtorima
12-09-2010, 15:42
То и аз съм така, но не слагам молив отгоре (много рядко)- само леко отдолу... а фон дьо тен спрях... :) и се надявам на мен да не ми се случи така... макар, че всеки път се гримирам...