PDA

View Full Version : спирали



nepowtorima
12-09-2010, 15:37
Имам спирала colossal volum http://prikachi.com/images/319/2741319Z.jpg , но вече изсъхна - много бях доволна от нея, а сега видях, че са на намаление отново (както и оная година си ги взех) "9.90 лв. " но искам да си взема http://prikachi.com/images/318/2741318H.jpg другата спирала the Falsies volum... :) та да ми кажете ако някой има the Falsies volum да ми каже дали е хубава и дали да си я взема :) :)

j_adore2
12-09-2010, 15:58
Аз я имам и е хубава.Но си вземи обикновената,а не с допълнителен черен туш,защото става много черно и после не можеш да я изтриеш 1 час :D

francyzoi4ety
12-09-2010, 16:01
дам... можеш да ги различиш по това,че тази новата с допълнителен черен туш е с дантела,т.е капачката и е направена като обвита в дантела,а обкиновенната си е само лилава:) 8) 8)

PinkMojo
12-09-2010, 18:48
и двете са много добри, на Falsies четката е извита и ще ти е по-лесно да си извиваш миглите и да ги побутваш нагоре :D аз пък и как го обясних :D

nepowtorima
12-10-2010, 15:21
купих си я... много е хубава страхотна ее... :grin: :grin:

LipSy
12-10-2010, 15:27
На мен жълтата много повече ми харесва отколкото розовата, апък и на мен лично ми върши по-добра работа (жълтата)! :) :grin: :)

LipSy
12-10-2010, 15:27
купих си я... много е хубава страхотна ее... :grin: :grin:

Е, честито тогава! :)

nepowtorima
12-10-2010, 15:31
На мен жълтата много повече ми харесва отколкото розовата, апък и на мен лично ми върши по-добра работа (жълтата)! :) :grin: :)

Току що пробвах да ги съчетая двете ... Стана още по-добре :) :) но впрочем наистина е по-хубава жълтата, но и лилавата е хубава извива страхотно миглите :) :)

LipSy
12-10-2010, 15:33
На мен жълтата много повече ми харесва отколкото розовата, апък и на мен лично ми върши по-добра работа (жълтата)! :) :grin: :)

Току що пробвах да ги съчетая двете ... Стана още по-добре :) :) но впрочем наистина е по-хубава жълтата, но и лилавата е хубава извива страхотно миглите :) :)

Може! Една моя приятелка един път ми вика, че розовата била много хубава, друг път ми вика - аа нее си струва въобще!

nepowtorima
12-10-2010, 16:12
На мен жълтата много повече ми харесва отколкото розовата, апък и на мен лично ми върши по-добра работа (жълтата)! :) :grin: :)

Току що пробвах да ги съчетая двете ... Стана още по-добре :) :) но впрочем наистина е по-хубава жълтата, но и лилавата е хубава извива страхотно миглите :) :)

Може! Една моя приятелка един път ми вика, че розовата била много хубава, друг път ми вика - аа нее си струва въобще!

Явно зависи от нанасянето.. и от типа мигли.. :)

LipSy
12-10-2010, 17:06
^ :D Може и да е вярно!