PDA

View Full Version : Много ми е гадно !



Dekkuy
12-09-2010, 15:49
Таа .. да се оплача и аз ..

С една приятелка се бяхме запознали с 3 момчета. На друга фр показах само единия . и тя реши да си пише с него. (А, да и да кажа, че те са от градче близо до моето.) Та те си уговорийа среща в моя град нали. Тя ме помоли да отида с нея.
Когато дойде беше с негов приятел от града му. и Излезнахме нали. Другото момче ме изпрати до нас, когато трябваше да се прибера. И ми направи впечатление характера му. Забравих да кажа. че аз съм на 14, а той каза, че е на 19. Писахме си и си говорихме по скайп и усетих, че започвам да го харесвам. Излезнахме 2 път. Малко преди да тръгна да се прибирам той ме прегърна. Изпрати ме до нас и се целунахме налии :Д . Много го харесвах.
Изнезнахме няколко пъти, всичко беше ОК.. , но последния път закасня и аз трябваше да обеснявам на наще каде отивам и с кого. На следващия ден майка ми ми каза, че бил на 22 и повече да не се виждам с него, че може да ми направи нещо. Още щом се прибрах му се развиках по телефона и скъсахме. Той искаше лично да ми обесни защо ме е излъгал, но постоянно си намираше причини да не дойде. Една вечер ме помоли да кажа на някво момиче, че не съм била с него и като се замисля тя не е от областа и незнам как е разбрала, че сме били заедно. Та аз я излъгах и и казах тфа което ме беше помолил той. Разревах се докато го пишех, но и го казах.
Той продължаваше да не идва и накрая му се обадих и му казах, че ако не дойде до края на седмицата ще и кажа истината, а той ми отвърна, че не му пука и че не си пишели вече с нея. Но аз ината и казах. Тя не ми отговори нишо, но след малко той ми пише и ми се развика защо съм и казала и че сега му се сърдила, дали съм доволна и тн. В началото бях доволна, че сега и той страда, но след време започнах да сажалявам, че съм го казала.

Кажете ми дали трябва да сажалявамм ??!!

П.С. Извинявам се, ако имам правописни грешки !!

kradinero
12-09-2010, 15:54
Не съжалявай. Той един вид те е разигравал. Щом крие така от някакво момиче, защо да не е криел и от теб. Излъгал те е. Не ти ли стига?! Не е за теб. Не съжалявай за нищо. Продължавай напред без него и така :)

Dekkuy
12-09-2010, 15:57
само не разбрах тя от каде е разбрала за нас като не е от тукк :? но както и да е :Д

kradinero
12-09-2010, 15:59
Общи приятели може би.. facebook, skype ала-бала :D не знам.. тука не мога да отговоря :)

MiChKoO
12-09-2010, 17:17
ари бе щта лъжи боклук да ходи да лъже майка си

FuckedUp
12-09-2010, 17:35
Фейк?

PlOk
12-09-2010, 17:40
Естествено, че не трябва да съжаляваш! Той сам си е виновен. Излъгал те е. Да не си мисли, че ще му играеш по свирката. :)

soul1199
12-09-2010, 18:41
за кво да съжеляваш?че той те е разигравал,даже правилно си постъпила,че си казала истината,остави го,кво ти говори

Marietchety
12-10-2010, 15:29
Изобщо не трябва да съжаляваш!Защо пък трябва да правиш каквото той ти каже.. :?