PDA

View Full Version : Какво ще направите, ако...



oTPoBHa
12-09-2010, 18:53
..хлътнете по приятел/ка на не кой да е ами на.. гаджето ви :smt040 :smt040 :smt040
По мое мнение гафове се случват :smt040 :smt040 :smt040
Вие какво мислите, възприемате ли го за нормално?
Предварително благодаря за отговорите :)

jghgh
12-09-2010, 19:25
Никой не е застрахован, че няма да му се случи такова нещо.

Вероятно бих постъпила така - късам с моя (ако чувствата ми са наистина сериозни*), дистанцирам се за известно време и от двамата, и след известен период започвам да търся контакт с приятеля, да излизам с него, може и да му призная, в случай че почвата е подходяща.
Оттам нататък вече е мъжка работа - дали бившият ще позволи на приятеля си да бъде щастлив, дали те е преодолял, дали приятелят ще се чувства комфортно да направи крачка с теб и т.н.



*несериозните, мимолетни привличания, според мен е по-редно да се потискат. Моят случай не е подобен, но забелязвам, че ме привлича помощник-треньора ми, но 1. той ми е треньор 2. в залата се тренира, а не се флиртува, затова изобщо не се оставям на емоциите, привличането и прочие глупости. Не е чак толкова трудно човек да запре желанието си за флирт и интимности, стига чувствата да са несериозни и не толкова силни.

SmilezZz
12-10-2010, 06:45
Ако чувствата с въпросния приятел са взаимни,то
тогава бих скъсала с гаджето си и да тръгна с другия,но
ако наистина чувствата са ни сериозни,а не някакво
мимолетно привличане..
- Ако е само привличане,то тогава просто ще забравя
другия и ще се отдам на приятните мигове с гаджето си..

deadshadow13
12-10-2010, 14:07
..хлътнете по приятел/ка на не кой да е ами на.. гаджето ви :smt040 :smt040 :smt040
По мое мнение гафове се случват :smt040 :smt040 :smt040
Вие какво мислите, възприемате ли го за нормално?
Предварително благодаря за отговорите :)
---------------------------------------------------------------------------
Не това не е нормално всеки който хареса приятелката на гаджето си го чака скопяване и забрана да се вижда с жени.

addic7edd
12-10-2010, 14:29
Ами, много кофти.. :-D

nniicckkoo
12-10-2010, 15:17
Ами, много кофти.. :-D хахаа... +1

awesomesheepy
12-10-2010, 16:01
неудобно ще ми е
но ако си обичам човека до себе си,няма нужда да гледам друг .

ако се случи - адски кофти ще е,а ако той разбере..не ми се мисли :D

sweet_sorcerer
12-10-2010, 20:34
Ми честно казано аз поставям прителството над всичко, за това късам с гаджето и не се занимавам с приятеля....Няма смисъл нито да лъжа гаджето, нито да им азвалям приятелството...Накратко - Back off и от двамата :)

soul1199
12-10-2010, 20:47
Ако чувствата с въпросния приятел са взаимни,то
тогава бих скъсала с гаджето си и да тръгна с другия,но
ако наистина чувствата са ни сериозни,а не някакво
мимолетно привличане..
- Ако е само привличане,то тогава просто ще забравя
другия и ще се отдам на приятните мигове с гаджето си..

oTPoBHa
12-10-2010, 21:35
Fuck off нали.. (: Е при мене поне го нема, радвам се от достатъчно внимание и от двамата :D :D Въпросът е когато стане твърде напечено... Онези моменти... Знаете как е.. Докато си говорите и като ви се срещнат погледите повече от нормалното и като те присвие вътре ..... и като почнеш да правиш някое от ония безмислени действия като почесване, да видиш колко е часа и т.н. и започваш да... се пържиш... :D :D :D Тогава си помисляш - е сега вече ме хванаха, твъде очевадно е хахахаххахаха! И упичаш още повече... Ами сега? А резултата си остава привидно един и същ - човека отсреща просто гледа глупавите ти действия, слуша дрънканиците ти, гледа те как почервеняваш от срам и.... не прави нищо друго, освен да седи и да гледа ето така ~~> :) И ти още повече запичаш и се пържиш... :D :D :D Кажете ми, не е ли очевадно?

ceballos1990
12-11-2010, 07:37
Не мисля да хлътвам никде не съм от тия :) а пък по някаква адска случаност ще хлтна и ще гледам да слезна бързо

Paramour
12-11-2010, 10:45
Случвало ми се е :lol:
Поговорихме с тогавашното ми гадже и скъсахме.. ходихме много малко време, така че.. нямаше как да са толкова силни чувствата ни един към друг.
Друг е въпроса, че и с приятеля му нищо не се получи :lol:
по-добре е така.. е, поне не се скараха заради мен. :)

iveetyy
12-11-2010, 19:12
Никога не бих тръгнала с приятел на гаджето ми.Не би ми било комфортно и най-вероятно ще се дистанцирам и от двамата докато ми преминат чувствата.
В сегашното ми положение не виждам и да има такава вероятност.. ^^

sasha_90
12-11-2010, 19:25
Доста кофти ситуация.Дано не ми се случва.

tuzaro
12-11-2010, 19:27
мошно ше и го подам

LadyDi
12-11-2010, 19:27
Не си заслужава. Bro Code - както споменаха по-горе.

Най-малкото, коя съм аз, че да заставам между двама приятели?