PDA

View Full Version : За зимната ваканция...



Cybershot
12-09-2010, 19:21
По принцип все ми е тая за зимната ваканция колко време ще е, но ми е интересно колко ученици ще се обединят в тоя малоумен протест:
http://protest.abvto.com/
Който иска да се включи, никого не задължавам и ако може да не се отваря темата защо е толкова ваканцията и да не почват спорове. Пишете колкото темата да е горе :-D

dimitar_ak
12-10-2010, 05:44
И това какво общо има с ИТ?

vaniliika
12-10-2010, 18:07
По принцип все ми е тая за зимната ваканция колко време ще е, но ми е интересно колко ученици ще се обединят в тоя малоумен протест:
http://protest.abvto.com/
Който иска да се включи, никого не задължавам и ако може да не се отваря темата защо е толкова ваканцията и да не почват спорове. Пишете колкото темата да е горе :-D


:smt064

Cybershot
12-10-2010, 19:11
И това какво общо има с ИТ?

Абе ако искаш я трий, този раздел ми се стори най-подходящ. Просто приятел ме помоли и му направих услуга, това е.

vaniliika
12-10-2010, 19:28
И това какво общо има с ИТ?

Абе ако искаш я трий, този раздел ми се стори най-подходящ. Просто приятел ме помоли и му направих услуга, това е.

първо как ИТ ти се струва най-подходящо с "ваканцията" само ти си знаеш :? ...
второ-малоумен протест,сам го каза..
трето-какво мислим ли.. каквото и да го мислим няма да стане по простата причина,че никой не ни взима на сериозно ако ще и с 1000 пиратки да отидеш..цяла България ни се смее.. тръгнали сме да протестираме за ваканция ..пха.. хората вдигат протести заради глад или немотия ние тука ще стачкуваме защото искаме да имаме повече дни за да можем да си "напишем домашните"... Няма ли да го осъзнаете тва е хора ... НИКОЙ НЕ НИ Е СКЪСЯВАЛ ВАКАНЦИЯТА... всеки може да си направи простата сметчица как календарано се пада всеки път ваканцията.. ;)..

Заключение: като толкова искате + 2,3,5,6..1000 дена повече отивате при лекарката готово.. ;)..

Cybershot
12-10-2010, 19:44
^ Абе прочети ми още първия пост, НЕ ЦЕЛЯ С ТЕМАТА СПОРОВЕ! На мен ми е все тая за ваканцията както се изразих, правя услуга на приятел! Аз съм даже да я урежат максимално, келешата щели да ми се напиват, нямали да бъдат изтрезнели на 3....

vaniliika
12-10-2010, 20:39
^ Абе прочети ми още първия пост, НЕ ЦЕЛЯ С ТЕМАТА СПОРОВЕ! На мен ми е все тая за ваканцията както се изразих, правя услуга на приятел! Аз съм даже да я урежат максимално, келешата щели да ми се напиват, нямали да бъдат изтрезнели на 3....

мда е.. аз принципно говорех за ВСИЧКИ тея дето твърдят "че ни били скъсили ваканцията" нямах предвид тебе ;d ...то и аз искам малко повече време ама не съм тръгнала да хвърлям пиратки на обществено място,където минават толкова хора и да се правя на "вижте кой съм аз" ...ей ся преди малко гледах един репортаж за тея протести,че чак ма хвана срам като ги гледам...ае ние не бяхме ли в криза.. http://vbox7.com/play:941dca45 ей тва ся го гледах.. а ние хвърляме яйца и мляко на вятъра за да си напраим четка.. :? .. между другото чак сега ти отворих линка и гледам (да доста оптимистчета уш ,едвам 10000 8-) ) и ко..да бъдело до 10 януари както преди... аз лично не помня кога последно е било тфа "както преди" ...

Cybershot
12-11-2010, 06:00
^ Абе прочети ми още първия пост, НЕ ЦЕЛЯ С ТЕМАТА СПОРОВЕ! На мен ми е все тая за ваканцията както се изразих, правя услуга на приятел! Аз съм даже да я урежат максимално, келешата щели да ми се напиват, нямали да бъдат изтрезнели на 3....

мда е.. аз принципно говорех за ВСИЧКИ тея дето твърдят "че ни били скъсили ваканцията" нямах предвид тебе ;d ...то и аз искам малко повече време ама не съм тръгнала да хвърлям пиратки на обществено място,където минават толкова хора и да се правя на "вижте кой съм аз" ...ей ся преди малко гледах един репортаж за тея протести,че чак ма хвана срам като ги гледам...ае ние не бяхме ли в криза.. http://vbox7.com/play:941dca45 ей тва ся го гледах.. а ние хвърляме яйца и мляко на вятъра за да си напраим четка.. :? .. между другото чак сега ти отворих линка и гледам (да доста оптимистчета уш ,едвам 10000 8-) ) и ко..да бъдело до 10 януари както преди... аз лично не помня кога последно е било тфа "както преди" ...

На мен по-скоро ми беше интересно колко ще се съберат в тоя протест. То е ясно че нищо няма да се постигне. Колкото, толкова. Пък и на който не му се ходи, не е задължен да ходи. Да върви на село и стадото с патките, избора си е негов дали ще ходи или няма да ходи на училище.
П.С честит първи сняг.

vaniliika
12-11-2010, 07:16
^ Абе прочети ми още първия пост, НЕ ЦЕЛЯ С ТЕМАТА СПОРОВЕ! На мен ми е все тая за ваканцията както се изразих, правя услуга на приятел! Аз съм даже да я урежат максимално, келешата щели да ми се напиват, нямали да бъдат изтрезнели на 3....

мда е.. аз принципно говорех за ВСИЧКИ тея дето твърдят "че ни били скъсили ваканцията" нямах предвид тебе ;d ...то и аз искам малко повече време ама не съм тръгнала да хвърлям пиратки на обществено място,където минават толкова хора и да се правя на "вижте кой съм аз" ...ей ся преди малко гледах един репортаж за тея протести,че чак ма хвана срам като ги гледам...ае ние не бяхме ли в криза.. http://vbox7.com/play:941dca45 ей тва ся го гледах.. а ние хвърляме яйца и мляко на вятъра за да си напраим четка.. :? .. между другото чак сега ти отворих линка и гледам (да доста оптимистчета уш ,едвам 10000 8-) ) и ко..да бъдело до 10 януари както преди... аз лично не помня кога последно е било тфа "както преди" ...

На мен по-скоро ми беше интересно колко ще се съберат в тоя протест. То е ясно че нищо няма да се постигне. Колкото, толкова. Пък и на който не му се ходи, не е задължен да ходи. Да върви на село и стадото с патките, избора си е негов дали ще ходи или няма да ходи на училище.


++++ точно тва е тъпото.. ко не могат ли си земат бележка и толкос...кви са тия протести... :lol:... ама хора моля ви ..излагаме са всички тука.. :oops: ...


най-сетне и у Варна малко сняг :smt001

Cybershot
12-11-2010, 11:53
Че то у Варна се радвайте на 2-3см, тука по 20-30см вали минимум...
На 3 да има 1/2 метър сняг дано.....

vaniliika
12-11-2010, 12:58
Че то у Варна се радвайте на 2-3см, тука по 20-30см вали минимум...
На 3 да има 1/2 метър сняг дано.....


ха че то при нас няма и 1 см даже :D ...ама просто се кефя че поне почна да се показва зимата и при нас , някак си декември 20 градуса е доста тъпо... пък ако е така кат миналата зима.. супер :P

Cybershot
12-11-2010, 13:24
Варна лятото е хубава, останалото време е гадна работа. Зимата е студено и духа яко по цял ден. 3 месеца е хубав тоя град, останалото време е гадна история. Даже лятото съм ставал свидетел как за 5минути се излива тропическа буря, улиците стават реки буквално.... радвайте се нямате и проблеми със снега както други части от България :-D

vaniliika
12-11-2010, 17:57
Варна лятото е хубава, останалото време е гадна работа. Зимата е студено и духа яко по цял ден. 3 месеца е хубав тоя град, останалото време е гадна история. Даже лятото съм ставал свидетел как за 5минути се излива тропическа буря, улиците стават реки буквално.... радвайте се нямате и проблеми със снега както други части от България :-D

мдаам тва лято в началото беше хипер зле... как започваше да вали от нищото и то мноого яко,градушки колкото щещ ;p .. а пък миналата зима компенсираше за миналите години... толкова сняг и такова време,варненци от доста време не са помирисвали :) ..абе изобщо тая година е доста сбъркана..(във сезоните).. а пък колкото до лятото при нас няма 3 месеца.. 4-5 някъде :D .. при Варна няма такиа работи като есен..има само Лято-Зима.. (поне за тази година де,дано другата да не е тъй)...