PDA

View Full Version : Кофти момент.



GLaDOS
12-09-2010, 19:34
Проблема е решен и всичко е наред ...засега ! 8-)

LadyDi
12-09-2010, 19:38
Най-много ще си помогнеш, ако проумееш, че хората понякога имат нужда от лично пространство и време, за да се опитат да се справят сами с проблема. Достатъчно е да попиташ един път, за да се знае, че си загрижен и си насреща за помощ. Ако не желае да споделя, това си е нейно право.

Нищо не можеш да направиш сега, ако пробваш да й звъниш или да я тормозиш както и да било, само ще оплескаш нещата. Отиваш утре и се извиняваш, че си й досадил и НЯМА ДА Я ПИТАШ КАКВО Й ИМА :)

jghgh
12-09-2010, 19:39
Еми човек се натиска 2-3 пъти да помогне и спира, оттам нататък става проблем на другия човек, ако той е искал помощ, обаче се е правил на интересен и т.н.

Е, твоят случай е друг, просто говоря примерно.
Щом си е излязла така, явно няма нужда да й помагаш, да й се вреш и т.н.
Утре можеш да й се извиниш и може би за ПОСЛЕДНО да й предложиш помощта си, но не ставай досаден.

И да й повториш 8738547 пъти, че може да разчита на теб, тя си има собствени съображения - може да мисли, че не си подходящ да й помагаш, затова да не ти казва.
Просто приемаш - не винаги хората ни възприемат така, както ние искаме да ни възприемат!

И да знае, и да не знае, че ти би направил еди-какво-си, за да й помогнеш, си е нейно решение (вероятно добре осмислено) дали на теб трябва да се довери точно за ТОЗИ проблем, и дали си надежден и можеш да помогнеш, или само хаотично ще й лафиш някви глупости.

GLaDOS
12-09-2010, 19:44
Благодаря на всички ,които ще ми (и вече го правят) отделят от времето си за да ми помогнат !!!
Просто значи страшно много за мене ,в мои лоши моменти винаги е била насреща ...а аз сега ...веднъж да има нужда от мене и ще пре*ба всичко :-#
По принцип си споделяме проблеми ,това онова ....ама сега незнам какво става просто ...

LadyDi
12-09-2010, 19:49
Проблемът е, че може би тя в момента НЯМА нужда от теб.

mArMaLaDkA
12-09-2010, 21:37
Не е много удачно да играеш и да се натискаш за ролята на добрата приятелка при все, че изпитваш нещо към момичето.

И взЕми се стегни. Отхвърлила ти е предложението за помощ, следователно желае да се справи сама. Не си "преебал нещата", 'щото де факто нито знаеш за какво иде реч, камо ли да си тръгнал да разрешаваш проблема. Не прави от мухата слон и не си скуби косите, ще ти излезе и друга възможност да изпъкнеш пред девойката.

DeVilTerroR
12-09-2010, 21:47
А ти имаш ли някакви чувства към въпросното момиче, защото леко натам бият нещата, като чета ? А иначе не си направил нещо супер лошо, а просто си предложил помощ, но си прекалил малко. Понякога хората не искат да споделят с никой за проблемите си и им трябва малко лично пространство !

GLaDOS
12-10-2010, 08:26
Благодаря ви много !!! Не съм очаквал такива сериозни отговори!
В крайна сметка отидох до тях ,извиних й се поговорихме си малко и всичко си дойде на мястото!
Другия път просто няма да се шашкам толкова :)
DeVilTerroR какво да ти кажа и аз незнам какво ми е ,просто в последно време ми е супер странно като се сетя за нея ...