PDA

View Full Version : добре кво да правя..



343243problem
12-09-2010, 21:44
Еми на 15 години съм... ходя с един от съседния клас от няколко седмици... но неговите приятели май не ме харесват... и имам чувството, че започва да ме отбягва заради това. Въпреки това твърди че много ме харесва и че не му пука какво мислят приятелите му... но имам чувството че като ме види някак си се ме игнорира или ... :( Нито ме поздравява...
Как да проверя дали още ме харесва?? :?

simba5
12-09-2010, 22:06
Според мен ако той държи на теб, не би обръщал внимание на приятелите си. Явно като приятелите му не те одобряват се чувства неудобно да те поздрави топло. Може би се стреми да не обиди нито теб, нито приятелите му. А пък ако се опитва да те игнорира изобщо, значи не е добър за теб. Това е другия вариант. Зависи какъв характер е. Ако питаш мен той трябва да накара и приятелите му да те приемат.

MiglenaMitkova
12-11-2010, 09:14
Аз пък мисля,че трябва да отидеш при него и да го разпиташ защо те избягва и т.н. , мисля,че трябва да бъдеш искренна с него..започни някаква тема за това колко държи на приятелите му..после стигни до въпросите заради тях ли те избягва...ейтакива..А иначе,ако е заради тях по-добре се разделете,защото той ако наистина иска да бъде с теб би трябвало да не слуша околните и да бъде с теб,а не да те игнорира. :)

tom4ee
12-12-2010, 18:53
Еми и аз имам подобна случка точно с момче от съседния клас.. !! Нали аз по начало си го отбвгах нарочно чаках той да направи първата крача.. !! И накрая не издържа теста и някак си станахме чужди.. Аз му бях отпуснала каишката ама той кръкаше .. !! Сега не си казваме здраст нито се гледаме нито нищу.. ама той хар една моя приятелка.. та тъй де отпусни му каишката за да рабереш дали още те хар.. !! ;]]]]