View Full Version : Извинявам се
Извинявам се за тапия си и смешен въпрос. Но истината е че незнам как да му направя свиркал Може ли някой да обясно :oops:
juveteam
12-09-2010, 20:47
Предполагам, че никое момиче в началото не е могла, но с времето и опита се е научила.
Може като за начало да погледаш малко порно и така.... :)
Амии хиххх как да ти обесним идеята с порното е доста добра, но като цяло не забравяй да го гледаш в очите :) това доста възбужда
Импровизирай :D С времето и практиката ще ставаш по-добра :)
ох това е от тези теми дето сега ще завалят предложения да тренираш с тях :lol: хората са ти казали , порното е истината. Само не се опитвай да го вкарваш в гърлото (най-доброто) си че там е за напреднали ;)
TheThinker
12-10-2010, 14:51
Не е толкова сложно, предполагам. Никога не съм правил. :D Съдейки по себе си, може да му харесва да му го засмукваш, да не оставяш непипнато място, да поемеш колкото можеш повече, да си помагаш и с ръцете през това време...btw имай предвид, че най-чувствителната му част (като изключим очите 8-) ) е главичката, а от нея - предната част, където се съединява препуциумът.
nniicckkoo
12-10-2010, 15:39
Не е толкова сложно, предполагам. Никога не съм правил. :D Съдейки по себе си, може да му харесва да му го засмукваш, да не оставяш непипнато място, да поемеш колкото можеш повече, да си помагаш и с ръцете през това време...btw имай предвид, че най-чувствителната му част (като изключим очите 8-) ) е главичката, а от нея - предната част, където се съединява препуциумът. ++++
dPa3HuTeJl
12-10-2010, 19:16
На коленееееее... първо го ближеш и го гледаш в очите,ама баааавничко,после когато НАЙ-МАЛКО ОЧАКВА го налапваш целия (освен ако не е 50см) и продължаваш да го гледаш в очите,ръцете на мЪдете постоянно :smt003 и така .... абе не гледаш ли порно не ставаш за човек! :smt081
FEN_NA_MOTORI
12-12-2010, 21:16
Извинявам се за тапия си и смешен въпрос.
Извинен/а си !!! Следващия...
PredrusalotoZaiche
12-12-2010, 23:12
Импровизирай :D С времето и практиката ще ставаш по-добра :)
+1 Гледай порно и се учи :D :D
ZaicheNaXeroin
12-12-2010, 23:54
практика и само практика ! ЗАПОМНИ :D