PDA

View Full Version : Продавам гривни Power Balance



makiaveli254
12-10-2010, 07:38
Power Balance - Технология


• Какво е Power Balance

РOWER BALANCE е технология за по-добри постижения, предназначена да взаимодейства с естественото енергийно поле на вашето тялото. Основана от спортисти, РOWER BALANCE е любима на много елитни спортисти, за които са важни балансът, силата и гъвкавостта.


• Как действа?

РOWER BALANCE се основава на идеята за подобряване на естествения енергиен поток на тялото, която е сходна с много източни философии. Холограмата на РOWER BALANCE е проектирана да реагира с естественото енергийно поле на тялото.

Енергийните гривни са хит сред спортистите в Америка и Европа. Много известни спортисти (като:Роналдо, Гути, Шакил О'Нийл, Р.Баричело) твърдят че гривните им помагат да подобрят постиженията си и ги предпазват от контузии.

Гривните са внесени от USA, със холограмни стикери и кутийки, както се вижда на снимките.

Снимки все още немога да публикувам, понеже съм нов потребител.
Ще ги публикувам когато правилата на форума ми позволят.
Пишете ми на Email-а за да ви пратя снимки.


Цветовете ( Показани са на снимките по-горе ) с които разполагам са Черен (Жълти/Бели букви), Прозрачен (Розови/Бели букви), Син (Бели букви), Розов ( Бели букви).

Размерите са S - 17.5см M - 19см L - 20.5см

Цена : 15 лева

Гривните се намират в София/Пазарджик. За тези градове получавате безплатна доставка. За останалите мога да изпратя с Еконт. За по-големи количества-отстъпки !

100 % гаранция за качество.

Даваме ви 1 седмица гратисен период, в която гривните могат да ни бъдат върнати в оригинално състояние срещу което ще ви бъде въстановена сумата платена за тях !


За Контакти:
GSM : 0894761255

makiaveli254
12-21-2010, 18:30
За повече от 1бр. безплатна доставка до офис на Еконт в цяла България.

tedddiiii
12-23-2010, 17:54
аз имам интерес и съм от София... аа в кутийките ли са си? и има ли розова S-ka?

TheShark
01-15-2011, 19:33
Скайпа ми е Apophis... с точките!От София съм и имам интерес да закупя една черна гривна с бял надпис:) Може ли снимки

ThePrincess92
02-04-2011, 12:48
и аз искам да си закупя..

girl4em
02-11-2011, 18:01
офертата важи ли още ? :-o