PDA

View Full Version : Най-добра приятелка?? Дали??



minionka
12-10-2010, 09:40
Проблемът е, че най-добрата ми приятелка, точно когато имам най-голяма нужда от нея ме зае*ава, заради класното си по аглийски. :shock: :shock: Тя учи винаги, не мисля, че ще я затрудни толкова..ако дойде поне да ме изслуша!! Ама не. На всичкото отгоре всяка събота и неделя си е на село и едва се виждаме..само на немски и ако се засечем в даскало. И сега тя си е тук и ме заряза отвсякъде, а наистина имам нужда от някой, на който да споделя. Винаги съм там за нея, и тя го казва, но май е само на думи!! Какво да правя?

n3zabrawiimaa
12-10-2010, 11:53
От една страна може да е наистина заета .. какво искаш да зареже всичко и да дойде при теб ? От друга страна пък може да не ти е истинска приятелка..

Tempest
12-10-2010, 14:09
Проблемът е, че най-добрата ми приятелка, точно когато имам най-голяма нужда от нея ме зае*ава, заради класното си по аглийски. :shock: :shock: Тя учи винаги, не мисля, че ще я затрудни толкова..ако дойде поне да ме изслуша!! Ама не. На всичкото отгоре всяка събота и неделя си е на село и едва се виждаме..само на немски и ако се засечем в даскало. И сега тя си е тук и ме заряза отвсякъде, а наистина имам нужда от някой, на който да споделя. Винаги съм там за нея, и тя го казва, но май е само на думи!! Какво да правя?

прояви разбиране - това, че ти имаш свободно време и можеш да откликнеш на всяко "ох", не значи, че тя има... за селото не е тя виновна, техните са виновниците..
и аз не мислех, че ше ме затрудни едно контролно и го оплесках..

ако проблема е момче, остави приятелката ти да се подготви като хората...

minionka
12-10-2010, 15:11
Проблемът е, че най-добрата ми приятелка, точно когато имам най-голяма нужда от нея ме зае*ава, заради класното си по аглийски. :shock: :shock: Тя учи винаги, не мисля, че ще я затрудни толкова..ако дойде поне да ме изслуша!! Ама не. На всичкото отгоре всяка събота и неделя си е на село и едва се виждаме..само на немски и ако се засечем в даскало. И сега тя си е тук и ме заряза отвсякъде, а наистина имам нужда от някой, на който да споделя. Винаги съм там за нея, и тя го казва, но май е само на думи!! Какво да правя?

прояви разбиране - това, че ти имаш свободно време и можеш да откликнеш на всяко "ох", не значи, че тя има... за селото не е тя виновна, техните са виновниците..
и аз не мислех, че ше ме затрудни едно контролно и го оплесках..

ако проблема е момче, остави приятелката ти да се подготви като хората...

За селото, го знам, мисълта ми е, че просто са малко случеите в които тя не си ходи и искам да го използваме това време. Не цялото, но примерно 20 минути?? Толкова ли искам? За целите събота и неделя и днес, защото почивам. Не искам да стои плътно до полата ми и да не учи, или нещо, а просто малко време. Това е всичко.

Paramour
12-10-2010, 20:10
Наистина трябва да проявиш разбиране..
не можеш да очакваш за всяка дреболия тя едва ли не да срива света, заради теб.
Също така не можеш да съдиш по това колко време учи и колко е важно училището за нея дали е добра приятелка.

minionka
12-11-2010, 08:52
Наистина трябва да проявиш разбиране..
не можеш да очакваш за всяка дреболия тя едва ли не да срива света, заради теб.
Също така не можеш да съдиш по това колко време учи и колко е важно училището за нея дали е добра приятелка.


Никак не е дреболия, а и е първия път в който я моля за помощ. Не знам..може би и аз бъркам... :? :?

autista88
12-11-2010, 09:11
:D

"Най-добрата ми приятелка не ми угажда значи не ми е приятелка"

Това казваш.

НИкой не е длъжен винаги да се занимава с теб, приеми го.

katericArofl
12-11-2010, 12:52
охх и аз мн пъти съм се чудела за това, че вингаи съм готова да оставя належащите ми неща или да пренебрегна семейството, за да помогна на приятел ( близък, а не кой да е ..), а после, когато аз помоля за нещо дребно, което не изисква кой знае какви усилия.. разбиране нейде :) това не значи, че момичето не ти е приятелка, просто някои хора са си такива и като не ти е приятно търси си хора като теб- с твойте разбирания и възгледи .. 8-)