PDA

View Full Version : Литература - Робинзон Крузо



candy_girl_13
12-10-2010, 13:46
Здравейте!
Искам предварително да благодаря на всички, които ще ми помогнат с домашната, която ми поставиха по литература. :)
Задачата ми е следната "Колко места е посетил Робинзон Крузо?"
Госпожата каза, че трябва да са 23 на брой. Днес още веднъж прочетох творбата, но аз изброих 20, а не 23. :?
Моля, всеки който може да ми напише всички места, които Робинзон е посетил в творбата "Робинзон Крузо" да го направи.
Домашната ми е за другата Сряда (15.12) така че ще съм ви благодарна ако отговорите преди тази дата. :-)
Благодаря предварително! :-) :-) :-)

gandalfepi4
12-10-2010, 16:06
а хрумвало ли те е че може да ни е по-лесно ако ТИ напишеш местата за които си се сетила първа?

така ще се сетим по бързо и ще си спестим повече време, само коректно е....

да не говорим че ще ни покаже че не ни излизаш с евтин номер да ти свършим работата понеже ни лъжеш от мързел и неуважение 8)

candy_girl_13
12-11-2010, 08:22
...

gandalfepi4
12-11-2010, 09:03
не можах да намеря инфо но мисля че е логично да си изпуснала нещо около африка, щото е цял континент. може там да е бил на някакви места и освен това имам смътен спомен че след като го спасяват минава през някакви места

candy_girl_13
12-11-2010, 10:00
Благодаря!
Ще прочета още веднъж за случките му около Африка и след като е заминал оттам. А само да попитам спомняш ли си кое е последното място, което е посетил или по-точно къде завършва всичко?

gandalfepi4
12-11-2010, 10:38
ми малко ми е смътно - преди десет години съм го чел все пак.

но доколкото си спомням като го вземат от острова и се прибира вижда че семейството му го е мислило за мъртъв и заминава за... лисабон май беше? нещо такова

candy_girl_13
12-11-2010, 13:38
мерси :)