PDA

View Full Version : Изкуствени мигли



LipSy
12-10-2010, 13:48
Здравейте! :) Имам желанието да пробвам да си сложа изкуствени мигли, обаче тъй като съм чела положителни и отрицателни изказвания за тях реших да се допитам до вас. Можете ли да ми кажете, дали от 1-2 слагания могат да ми така да се каже "опадат" миглите? Ами те като се залепят до колко време издържа лепилото? И като искам да ги махна трябва да ги дръпна или да ги намажа с нещо, с което лепилото пада? Благодаря за отговорите предварително! :) :-) :)

neeDaBosS
12-10-2010, 14:02
от обикновенните мигли (не тея които са на снопчета) не ми опадаха миглите ..а толкова пъти съм си слагала :-D махането е лесно.. просто трябва леко полеко да издърпаш крайчетата но ще остане лепило по очите ти .. малко е и се маха спокойно :) а иначе на мен от тея ''обикновенните'' ако се залепят добер са ми стояли от сутринта до вечерта тоест 1 ден 8-)

LipSy
12-10-2010, 14:59
Е, добре, значи да не се притеснявам толкова, че може да остана без мигли! :-D

nepowtorima
12-10-2010, 15:29
Е, добре, значи да не се притеснявам толкова, че може да остана без мигли! :-D

Апък и да ти опадат и да останеш без мигли нали ще имаш изкуствени :D :D

LipSy
12-10-2010, 15:31
Е, добре, значи да не се притеснявам толкова, че може да остана без мигли! :-D

Апък и да ти опадат и да останеш без мигли нали ще имаш изкуствени :D :D

Казах, че искам да пробвам 1-2 пъти, а не да си ги слагам постоянно и като не ти харесва темата, просто можеш да не коментираш! Коментари в излишък не ми трябват!

nepowtorima
12-10-2010, 16:08
Е, добре, значи да не се притеснявам толкова, че може да остана без мигли! :-D

Апък и да ти опадат и да останеш без мигли нали ще имаш изкуствени :D :D

Казах, че искам да пробвам 1-2 пъти, а не да си ги слагам постоянно и като не ти харесва темата, просто можеш да не коментираш! Коментари в излишък не ми трябват!
Еее.. ти пък не разбираш ли от бъзик.. темата ми харесва :) апък за 1 - 2 пъти е невъзможно да ти опадат миглите най много 3 4 ... от полепналото лепило по тях :) :)

LipSy
12-10-2010, 17:05
Е, добре, значи да не се притеснявам толкова, че може да остана без мигли! :-D

Апък и да ти опадат и да останеш без мигли нали ще имаш изкуствени :D :D

Казах, че искам да пробвам 1-2 пъти, а не да си ги слагам постоянно и като не ти харесва темата, просто можеш да не коментираш! Коментари в излишък не ми трябват!
Еее.. ти пък не разбираш ли от бъзик.. темата ми харесва :) апък за 1 - 2 пъти е невъзможно да ти опадат миглите най много 3 4 ... от полепналото лепило по тях :) :)

Е, добре. Както и да е, да не се дръвчим. Значи не съм разбрала от базика ти...Сори!

tuff
12-10-2010, 20:06
Моят съвет е да не си слагаш подобни боклуци ... както искаш ми приемаи мнението но наистина ще се отрази зле на миглите ти :)

psych0
12-10-2010, 20:37
Моят съвет е да не си слагаш подобни боклуци ... както искаш ми приемаи мнението но наистина ще се отрази зле на миглите ти :)
и аз мисля така :)

footballgirl
12-10-2010, 23:36
ако е за в ежедневието няма смисъл - тъпо е .. иначе за дискотека или нещо такова не се притеснявай - няма да ти паднат миглите :) само внимавай как ги закрепяш да не ти се отлепи някоя че стои мн смешно :-D
аз така веднъж се изложих .. беше някво скапано лепилото и едната ми се отлепи наполовина в дискотеката и всички разбраха че съм с изкуствени мигли :(

cherrygloss
12-11-2010, 05:08
За кво са ми изкуствени мигли .. :?
Мойте мигли са си дълги и хубави и мн пъти са ме питали дали са изкуствени.. и не вярват че не са :D
няма никой като моите и са най хубави :P
Абе ти в някоя тема няма ли да дадеш съвет? Пишеш безсмислени коментари. Спри се най-после.На никой не му пука за теб.
:?

LipSy
12-11-2010, 11:54
За кво са ми изкуствени мигли .. :?
Мойте мигли са си дълги и хубави и мн пъти са ме питали дали са изкуствени.. и не вярват че не са :D
няма никой като моите и са най хубави :P

Ти прочете ли въпроса ми? Аз питах, дали занете тук във форума нещо за тея изкуствените мигли, а не дали вие искате да си слагате!

LipSy
12-11-2010, 11:55
ако е за в ежедневието няма смисъл - тъпо е .. иначе за дискотека или нещо такова не се притеснявай - няма да ти паднат миглите :) само внимавай как ги закрепяш да не ти се отлепи някоя че стои мн смешно :-D
аз така веднъж се изложих .. беше някво скапано лепилото и едната ми се отлепи наполовина в дискотеката и всички разбраха че съм с изкуствени мигли :(

А, не е за ежедневието става въпрос за 2-3 тъпи!

Sigrina
12-11-2010, 11:56
Ако ги сложиш правилно няма нищо да ти стане, споко :)

LipSy
12-11-2010, 12:04
Ако ги сложиш правилно няма нищо да ти стане, споко :)

ок! :)

Sigrina
12-11-2010, 12:13
А ако те е страх може да пробваш със снопчетата първо да видиш как става, а после и с цели мигли. Само като сложиш лепилото, гледай да изчаках 10тина секунди, за да стане лепкаво преди да си ги сложиш на окото и също така количеството лепило, да не е много. Трябва да е толкова, че като ги лепнеш и притиснеш да не тръгне да изтича отстрани, отгоре или отдолу и в същото време да е достатъчно, за да залепнат. Това е :)

LipSy
12-11-2010, 16:15
За кво са ми изкуствени мигли .. :?
Мойте мигли са си дълги и хубави и мн пъти са ме питали дали са изкуствени.. и не вярват че не са :D
няма никой като моите и са най хубави :P
Абе ти в някоя тема няма ли да дадеш съвет? Пишеш безсмислени коментари. Спри се най-после.На никой не му пука за теб.
:?

абее момиче ( не толкова умно!) моите коментари са Най смислениte от на всеки др в форума! Тва ме има глупави и не ги разбират, не е мой проблем :P

Айде добре, всички сме вече наястно, че ти си най-умната. ОК!

babyy123
12-11-2010, 18:29
а ти що стоиш в сайта сред глупаците ?! И никой не те е питал какви мигли имаш и колко си ги харесваш !! Не разбра ли ,че каквото и да напишеш не си интересна и никой не ти търси мнението. Като си толкова перфектна дай твоя снимка вскички да видим колко си красива или те е страх че на "глупаците" монитора ще се счупи и няма пред кой да се правиш на интересна ... момиче дълбоко си се вкарала в филма "вашето мнение след моето погрбение "

по темата според мене нищо няма да ти стане от 2-3 слагане

babyy123
12-11-2010, 20:15
а ти що стоиш в сайта сред глупаците ?! И никой не те е питал какви мигли имаш и колко си ги харесваш !! Не разбра ли ,че каквото и да напишеш не си интересна и никой не ти търси мнението. Като си толкова перфектна дай твоя снимка вскички да видим колко си красива или те е страх че на "глупаците" монитора ще се счупи и няма пред кой да се правиш на интересна ... момиче дълбоко си се вкарала в филма "вашето мнение след моето погрбение "

ЧАКАМ СНИМКИ КИФЛО

babyy123
12-11-2010, 20:18
а ти що стоиш в сайта сред глупаците и никой не те е питал какви мигли имаш и колко си ги харесваш !! Не разбра ли ,че не си интересна и никой не ти търси мнението ... момиче дълбоко си се вкарала в филма "вашето мнение след моето погрбение "

по темата според мене нищо няма да ти стане от 2-3 слагане

Права си. Наистина съм в сайт с глупаци.поне да минава времето и да ви се посмея след у-ще и изморииииителния ми ден :-)

В сайт за глупаци,а какво прави умницата вътре ?!

neeDaBosS
12-11-2010, 20:41
Не спорете в темата на момичето :-o Кифличке,прати ми на мен снимка можеш да ми имаш доверие.. пиши лс :-)

neeDaBosS
12-11-2010, 21:59
Ей наистина момичето е много красиво 8-) видях нейна снимка.. мисля че няма нужда се спорите

LipSy
12-11-2010, 22:03
Е, нали искаше да остане анонимка...? Що ти праща снимки?

neeDaBosS
12-11-2010, 22:19
Ами тя мислеше че ще ги сложа в форума :D

LipSy
12-11-2010, 22:20
Ами тя мислеше че ще ги сложа в форума :D

ок. Я дай и аз да я видя колко е красива. Пиши на лично като искаш.

cherrygloss
12-12-2010, 07:39
Вие от къде сте сигурни че ви изпраща нейни снимки? :)

bunnyskeleton
12-12-2010, 15:51
Ей наистина момичето е много красиво 8-) видях нейна снимка.. мисля че няма нужда се спорите

мерсии :-) :-)

Я прати една снимка и на мене. Споко, няма да я слагам в форума. Аз даже съм нова, и не мога да посвтам линкове честно.

iiordanova
12-12-2010, 16:04
Кифличке , прати и на мен. Имай ми доверие , няма да пусна снимката тук. :)

По темата;
И аз мисля да си купя изкуствени мигли .. Ама не знам как се слагат. Но ще се науча! 8-)

Shia
12-12-2010, 16:28
И аз имам хубави,дълги и гъсти мигли,единствено бих пробвала да сложа по едно снопче с краищата за повече драматизъм в грима за по специален случай.

babyy123
12-12-2010, 17:51
ЧАКАМ СНИМКИ КИФЛО

Нямам Нищо против да пратя снимка! но искам да остана анонимна без да ме познава никой в форума. и мога да те уверя че не съм въобще грозна..ако бях такава нямаше да съм от най харесваните в училище :P
колкото нескромно да изглежда

ии от друга страна ако ти пратя лично снимка веднага ще я пуснеш в форума. така че снимка няма да има и темата за снимка е безсмислена!


няма да я кача чак такава не съм

MeLikesPie
12-13-2010, 12:06
Според мен няма смисъл от изкуствени мигли, освен ако твоите не са НАИСТИНА оскъдни... Иначе няма никаква опасност, просто трябва да ги слагаш като хората и с хубаво лепило, освен това винаги трябва да слагаш после спирала, за да се слеят с истинските ти мигли, а не да имаш два реда :D

Аз мисля, че винаги забелязвам, когато някой носи изкуствени мигли, така че според мен мини без тях!

П.П. Спрете да спамите! Направете ако щете нова тема че да обсъждате xxKiFlAx, ама не пълнете темата с простотии!

nivea222
12-14-2010, 16:11
аз съм си слагала. Хубаво е да си вземеш малко по-скъпо лепило.И не ги слагай често ,защото от лепилото можеш да получиш някакво раздразнение . Пък и трябва да свикнеш да ги слагаш хубаво. аЗ КАТо ги сложа си слагам и очна линия и никой не разбира... :-)

WampiireSlut
12-14-2010, 23:48
Според мен изкуствените мигли не са вредни. Аз ползвам и съм адски доволна. Има си с различна дължина и гъстота на мигличките. Първоначално може да ти е малко трудничко да ги слагаш, та може да помолиш някоя фр да ти помогне ама после се свиква. Супер лесно се махат и не боли ;д, защото лепилото не е силно. Нося ги вече 2 месеца и все още имам мигли, така че не мисля че биха ти ипопадали миглите :] :)

ПП - Лепилото си издържа цял ден, но за всеки случай не е зле да си го носиш с теб ако случааааайнооо някоя от миглите ти се отлепи ;д