PDA

View Full Version : Ноктии ... Съвети :рр : )



sunshiinee
12-10-2010, 14:04
такаа .. значии ноктите ми са доста късички и нямат форма .. ! тоест самата плочка не е нормалана ;дд така да го кажа .. самата плочка е мн малка имам чувството че кожичките ми са прекалено надолу .. ;ддд и когато тръгна да си пускам нокти ... започват да растат накриво и е ужасно .. ! Обесних го по най - неразбираемия начин ама е малко трудничко :D ... таа да ми кажете какво да ги пправя .. отида ли на маникюристт .. хваща се за главата направо и нш не става .. та нещо с което да ги мажаа ... лакирамм .. заздравя достаа ии т.н :Ддд мерсии на вс .. :-)

divacheee
12-10-2010, 14:42
нищУ не разбрах :D
Снимка ?

LipSy
12-10-2010, 14:56
Купи си заздравител за нокти и след това като си пускаш маникюри просто вземи една пиличка в другата ръка и оформи единия нокът и после другите! Не е трудно за разбиране и нито трудно за правене! Че ти и перфектния нокът ако не го оформиш като порастне и той няма да прилича на нищо! Ти явно си ги оставила и сега...ако отида на маникюрист, не знам какво ще каже...Поддръжка и толкова!

nepowtorima
12-10-2010, 15:25
Същата работа съм и аз... т'ва е природа... никога няма да имаш хубави нокти апък и това не е най-важното.. по-добре гледай как си облечена грима и прическата :)