PDA

View Full Version : Има ли смисъл ?!



xXxScreamxXx
12-10-2010, 14:44
Здравейте :)

Малко повече от 2 месеца вече съм с едно момче ... По принцип до сега не е имал сериозна връзка и всичките му контакти са били за по 1/2 седмици .. Познавахме се от доста време и решихме да излезем и така стана, че за това време ,колкото и малко да е, се привързах към него .. Проблемът е там, че той някак си не знае какво изпитва .. много пъти сме говорили за това .. и днес ми каза че е привързан към мен .. но за чувства (макар и да е рано) все още не се споменава.. А той не мисли че ще изпита такива, защото просто бил такъв ...

Обаче въпреки това има моменти, когато прави или казва нещо дори без да се замисля и именно в тези моменти си мисля точно обратното.. че има смисъл и че връзката ми с него има бъдеще ...

Според вас така ли е ?! :)

jghgh
12-10-2010, 14:50
Ми има, разбира се.
Мисля, че трябва да спреш да разговаряш с него по тоя въпрос, защото ако продължаваш 1. става досадно 2. 100% се дразни от такива разговори (един вид му казваш "Айде бе, що нямаш чувства, ама хайде проимай" и т.н. 3. От 1. и 2. може доста да охладнее към теб.

Ако толкова не можеш да се примириш, че е неориентиран, по-добре го зарежи, но аз не вярвам, че искаш, затова карай по-спокойно и не му говори за чувства - едно, че момчетата не обичат такива теми и второ, че той може и да започва да се влюбва в теб. Недей да саботираш процеса като му натякваш, че не знае какво иска и т.н.

Gavin
12-10-2010, 14:52
Според мен трябва да проведете един много сериозен разговор. Кажи му какво чувстваш. Ако има поне малко акъл в главата си, ще се вразуми!

xXxScreamxXx
12-10-2010, 15:29
Ми има, разбира се.
Мисля, че трябва да спреш да разговаряш с него по тоя въпрос, защото ако продължаваш 1. става досадно 2. 100% се дразни от такива разговори (един вид му казваш "Айде бе, що нямаш чувства, ама хайде проимай" и т.н. 3. От 1. и 2. може доста да охладнее към теб.

Ако толкова не можеш да се примириш, че е неориентиран, по-добре го зарежи, но аз не вярвам, че искаш, затова карай по-спокойно и не му говори за чувства - едно, че момчетата не обичат такива теми и второ, че той може и да започва да се влюбва в теб. Недей да саботираш процеса като му натякваш, че не знае какво иска и т.н.

Определено не искам да се разделям с него. Много по различни са отношенията ни от всичките ми връзки до сега.И за това мисля да забавя нещата и да не повдигам темата повече :)

wasch0
12-10-2010, 15:47
Може да е от типовете,които не показват чувствата си.
Или може би ги е старх да се привържат?

П.П. Не губиш когато обичаш, губиш,когато подтискаш чувствата си :)

awesomesheepy
12-10-2010, 15:59
спокойно,явно е такъв тип

и аз съм същата - не умея да си показвам чувствата
и дори и да кажа ''обичам те'' ми звучи мега изкуствено..

soul1199
12-10-2010, 20:48
остави се по течението