PDA

View Full Version : Нужда от съвет



shavrantiq
12-10-2010, 14:59
здравеи ! имам нужда от съвет в личен план ... имам си сериозен приятел и го обичам но момчето с което бях предди две години изведнъж ме потърси .. преди го обичах но не така както обичам сегашния си приятел . но като видях че ме е търсил нещо трепна в мен . поиска ми приятелство във facebook и аз приех не знам защо но го направих и оттогава ми праща любовни стихчета и мисли искам да знам защо ме е потърсил какво да правя да го питам ли или да го изтрия от приятелите ми ??

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

evilgirl95
12-10-2010, 17:04
Според мен щом си имаш сериозен приятел и сигурно си щастлива с него, не бива да жертваш връзката си за момче с което си била преди две години и още по малко заради една несигурна врзка, а и не знаеш какви точно са мотивите на това момче, какво точно иска от тебе, а и ти каза обичаш сегашния си приятел повече. На мен лично също мми се е случвало като видя човек който не съм виждала отдавна или съм го харесвала винаги ми трепва нещо, но това е не защото все още харесвам този човек, а защото съжалявам че изобщо съм му обърнала внимание(аз също си имам сериозен приятел но за никой друг не ми трепва безразлични са ми другите). Вече ти си решаваш, при мен това не би означавало че имам чувства, но за теб не знам/

Paramour
12-10-2010, 20:29
Щом те е потърсил и ти праща стихчета и т.н. явно иска да се съберете..
Не знам на колко си, обаче правописа ти не знам къде ми бърка. :?

MiglenaMitkova
12-11-2010, 06:59
Мисля,че ако обичаш сегашния си приятел повече от колкото стария и ако сегашния наистина се държи добре с теб и те обича,по-добре е да си останеш със сегашния..