PDA

View Full Version : Има ли въобще смисъл??



nepowtorima
12-10-2010, 16:30
Така де... Познаваме се с едно момче.. от 4 години.. (не, че това е важно..) харесвах го непрестанно и до сега (на първата година след 2 месеца станахме гаджета :-D ) Така де спрях за известно време да го харесвам осъзнах, че няма да стане.. и се опитах да отмине... но ето отново пак започнах да го харесвам... пишем си по скайп.. говорим си в училище.. но само като приятели ... :-# той харесваше едно момиче от нашия клас... но тя си изтърва късмета :D за мое щастие, а сега от нея разбрах, че харесва едно момиче от съседния му клас... но и имал симпатии към още 1 2 момичета... мм.. честно казано имам някакви илюзии :D че има някакви симпатии към мен.. защото когато го видя ми се усмихва.. а когато види, че отивам до павилиона идва с някой негов приятел без да си взема нещо (ох.. не знам може би си въобразявам може би не...) та не смятам, че ще стане нещо.. (надявам се но напразно :D ) но се пак исках да си излея душата някъде.. а пък и той докато преди го харесвах знаеше и една моя "приятелка" постоянно ме бъзикаше .. :-D кажете съвет какво да правя...

NoLoveBitch
12-10-2010, 16:56
мм ето изля си душата 8-)
Той като си харесвал още момичета, дори и да те харесва... :D

Stotii
12-10-2010, 17:47
а сега от нея разбрах, че харесва едно момиче от съседния му клас... но и имал симпатии към още 1 2 момичета... мм.. честно казано имам някакви илюзии :D че има някакви симпатии към мен

Бъди адската мацка и гледай ти да си НАЙ НАЙ и да засенчиш тези няколко така... че да има очи само за теб... използвай чара си и женската красота.... подлуди го с поглед,усмивка, държание ,,, нз точно.. но гледай за него ти да си повече от тях.
При положение, че той харесва няколко, значи не харесва никоя... смисъл неможе да си избере и сега е точният момент... плюс това сте имали връзка и нещата може да се подновят ... имало е тръпка преди... подновете я ... и Успех \:D/

sweet_sorcerer
12-10-2010, 20:44
Тоя цялото даскало ли харесва? Според мен не знае какво иска...
Бтв на колко сте?

nepowtorima
12-11-2010, 08:17
Аз на 15 той на 17 :) - демек аз 9ти клас той 11 :D

mechtaq_za_teb
12-11-2010, 10:30
Явно си пада женкар.. :?

Ами общувай повече с него. Вместо само да си се усмихвате, започенете да си говорите. Закачай го, флиртувай, а пък каквото стане, но е важно да се държиш непринудено и отпуснато, за да не изглеждаш смешно отстрани. Успех и внимавай.

soul1199
12-11-2010, 11:33
знаеш,че няма да се получи и пак хранш илюзии,колко познато,според мен си намери нов,остави миналото да си остане минало

sasha_90
12-11-2010, 12:33
О,щом харесвал момиче от съседния клас,а в същото време има симпатии към други две-не е стока.Не се бутай при такива кат него,които не знаят коя искат.Спести си тези главоболия.

dollyy11
12-11-2010, 18:59
Милаа опитваш се да ги засенчиш другите обърни му повече внимание ..илии .. направи така: хващаш някоя твоя приятелка който уш си то харесваа ии нека почне тя да се върти около него и така вземете за направите една сценка все едно се карате заради него .. повикай го и му обясни какво чувстваш ! Послее се ако стане нещо и се съберете не му казвай за това с приятелката ами че сте се сдобрили щот се много близки ! .. опитай ... или го накарайй да ривнува ! но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да поговорите ! ии казвай ако се получии !! :)