PDA

View Full Version : Искам да се влюбя



feelmeinyou
12-10-2010, 17:47
Искам да се влюбя отново...Ще кажете,че имам време след като разберете годините ми,но просто копнея супер много за това чувство.На 15 съм,имала съм само една любов,в 6 клас,но бая го заобичах.Скъсахме когато бях 7 клас,в началото на учебната година.Не си говорим вече,аз свикнах с липсата му,когато го видя си я има тръпката и си мисля,че винаги ще я има.Като гледам приятелките ми как се влюбват и се обвързват,и колко са щастливи,и супер много им завиждам.И аз искам пак да обичам,вече все повече се отчуждавам от това чувство.Сякаш ме е страх да допусна хората до себе си.По-точно момчетата.Страх ме е да не ме наранят отново.Или не съм готова.Казват,че когато най-малко очакваме се случва това,но аз не мога да чакам..Искам да обичам и да ме обичат.

Stotii
12-10-2010, 18:00
Ти си на 15, колко "любови" очакваш да имаш !?? Някакъв безкраен списък с момчета... и връзки... и т.н..
Нещата не винаги стоят така както ни се иска...
Логично е да те е страх да не те наранят... все пак си наранявана и чувството е гадно.. ДА !.. Ноо това е нещо напълно нормално и човешко...
Ако не допуснеш някой до себе си няма как да изпиташ това чувство отново...
Въпреки, че за мен си още малка за да мислиш по този начин... едва ли не "АЗ НЕМОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МОМЧЕ" ... всеки иска да е обичан и да обича някого... това ни е в гените... за това сме хора....
Отпусни се и не се притеснявай за това, тази твоя детска любов няма да я забравиш... това е ясно... но се стреми към това тя да не е последна.
Гаджетата на твоите приятелки нямат ли си приятели !? Неможе ли от тоя на оня и да се запознаеш с някой, да се харесате... нещата се получават... но ако седиш и се жалваш... и не допускаш никой до себе си .. свита в ъгъла... няма да се получи номера.

Като обобщение ще ти кажа отново, че си на 15 и тепърва ще изживяваш и ще прекратяваш връзки... ще бъдеш обичана и наранена... и ще се учиш от това.... след първия негодник ще дойде 2ри,3ти ,5ти, 18ти .. и т.н Докато накрая не срещнеш твоята наистина голяма любов... но вероятноста това да ти се случи на 15години е просто минимална...

Живей си живота... радвай му се ... и мамка му не се депресирай... не ти е времето за това... ако беше на 40 и си сама да... но на 15 .. ОМГ !?

soul1199
12-10-2010, 20:42
още е рано,след време ще срешнеш човека

xoxi
12-10-2010, 20:48
Така оглеждайки се като стръвница, нищо няма да постигнеш. Момчетата не харесват такива отчаяни момичета, така, че по-спокойно я карай.
Разбирам желанието ти да има някой до теб, но колкото повече мислиш за това, толкова по-силно ще става желанието ти и толкова по-депресирана ще се чувстваш.
Отдай се на хобито и приятели си за сега.
Хората са казали, че когато човек най-малко очаква, му се случват най-хубавите неща. Бъди сигурна, че е така и рано или късно и твоето момче ще се появи. ;]

No5
12-10-2010, 22:14
Предполагам, че даже да е изтъркано е вярно - има време да се влюбваш, рано ти е.
(аз съм на 17 и не съм се влюбвал нито веднъж)

teenems
12-11-2010, 07:12
а цял живот какво ще правиш?ще си бъркаш в носа ли??
трай си слънце,за какво ти е да ходиш с някой дрипльо,който ще постъпи като този в 6 клас..
какво носите на раменети си ,бре?

sasha_90
12-11-2010, 12:37
Колкото и да повтаряш,че искаш да обичаш,не останах с впечатлението,че си готова.Готов е този,който не го е страх,че ще го наранят,а се подчинява само на сърцето си.Изчакай,докато станеш напълно готова.За какво ти е да бързаш?Млада си още,дори малка.На 15 години си и животът ти тепърва започва.

Elenichkaa
12-11-2010, 13:59
прекарай повече време с приятели..забавлявай се и си запълвай времето...и всичко,дет ти се върти в главата ще ти мине...поне докато не порастнеш.

jghgh
12-11-2010, 17:07
Колкото и да повтаряш,че искаш да обичаш,не останах с впечатлението,че си готова.Готов е този,който не го е страх,че ще го наранят,а се подчинява само на сърцето си.Изчакай,докато станеш напълно готова.За какво ти е да бързаш?Млада си още,дори малка.На 15 години си и животът ти тепърва започва.
+++

mee3
12-23-2010, 16:14
когато си влюбен не значи,че ще станеш и обвирзан.Всичко ще си дойде с времето спокойноо,но не ти го препоръчвам да си влюбенн ..поне аз такаа мисляя .. копнея да не съм влюбенаа .. когато съм влюбена понякога говря глупостии,ала балаа не съм на себе сии и т.н. но чуството е найстина хубаво ако си влюбенна в човека който те харесваа

Eliii
12-23-2010, 16:31
Предполагам, че темата е с цел да споделиш, защото ние не можем да те "влюбим" или да ти кажем как да се влюбиш и в кой.

Не всички, които са влюбени, се обвързват и са щастливи с обекта на желанието си. Повечето се отдават на тъй наречения (от мен) "творчески рев: Ама той/тя не ме забелязвааа!!!" и пълнят раздел Любов в Teenproblem. (Колкото и да не ми е приятно да го призная и на мен ми се е случвало да прибягвам до "творческия рев"... :oops: )

Спокич: любовта ще дойде, когато най-малко я очакваш. Виииииинаги така става.

RoSKo0o0
12-25-2010, 09:07
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Despicable95
12-25-2010, 09:17
При всеки е различно .. аз съм на 15 и сега съм влюбена :-) My boy :-) :-) Спокойно всеки рано или късно минава по този път :) 8-)

brokeback
12-25-2010, 10:20
"имала съм само една любов,в 6 клас" :smt116 :razz:

SmilezZz
12-25-2010, 13:15
НА 15 години си !! Осъзнай се какво говориш ? Ти какво очакваше - да имаш цял списък с момчета ??
Недей се самосъжалява и недей да прибързваш чак толкова много .. Наистина животът ти тепърва започва и ти трябва да го изживееш така,както трябва..А не след години да съжаляваш,че не си го направила..
- Вдигни си самочувствието и не мисли чак толкова много за това..Предполагам,че си чувала,че за "Всеки влак си има пътници"..И на теб ще ти дойде времето за гаджета и за всичко останало..
"Всичко се случва,когато най-малко ги очакваш.."
- Просто излизай повече с приятели,забавлявай се,намери си някакво хоби..