PDA

View Full Version : Приятел - предател, ебаси



Moderatorius
12-10-2010, 18:28
Здравейтее... Нямаше да се обърна към форум, ама то вече си става доста... хм, не знам точно какво. Така. От 2 години и нещо си имам приятел, да го наречем... Георги (няма да слагам Х и У, че не обичам математиката :D ) Та моят Георги си има най-добър приятел... да речем... Пламен :lol: Под "най-добър приятел", разбирайте СУПЕР добър приятел. Познават се сигурно от коремите на майките им :D Знаят всичко за себе си. Даже с Георги като сме излизали, Пламен е идвал с нас, Пламен, когато е имало проблеми между нас с Георги винаги се е опитвал да оправя нещата... по доста странен начин, бих казала, но тва няма значение, да речем. И така, Георги замина далеч, няма да го има година (под 'няма да го има' разбирайте, че няма никакъв шанс да се свържа с него, да речем е на секретна мисия, хах).. Та, няма го около 5-6 месеца. Пламен също е сравнително далеч от мен, но наскоро излизахме с Пламен, чисто приятелски, уж. Смисъл просто ходехме и си говорехме, нищо особено.
Така... и разбрах някои нещица за Георги, заради които ми падна в очите.. и един ден с Пламен си говорехме в скайп (да, да, знам), т.е. ние се събираме много хора и си говорим... аз с Пламен някак не съм говорила свободно... никога. Но тая вечер беше той и един техен общ приятел. Общия приятел си отиде и останахме само двамата... той ми каза да кажа нещо. Аз си му казах, че ми е кофти да говоря с него и не знам как.. завързахме разговор. И аз му казах, че Георги ме дразни, казах му какво съм разбрала.. и Пламен да се направи на добряк, приятел, започна да го защитава, уж. И от тоя ден нататък... Пламен започна да ме търси постоянно, казва ми някакви странни неща, омг. Не съм очаквала, те са най-добри приятели. Тва, че съм била ядосана на Георги не значи, че той може да го замести. Много е кофти, те са изключително добри приятели, може да се обиждат, но наистина ще е кофти, ако се скарат заради мен. А Георги ако разбере за неговите изпълнения, ще го убие, или поне пребие. Опитвам се тактично да отхвърля Пламен, но той не, та не. Постоянно се бута, където не му е мястото. Най-гадното в случая е, че аз започвам да се чувствам виновна... макар, че нищо не съм направила. Кофти ми е, че могат да си развалят приятелството... тва здраво приятелство. Ама наистина... Та, питам аз... Как да разкарам Пламен, без да го обидя, защото ако му направя нещо, той лесно може да каже на Георги, а Георги... не знам на кой би повярвал. Не искам някакъв псевдо-приятел да ми скапва тия отношения. Има и още неща, но сега не се сещам.

Ако има значение, аз съм на 18, Георги също. Пламен, като най-разумен е на 19 :D

Gavin
12-10-2010, 19:29
Моите съвети винаги са свързани с разговори, на 4 очи. Така може да си изясните всичко, без да остават неясноти и т.н. ;) Та, излизаш с Пламен, само двамата, и му заявяваш, че си забелезяла промяната му в поведението му спрямо теб. Кажи му, че не го одобряваш, тъй като си с Георги и го обичаш и също така не искаш да им развалиш приятелството.

sweet_sorcerer
12-10-2010, 20:36
То с такива приятели за какво са ти врагове...Подкрепям горното мнение, говори с момчето, кажи му, че искаш да си с Геори, че това му поведение те дразни и така. Опитай да запазите добри отношения, за да не ти прави мъсно после обаче.

soul1199
12-10-2010, 20:38
говори с Пламен,попитай го,какво цели с всичко това дето се опитва да направи и по тактичен начин му кажи,че не го харесваш

Zombie_Art_Lady
12-10-2010, 20:55
(soul1199) + 1

П.П.Не можах да те разбера съвсем за частта с обиждането...но ако съм разбрала правилно....двамата се обиждат,което лично за мен си е знак,че това приятелство не е истинско....не може да се водиш приятел на някого и да ходиш да го обиждаш зад гърба му.....

Moderatorius
12-10-2010, 21:01
Не, не. Аз не се изразих правилно. Никога не е имало злоба в обидите им един към друг. Може да си викат идиот, да се псуват, но всичко е повече на майтап. Никога няма да забравя... например когато Георги се беше върнал от тайната си мисия :D след около месец, за ден-два, и понеже тогава там беше Пламен, аз бях далеч, само се видяхме за малко по камерките и бяха те двамата, плюс едно друго момче и мога да кажа, че по-щастлив Пламен никога не го бях виждала. Наистина вярвам, че приятелството им е уникално, квото и да става. Не ми пука толкова дали ще си продължа да съм с Георги. По-важното ми е да не се карат, защото сигурно много време след тва ще се чувствам супер виновна.

Zombie_Art_Lady
12-10-2010, 21:08
А,добре....

Ами тогава просто обясни на Пламен как стоят нещата и че отношенията ти към него и Георги са различни........А иначе понякога караниците са нещо неизбежно

UrNextLover
12-10-2010, 21:54
До колкото разбрах ти имаш връзка с Георги. Кажи на Пламен, че ако продължава да се държи така рискува да го издадеш на Георги и да си развалят приятелствот.

Moderatorius
12-11-2010, 07:54
Няма начин да заплашвам Пламен, че ще го издам, защото не искам в никакъв случай да си развалят приятелството.

Иначе вчера поговорих малко с Пламен, той май се обиди, но не знам... ще видим колко точно се е обидил.

fenastz
12-11-2010, 21:10
Тройка.

umri
12-11-2010, 23:37
Първо си пробваш курвенско-съблазнителните номера върху Пламен, и после като закачи куката го разкарваш с извинение, че той ти се е нахвърлил. Ти си жертвата в случая, нали? Може и да греша..., но обикновено(95%+) съм прав.

Moderatorius
12-12-2010, 08:31
Тройката я изключвам като вариант. :D А за курвенско-съблазнителните номера... ще се въздържа от тях. Пламен е такава душичка, че няма да се учудя, ако ревне.. и така ще спечели симпатиите на всички :lol: