PDA

View Full Version : Лудост от любов.



BIN
12-10-2010, 20:27
Здравейте! Лятото срещнах едно момиче, всичко се разви добре и тръгнахме. Едва 16 дена след това тя ми сподели, че ме обича. Нямаше по-щастлив от мен на земята. Цялото щастие беше мое. Аз я обикнах много отдавна, но ме беше страх да й го споделя. Когато тя го сподели, споделих го и аз. Излизахме заедно, обичахме се. Бягахме вечер от къщи, за да можем да се видим (между 2 и 5 през нощта). Всичко беше просто невероятно, сбъдната мечта. Тя пробуди в мен чувства, които досега не бях изпитвал. Но един ден всичко пропадна. Тя ми каза, че трябва да скъсаме. Бяхме ходили около 2 и половина месеца. Бях ужасно нещастен. Вече 2 месеца не сме заедно, но продължавам да я обичам. Постоянно я търся и съм сигурен, че й причинявам някакъв тормоз. Тя иска да сме просто приятели, но аз не мога така, обожавам я. От както я зърнах за пръв път не съм спирал да мисля за нея. Тя е всичко за мен. Побърквам се, полудявам. Искам да я оставя намира и съм пробвал окол 4-5 пъти, но просто не мога, не ми излиза от ума. Искам да я оставя да продъжи напред, но не мога. Искам Вашите съвети, моля Ви за помощ!

GLaDOS
12-10-2010, 20:35
Няма помощ ,братле ! Това е положението ,влизат ти под кожата и няма измъкване .
Намери си някакво хоби да речем ...

Сигурно има и други ,които ще ти дадът по-добри съвети ,но това е от мене... :)

BIN
12-10-2010, 20:37
Пробвах, хобитата нищо не оправят, само си мисля как бихме били двамата в съответното хоби.

BIN
12-10-2010, 20:37
За 2 месеца се предполага, че съм пробвал МНОГО.

sweet_sorcerer
12-10-2010, 20:38
То ако сам не си помогнеш, никой друг не може. Можем да ти даваме изтъркани съвети, повечет от които дори ние не следваме...Ти трябва да решиш сериозно, че не я искаш. Трудно е, но не е невъзможно. Все пак това си е твоя живот, от теб си зависи какво ще чувстваш и как ще си го направиш...

BIN
12-10-2010, 20:47
Не казвам, че не я желая. Желая я повече от всичко! Бих живял на улицата, за да бъда с нея. Просто искам да спра да я тормозя с присъствието си, със страданието си. Искам тя да продължи.

GLaDOS
12-10-2010, 21:02
Човек и да страдаш ,и да не страдаш ,освен съжаление друго няма да получиш ,щом не те обича ... спри да я тормозиш ...знам трудно е да е близо и да неможеш да я докоснеш ,но така е живота какво да се прави ?

BIN
12-10-2010, 21:06
Именно това питам. Как да я оставя намира? Не мога без нея. Не искам да се тормози с мен, но не мога без нея.

etrnall
12-12-2010, 14:22
спри ВСЯКАКВА връзка с нея ама всякаква буквално на живо скайп фейсбук и подобни телефона и изтрий не се срещай с нейни познати които могат да ти споделят нещо за нея аз така се справих с мойта. Разбира се колкото по далече сте толкова по лесно да не чуваш нищо за нея , ако е от твоя клас примерно много лошо

DarkGirll
12-12-2010, 15:36
Именно това питам. Как да я оставя намира? Не мога без нея. Не искам да се тормози с мен, но не мога без нея.

Абе пич я се стегни.. :wink: Както каза etrnall спри всякакъв контакт с нея..и ся не казвай - не мога без нея.. трудно ще е знам!Просто трябва да се примириш да приемеш всичко както е и да продължиш напред.Свиква се с болката..Айде горе главата и успех :wink:

BlindedAngel
12-12-2010, 15:49
Най - лесно ще я забравиш е като порастнеш и спреш да се филмираш тип "турски сериал"

TheBeliever
12-12-2010, 16:03
Воля.
Да, живота е гаден. Да, ще има много други разочарования занапред. Да, не е честно. Но като се вглъбяваш в това с нищо не си помагаш. За да я оставиш да продължи напред ти трябва да направиш същото. С воля.

Ако обаче нямаш такава никой с нищо не може да ти помогне.

AnzaRe
12-12-2010, 16:15
Ще ти дам съвет след като ми кажеш каква е причината да скъса тя с теб!

FeFxFr
12-12-2010, 18:26
Малко или много на всеки ни е позната ситуацията. :) Решение винаги има, наскоро и аз имах подобен проблем. Не спирах да мисля за някого, каквото и да правих си мислех само за този човек, бях си втълпил, че ако не бъда с него живота ми ще свърши. В продължение на два месеца бях депресиран, така да се каже, и зарязах всичко, което правих до тогава. Но след известно време си върнах живота - започнах да излизам с приятели, които не познаваха този човек и съответно не споменаваха за него; по-малко стоях на компютъра, докато преди седях нон стоп и само следях по социалните мрежи какво прави, какво се случва с него и така се наранявах ... Получих и ценен съвет - когато загубиш някого в теб се събира много енергия, която докато си в "депресия" не изразходваш и следователно мислите ти за този някого буквално ме правиха емоционален. За да се справя с енергията тичах за известно време, спрях училището (отново за известно време) срещнах нови хора, с които и до днес поддържам контакти, когато ми се сядаше на компа (сещаш се защо) си вземах телефона, пусна си музика в ушите (нещо приятно, не нещо травмиращо) и излизах и се разкарвах дали сам дали с някого; промених и външният си вид, което оказа се е също важно и така за едно рекордно кратко време преживях раздялата и си върнах живота. Дори в момента отново съм "на гребена на любовта", но когато знаеш, че дори и да не се получи - изход има и се чувстваш обнадежден каквото и да стане.

Доста подробно описах своя случай, може би трябва да опиташ. Вярно, че при всеки човек е различно, но в едно сме единодушни - контактите ти с това момиче трябва да спрат, само така ще се справиш. Ще ти бъде доста лесно, ако си намериш някакво приятно и увлекателно занимание.

nebuchadnezzar
12-12-2010, 19:07
Знам какво ти е... И с мен се случи същото, даже не разбрах каква беше причината.. Но какво да се прави.. Беше ми много гадно за известно време,но гледам да не мисля много за нея и да не и обръщам внимание. Тя скъса с мен но още ме харесва. Може и при теб да е същото - тя да иска да сте заедно, но просто да не може ( когато разбера каква беше причината ще ти кажа за моя случай) Не и обръщай много внимание ако има интереси към теб сама ще те потърси. Не тичай по другите хора, нека те тичат по теб! ;)

MP
12-12-2010, 19:38
2 месеца ? хаха , и си мислиш,че това е много време ? 2 месеца,приятелю, са абсолютно нищо и просто е НЕВЪЗМОЖНО да я забравиш за това време. 2 години е друга работа,но и този срок може да не е достатъчен.Времето ще ти помогне.След време ще престане да те боли толкова,ще теи е по-безразлично,въпреки,че ще си все още непълноценен и леко тъжен,но ще се чувстваш по-добре.

tanch3t093
12-12-2010, 23:05
И аз съм била в подобно положение .. Изтрих фейзбука му, скайп, телефон - всичко. Не се срещам с приятелите му, нито карам моите да ми говорят за него. Излизах с приятели, веселях се и спрях да мисля за него .. Трябва ти воля и то силна, за да спреш. Само ти можеш да си помогнеш ;)

DeVilTerroR
12-13-2010, 08:55
Хиляди такива теми .... Не знам какъв съвет може да очакваш, няма лек срещи любовта освен времето !

ЗАБРАВИ Я. Теглиш и една майна и си живееш живота, ще срещнеш и други момичета.

zxvf
12-13-2010, 08:59
Според мен както каза някой в началото на темата спри да я търсиш. Ако тя държи на теб поне малко ще те потърси след време. Всички жени са такива. Ако някога си и бил под кожата дори и за малко, ще ти се обади сама понеже ще и е кофти и на нея ;)

soul1199
12-13-2010, 13:09
може да има друго момче в живота й или пък вече да не те харесва,тя е продължила напред,продължи и ти,спри контактите с нея и си намери нова

elito96
12-13-2010, 13:23
Намери си ново момиче! Клин, клин избива!

areon4o
12-13-2010, 13:28
Намери си ново момиче! Клин, клин избива!

eXxXciTeD
12-13-2010, 16:52
Не трябва да си наивен, като натрупаш повече опит ще го осъзнаеш. Това, че ти е казала че те обича след 10-15 дни, може само да ти говори за какво момиче става въпрос, че е яко във филма и не можеш да очакваш нещо сериозно от нея. Не си е струвало повярвай.

BIN
12-14-2010, 22:51
Вижте, след като скъсахме тя пак ме търсеше. Не знаела как да се чувства. Още имала чувства към мен, но не знаела какви... разни такива неща. Общо взето каквото и да я питах и за каквото и да говорехме чувах само "Не знам..." Това винаги. Иначе тя продължава да ме търси, но иска от мен да сме просто приятели. Не, че не опитах... опитвах няколко пъти... Просто е ужасно болезнено да си с любимия човек някъде и да гледаш как го свалят всякакви идиоти, ти да не можеш да направиш нищо... Това само усилва болката, при това много.

s40t4
12-15-2010, 00:34
Правиш и един голям игнор с други думи да нямаш достъп до нея след това почваш да излизаш постоянно с приятели и да се забавляваш ;) Абре знам кво е, ама ся да се съсипваме за това, че някой хора незная и не чустват понякога колко гадно се отнасят и другите страдат.. Ако сам не си го направиш.. ше си си на това дередже. Споко... "Бог забавя, но не забравя"... и тя ще го почуства това някой ден...

burpp
12-15-2010, 03:33
Ами виж сега ... хвани си друго момиче.
Мислиш, че неможеш, но можеш !
Така ще ти е много по-лесно да я забравиш.
Знам го от личен опит, опитай и ти.