PDA

View Full Version : Help :(



karkadeussss
12-10-2010, 20:28
Здравейте, значи проблема ми е следния : Имам си приятел от около 3-4 месеца, всичко върви добре.Не можем да се vijdame mn, mn поради даскало и приятели, но при всеки възможен случаи сме заедно или пък се чуваме постоянно. Значи той е страхотен, мил,забавен, глези ме, държи се страхотно обаче аз просто толкова много съм страдала, че не смея нито да се отпусна, нито да му се радвам, просто за да не стана пак глупачката накрая. Преди мен той е имал повече връзки от мен и то несериозни. Ами ако му омръзна и си остана с пръст в уста накрая. Страх ме е да не хлътна като глупачка и да започна да се влача след него.Просто ако почна да му обръщам повечко внимание и се оставя всичко което подтискам и имам към него да излезе, няма ли да му стана безинтересна по-бързо. Не издържам и обмислям да скъсам с него , преди да е станало късно. Страх ме е нещата да се задълбочат и че ако това стане ще страдам ....

UrNextLover
12-10-2010, 21:39
Няма как да знаеш как е правилно да постъпиш. Поговори с него мисли ли да е сериозен или си просто поредната. Или ще ти каже че при теб е различно и иска да има сериозна връзка, където се надяваме да не излъже, или ще скъсате.

mokka09
12-10-2010, 22:21
Кажи му че те е страх .. няма какво да криеш това е нормално при положение че си страдала .. кажи му всичко което си написала тук .. ако те разбере значи си струва .. ако се отдалечи от теб значи е глупак :)