PDA

View Full Version : ИЗТРИТА ТЕМА!



Alexislee
12-10-2010, 20:48
DELETE

xoxi
12-10-2010, 20:51
Много объркано си го написала, аз почти нищо не схванах.
Колко ви е разликата?

Alexislee
12-10-2010, 20:52
DELETE

Zombie_Art_Lady
12-10-2010, 21:19
Ами зависи на колко точно сте и двамата...в различните възрасти разликата оказва различно влияние...при по-късна възраст даже почти няма значение,че единият е по-голям...

така че ако не е много лично,сподели кой на колко е,за да можем да ти дадем по-точни съвети ;)

Alexislee
12-10-2010, 21:30
DELETE

xoxi
12-10-2010, 21:36
По-добре не се занимавай с него.
Винаги са ме съмнявали мъже, които не могат да си намерят нещо на тяхната възраст, ами търсят почти цяло поколение по-млади от тях.
На него му е време вече да мисли за семейство, докато ти си още ученичка. Не знам въобще какви общи теми може да имате..
А може и човека да си търси нещо само за веднъж-два пъти!

Zombie_Art_Lady
12-10-2010, 21:39
Според мен най-правилното решение е да се държиш приятелски с него докато разбереш какви точно са намеренията му,а след това да решиш какво да правиш (спрямо това как си настроена и до какви изводи си стигнала от неговото отношение) :)

Alexislee
12-10-2010, 21:46
DELETE

Alexislee
12-10-2010, 21:49
DELETE

Violenza
12-11-2010, 07:10
Но пък въднъж аз му се изплезих лекичко и той навлезе в разговор с : 'Този език ще го изям'

Точно затова обичам зрели мъже !

И двамата сте много зрели, взимайте се!

teenems
12-11-2010, 07:16
брех толкова ли е красив,хубав ,приказен ,че така те е пленил.
ако можеш да се видиш отстрани колко влюбено пишеш ..
наистина много спичам ,просто такива големи са ми опасни .. и аз бях се забъркала с един с 8 години разлика и познай какво искаше от мен ..

Alexislee
12-11-2010, 07:27
DELETE

sabaton94
12-11-2010, 08:23
По-добре не се занимавай с него.
Винаги са ме съмнявали мъже, които не могат да си намерят нещо на тяхната възраст, ами търсят почти цяло поколение по-млади от тях.
На него му е време вече да мисли за семейство, докато ти си още ученичка. Не знам въобще какви общи теми може да имате..
А може и човека да си търси нещо само за веднъж-два пъти!
+1

Alexislee
12-11-2010, 08:59
DELETE

annayordanova
12-11-2010, 09:05
Всъщност след като ми каза възрастта си и ме попита 'Как съм за толкова годишен?' с лек смях и след като му казах, че е добре, спомена нещо от сорта : "Защо не те срещнах 2 седмици по-рано?'. И аз попитах : 'Защо?' и той отвърна "Ами, ангажиран съм вече.' Но какво означава това? Че е ангажиран само от 2 седмици ли?....
Ами да ангажиран е вече има човек до себе си ..,ти как мислиш след като има някой до себе си какво може да търси от теб? Недей вярва на думите му...недей се влюбва защото после ти ще страдаш... той е голям и занае много добре как може да те спечели ,а точно мили думи и общи теми спечелват вниманието на една жена към мъжът

Ssummerjam
12-11-2010, 15:36
С тази огромна разика във възрастта ми е дооооста съмнителен. Тва, че вече е ангажиран ще рече, че има отношения с друга, а ти си му просто за забавление. Избий си го от главата докато е време. :wink:

krissy7
12-23-2010, 03:50
Много интересен случай .. ами ... първо разбери какви са чувствата му към теб , защото ако наистина е просто заради секса не си струва .Ако е сериозен действай , въпреки че съм против развалянето на връзки.

sexyygirl
12-23-2010, 08:12
Разликата с майка ми е 18 години,а тя сега е на 33г.Прави си изводите...(извода не е че съм на 15 :lol: ) ...Той може да ти бъде баща. :?

SmilezZz
12-23-2010, 11:36
Според мен въобще не се занимавай с него и не храни празни
надежди..Щом е ангажиран,а се занимава с теб с такива изрази,
ме кара да мисля,че иска да се възползва от теб и да задоволи
сексуалните си нужди..
- Ти решавай какво ще правиш и без това надали ще послушаш
нашите съвети..Но помисли добре и вземи най-правилното
решение..

flyingmonkey
12-23-2010, 13:16
Точно затова обичам зрели мъже !

:lol:

Тежък случай в лека кола си, момиче :)


Едит: По добре спри да летиш в облаците и стъпи здраво на земята ;>

mArMaLaDkA
12-23-2010, 16:48
След тая тема официално ми се затвърди мнението, че не момчетата са тези, които се развиват по-бавно.

Иначе тоА е някъв дебил, братче. Не играе никакви "игрички", а просто знае с кви глупости да ти омае главицата. Всъщност, въпросният субект даже и не е някакъв интелигентен, че да подхожда правилно, просто е един селяндур, който си виси редовно по кафенетата, пуска разни тъпи изцепки пред глупавите ученички и чака коя ще клъвне. А ти понеже жадуваш за внимание и себедоказване пред незрелите си, по твое мнение, съученици от мъжки пол, му се връзваш и впечатляваш на глупостите. Жалко е, ама на кой му пука? Всеки си получава, квото му е нужно и се радва.

Хем се опитваш да пазиш няква репутация, хем много те сърби. Като второто повече, естествено. Иначе нямаше да пускаш темата. А дали ще му пуснеш, или няма, е все тая. Ако не си ти - ще е някоя друга.

Alexislee
01-03-2011, 23:15
DELETE

Alexislee
01-03-2011, 23:18
DELETE

djipsito
01-03-2011, 23:49
Ако е бил доста време с другата и сега са се разделили, не се надявай на нещо сериозно, най-много да те баламосва и да си му малката, сладка секс кукла. Никой не скача от една сериозна връзка на друга, така де, има ги, ама са наранени, не чувстват и се чудят как да убиват болката, чрез замяна... и освен секс и игрички едва ли да получиш в случая. А предполагам, че не искаш само това с него. И може би едва ли да си само ти. Откъде знаеш, че няма и някоя друга, която да "омайва".
Държиш чифт двойки, той е с тузовете-- дай ФОЛД докато не те е обрал ;р
По начина ти на писане ми се струва, че не си тъпа, ама и умните хора правят глупави грешки. Ако не искаш да страдаш, не се занимавай с него..

Сетих се и друго. Играч е.. стабилен. Бях гледала един филм, един пичага, пак такъв играч, се опитва да зариби една страшно умна жена със самочувствие. И игричката му беше такава, първо й направи впечатление, после й каза, че има приятелка (без да има такава). На следващата им среща й каза, че са се разделили..
Един вид първо й прави мега добро впечатление, после я забива в земята с лъжата, че има приятелка, за да може нея да я е яд, да съжалява един вид, че е зает (заетите са най-желани) и накрая й пуска стръвта, че е свободен, за може тя да хукне след него.. И той енджойва...

kalpazanka
01-04-2011, 05:52
Врял и кипял е в тия работи. Може да си те върти на пръста и да те манипулира, както си пожелае. А и май успява. Не бих имала добро мнение за мъж, който ми казва, че е зает/обвързан, а в същото време ми е подхвърлял идеи за кафета и дискотеки. Подпалвам си подметките на секундата.

dimitar_ak
01-04-2011, 06:00
Първо разликата не е така фрапираща, ако ти беше над 20. Второ той е ангажиран и надали може да поеме обещания, а и няма да ги даде на 17 годишно момиче. Налягай си парцалите.

fenastz
01-04-2011, 07:41
Йебе му се на момчето. Пускай :lol: