PDA

View Full Version : Kъм момичетата...!!



DARK_TeMplaR
12-10-2010, 22:19
Hа кратко....с приателката ми ходехме 7 месеца нооо се разделихме имах мн проблеми в работата ии се отразиха ии на взаимоотоношенията ни!! Иии се оптивах нещата да ги разделя за да не ми влиае ноо беше трудно!! Hакрая тя поиска да се разделим ноо ми каза че ме обича ноо тези проблеми се отразиха на връзката ни просто не бях духом там кадето трябва !Не сме се карали никога аа ии винаги съм я оставял да право това което обича ии никога не съм правил проблеми за дреболии!! Hе съм ревнив иии когато съм с някой му имам доверие тоест просто проблемчетата в работата ни се отразиха зле!! сега днес правим 8 месеца иии не сме се чъвали нито виждали!!искам тази сутрин да стана рано ии да купя една голяма красива роза с лилава панделка (любимия и цвят) иии да я оставя на вратата и за да може като отвори да я види ии по този начин искам да и покажа че,все още я обичам ии ми липсва!!Mисля че това може да и хареса тъи като днес 11-ти е нашата дата.Дaтaта ,на която тругнахме преди време ии си я празнувахме всеки месец ии винаги и копувах по нещичко за да я зарадвам иии сега въпреки че сме разделени искам да и оставя една красива роза!!C която да и покажа че съм сериозен тип ии ми липсва ии че не е просто момиче с което съм бил аа,че ми липсва ии държа на нея ( и да казвал съм и го ноо тя поиса да не се чуваме известно време ) ии как ви се стръва идеята ии според вас дали ще и хареса иии представете си,че някой го прави за вас иии вие как бихте реагирали? благодаря ви :) съжалявам ако съм писал като първия човек просто бурзам :) !![/b]

simonchetyyy
12-10-2010, 22:26
Много хубава идея ако добавиш и картичка подобна на думите ти тук ще има по голям ефект :)

mechtaq_za_teb
12-11-2010, 11:47
Направи го. Аз мисля, че е много мило от твоя страна. Успех и дано изгладите нещата.

spopi
12-11-2010, 14:39
Страхотно е направи го! :)

TheBeliever
12-11-2010, 15:02
Планът му беше за сутринта. Вече или го е направил или не.

dollyy11
12-11-2010, 18:51
разкажи поне стана ли де ! :D Значии виж опитай се да не меслиш за работа когато си с нея а и максимално се опитай да превърнеш работата си в удоволствие за да няма проблеми ! опитай се да й обяниш .. че си натоварен поне веднъж поискай да те разбере и да ти помогне да се отпуснеш и да не мислиш за проблемите !

sasha_90
12-11-2010, 19:29
Ако съм на нейно място и се обичаме,би ми харесало да ми подариш роза.

soul1199
12-11-2010, 20:50
разкажи,как е минало,на мен много ми допада идеята :)

MiMcHeToOo
12-12-2010, 17:30
Защо всички искате съвети и после никога не казвате какво се е случило след това... :D