PDA

View Full Version : Една доста неприятна история



guest12345
12-11-2010, 08:59
Здравеите причината да пиша в този форум е че съм наистина доста отчаян и нз какво да правя вече...значи мин година се записах студент и така се случи че срещнах едно момиче което промени животът ми..тя не е от Вн - запознахме се чрез една моя колежка по това време и започнахме да си излизаме доста често насам натам.В началото не ми пукаше особено много за това момиче(харесвах я Да и затова излизах с нея но при мен е доста по трудно да се зароди нещо сериозно към някое момиче)
И времето си минаваше и аз все повече и повече започвах да я харесвам и да се привързвам към нея и странното е че всичко изглеждаше да е взаимно.Изненадата доиде тогава когато и споделих за моите чувства а тя ми каза че не иска да имаме връзка...Причината и била че тези неща са временни и че не иска след време когато вс свърши дори здр да те си казваме на улицата нз тя има много странни разбирания за тези неща, мн по различни от моите..нз дори как може да си мисли за това аз толкова мн я обичам ако бъдем заедно не бих си позволил да я изгубя но уви ... тва е положението мн сме говорили за това и не става...И така реших да се примиря със това нещо и дори си бях повярвал че ще стане това да ми утихнат чувствата , да я приема просто като приятелка...дори си имах приятелка за известно време но каквото и за опитам не се получава.Вече мина повече от година от както се познаваме и сме заедно всеки ден, тя също мн си ме обича...и на мен ми е супер яко с нея,никога не се караме освен понякога за някоя др дреболия но това не е проблем иии нз какво да правя от една страна това момиче е наи добрия приятел които имам от друга страна адски мн болка изпитвам че не можем да сме заедно апък дори не виждам причината за това тя и приятел си няма и с други момчета не излиза доколкото забелязвам.. просто нз какво да правя ако реша че искам да я забравя това значи още повече болка + да не я виждам и губя и наи добия си приятел или пък да продължавам така и квот стане ..един ден рано или късно ще си хване някои мухал и после ще ме гледате по новините как съм го убил... нз кво да правя чесно тва не ми се е случвало досега попринцип съм мн силен човек минали са ми какви ли не неща през главата и съм се справял винаги сам със всичко но със това ... немога вече ..дано някои ден това момиче осъзнае колко мн губи че постъпва така с мен ..

TheBeliever
12-11-2010, 10:01
Тя не те обича по начина, по който ти нея. Няма какво да направиш по въпроса. Любов насила не става. Колкото и трудно и невъзможно да ти се струва трябва да опиташ да пренебрегнеш чувствата си към нея. В противен случай ще я загубиш и като приятел. Дано след време да намериш момиче, в което да се влюбиш също така силно, и което да отговаря на чувствата ти.

sani176
12-11-2010, 10:32
Според мен тя ужасно много те цени като приятел и много разчита на теб. Просто не може да си представи един ден да е спряла всякакъв контакс с теб. Все пак е глупаво още преди да сте тръгнали тя да ти говори какво ще стане след раздялата. Ако тя има чувства към теб, ще испусне много със този страх.. всичко, което може да стане и да се примири с това да сте само приятели, само защото не иска да те изгуби, не е решение.
Първите два реда ти говоря като момиче, което имаше такива гледни точки преди да започна сегашната си връзка. А сега всичко е наред и всеки ден осъзнавам колко много съм щяла да изпусна.
Надявам се да съм ти помогнала. (:

soul1199
12-11-2010, 11:27
аз мисля,че те обича само,като приятел,не иска да изгуби приятелството ви,по-добре поговори с нея,за болката,която изпитваш

DaemonBoy
12-11-2010, 13:42
Когато влезеш в графата "Просто приятел" на едно момиче, излизането е невъзможно

fenastz
12-11-2010, 21:06
Не се отказвай от нея.

MP
12-12-2010, 09:01
Не се отказвай и продължавай да се бориш.Има надежда.

frozendeath
12-12-2010, 16:40
Що пък решихте, че има надежда? Момичето му е казало направо всичко.