PDA

View Full Version : Ръкавици менте!



ledenakrasota
12-11-2010, 10:32
Дадох около 30 лв. за много хубави кожени ръкавици със страхотна,мека и пухкава материя! :-x И вчера ми вкочанясаха пръстите с тях :-x :-x
А уж топлели!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Не си купувайте такива!! :(

Сега се чудя какви да си взема.На вас кой ви топлят-вълнените? Ако сте от София ми кажете хубаво място с ръкавици,но да топлят :(

LipSy
12-11-2010, 11:29
Оуу, съжелявам, че се е получило така! :( На мен ми топлят най-обикновените ръкавички. Тези които са плетени. :-D

zoreto
12-11-2010, 13:48
аз за това си карам с едни ръкавички велурени,а отвътре с полар.Топлят ми ,макар че съм с много лошо кръвооросяване и пак са ми топли ръцете

j_adore2
12-11-2010, 16:07
Аз съм с едни от Теранова от миналата година,плетени.Имам чувството,че ми е по - студено с тях :x

Shia
12-11-2010, 18:16
Не са менте,просто не можеш да си подбереш ръкавиците.Има ръкавици за топлене има и ръкавици за аксесоар.
Днес дадох 4лв за черни дебели три пластови ръкавици за ръцете,плътни и 10лв. за велурени ръкавици без пръсти( с дупка само за единия пръст,другата дупка е обща за 4терите) с голямо пухче отпред ,две висящи топчета отстрани и вързалка тип корсет,които ги взех за украса,предпазват от вятъра.
Има значение ква е,по хубавкитъе ръкавички са за красота,а тея топлещите обикновенно не са лицеприятни тоокова много.

http://i54.tinypic.com/14ltto0_th.jpg (http://i54.tinypic.com/14ltto0.jpg)

Това е сладка ръкавичка,но абсурд да се стоплиш с нея.

ledenakrasota
12-11-2010, 18:32
Моите са най-обикновени,черни. :)

Shia
12-11-2010, 18:35
С колко плата изолация.На мен,ако ми се вижда лака от ръкавицата значи не става.Най-дебелите ми ръиавици са ми с 4 пласта дебела вълна 8-)

shell
12-11-2010, 21:44
Мацка,не знам за тебе,ама аз каквито и ръкавици да си взема ръцете ми все премръзват :( :( :(

Sladyranna
12-11-2010, 21:49
Значи са за аксесоар както каза Shia . Носи ги когато си вътре и не съжалявай че си се изръсила :)

ledenakrasota
12-12-2010, 08:50
С колко плата изолация.На мен,ако ми се вижда лака от ръкавицата значи не става.Най-дебелите ми ръиавици са ми с 4 пласта дебела вълна 8-)


За първи път чувам за изолация и платове 8-) Еми,те са кожени и отвътре са с бяла пухена материя.Но ми се вижда много тънка на пипане.Което май е един пласт?

Значи утре трябва да си взема ръкавици с много пластове,така ли да кажа? Между другото винаги съм виждала най-обикновени ръкавици.И никога не съм се замисляла колко са дебели :) Тогава трябва да разгледам хубаво и да търся дебели.Благодаря много! :)

SkyEatsAirplane
12-12-2010, 09:02
Аз си купих преди 2 години за 3 лева от Трявна, просто измръзвах. Много топлят ( жива вълна) и са хубавки, на скоро видях същите с надута цена хахаха :D

titinkaa
12-12-2010, 12:17
На мен най-обикновенните ми топлят.

3oPuTy
12-12-2010, 12:55
Аз пък не нося ръкавици :? Дори и най-големият студ да е пак не бих носила :? Дискомфортно ми е с тях :)

pinkflower
12-12-2010, 13:12
Аз пък не нося ръкавици :? Дори и най-големият студ да е пак не бих носила :? Дискомфортно ми е с тях :)

Аз също.
За най-малкото нещо трябва да ги сваля - ако ми звънне телефона,за да си закопчая/откопчая якето,а и зимата често ми тече носът от студа. Затова си карам без.
Да не говорим,че нещо което е кожено НЕ топли.А ако има пак някаква миниатюрна подплата отвътре също. Има някои якета със стабилен хастар и т.н. те може и да топлят. Но аз кожени дрехи не харесвам,така че.
Иначе си имам едни резервни,черни от 4-5 лв,които слагам веднъп в сезона,но добра работа ми вършат ;)

Shia
12-12-2010, 14:15
Радвам се,че не носиш,че не изпитваш нужда да носиш.
Аз съм с измръзнали крайници и няма как да си позволя лукса да НЕ нося ръкавици,освен,ако не искам да ми се подуят пръстите и да ми опада буквално кожата. 8-)

Di
12-12-2010, 15:16
едни на адидас,доста са добри
и още едни без пръсти,не топлят много ясно 8-)