PDA

View Full Version : Алуминиеви плочи на преса : )



sunshiinee
12-11-2010, 11:30
Харесах си една преса на елеком за вафлички която мойе да се използва и кат0 маша .. Та тази преса е с алуминиеви плочи а попринцип знам че хубавите би трябвало да са с керамични .. зле ли ще е това за косата ако ползвам такава преса ??? : )


Мерси :-D

LipSy
12-11-2010, 11:34
Всяка преса гори косата до някаква си степен! Керамичните плочки не горят косата толкова много отколкото другите! За алуминиевите плочки...не знам, но съм почти 50% сигурна, че горят повече косата!

sunshiinee
12-11-2010, 12:15
eми тя беше единствената такава преса .. хем за вафли хем за къдрици и със дълбочина на вафлите ... Ак0 някой знае такава с керамични да пише .. : )

LipSy
12-11-2010, 13:29
По-добре отиди в някой магазин за техника, обиколи ги там малко и се съветвай с консултантите, защото те все пак те имат общи познания за стоката си и не може да не знаят! Аз ти бих препоръчала Белисима, обаче не знам, дали има Белисима която да е хем за вафлички и хем да става за маша. Разрови се малко и в нета.

3oPuTy
12-11-2010, 13:51
Първата ми преса е с алуминиеви плочки и вече около 5 години се пресирам с нея и нямам никакъв проблем с косата.Всичко зависи от това как се грижиш за косата си.По принцип всяка преса/маша/сешоар гори косата,друг е въпроса,че алуминиевите горят двойно,но с подходящи продукти няма да забележиш разликата ;)