PDA

View Full Version : Червени оттенъци !?



xdennyx
12-11-2010, 12:10
Значи,косата ми може да се каже,че е нещо като тъмно русо.Не съм я боядисвала никога и се забелязват някакви червени оттенъци по нея.Аз не бях забелязла,но приятелите ми видяха.И ми е много странно..Някой знае ли от какво се е получило това?

LipSy
12-11-2010, 13:36
За такова нещо не съм чувала никога! Навярно е нещо получено в следствие на използването на определен шампоан или маска, кристали...?! Апък от слънцето всяка коса се променя до някаква степен и ако е от това би трябвало да ти осветлее косата, а не да почервенява. Някой от вашите по рождение да не би да е с червеникана коса?

nepowtorima
12-11-2010, 15:00
:shock: :shock: Вероятно е от шампоан или маска... както казаха преди мен :) :)

brokeninside13
12-11-2010, 15:21
най-добрата ми приятелка е по същия начин и мисля т.е сигурна съм че е от слънцето...в крайщата е супер руса на слънцето кат я погледнеш,а понякога косата и бие към червено някво мн яко! <3

gabi_94
12-11-2010, 16:24
Моята коса е с доста променлив цвят. През лятото си е направо като тъмно рижаво-червеникаво на слънце. През зимата кафяво - червеникаво. Имам и аз някакви оттенъци червени. Имам ги обаче от както се помня, може и ти да си ги имала, но да не си обръщала внимание.

bloodyF
12-11-2010, 19:37
моята коса е кестенява, но на слънце или просто на естествена свелина има червени отенъци ;д и всеки като ме види и ме пита дали не съм се боядисала ;д