PDA

View Full Version : Първи път.



ZaGadKkAa
12-11-2010, 16:00
Зравейте!На 15г съм,а приятелят ми е на 16.Заедно сме от 11 месеца ии имаме много силна връзка.Много се обичаме,нооо проблемът е там,че...аз не искам да го направя толкова рано,въпреки,че е с него..някак си се чувствам готова,но име нещо,което ме спира.При него няма проблем и той казва,че при мен е окей да не правя секс и да се чувствам така,но при него е странно,толкова дълго време и да не е замазал..!!Имам му голямо доверие,но според вас цялата тази ситуация нормална ли е и как да постъпя ? :)

juveteam
12-11-2010, 16:06
Ако не си готова не го прави още...
Се пак нищо, че сте толкова време...Той ако те обича ще чака... :)

Имах приятел който чака момичето 1год и нещо и чак тогава му пусна и до ден днешен са си заедно...

BluesCat
12-11-2010, 16:06
Ако не си готова, не го прави. Ако смяташ, че си готова и искаш първият ти път да е с него - го направи. Ти решаваш.

Punisherrr
12-11-2010, 16:51
''толкова дълго време и да не е замазал''
Забрави ги тези глупости. Това не ти е аргумент. Нали се обичате и имате силна връзка? Ако това е така, няма нищо ненормално в ситуацията и във вътрешното ти усещане, че не ти е време да правиш секс. То и на него не му е, ако трябва да сме честни, но както и да е.
Всички като са на по 14-15-16 си имат едно убеждение, че нищо не ги спира и явно са си готови, но пораснеш ли още малко ще видиш голям смисъл в изчакването, както и голяма промяна в начина на мислене(надявам се). Използвай това време с него, за да скрепите още повече връзката си. Нищо няма да изгубите, нито секса ще ви избяга.

ZaGadKkAa
12-11-2010, 17:23
Много благодаря! :-)

van1
12-11-2010, 17:38
Ще стане интересен подарък за Коледа 8)

Gavin
12-11-2010, 17:43
Ще стане интересен подарък за Коледа 8)
Или за ЧНГ! :oops:

van1
12-11-2010, 18:24
Ще стане интересен подарък за Коледа 8)
Или за ЧНГ! :oops:

Е то няма да е само веднъж :D
Първо се подарява на Коледа и после може да си го ползва на НГ :D

sexboy95
12-11-2010, 18:43
Ако не си готова не го прави! :)

littledolly
12-11-2010, 19:03
...

mArMaLaDkA
12-11-2010, 20:03
когато дойде момента просто ще го оставиш да си свърши работата :)

"Да си свърши работата"? Wtf?! В кой век сме, че някои още живеят с разбирането, че единственото, което момичето трябва да прави в един такъв момент е просто да си лежи? :?

FreakBitch
12-11-2010, 22:08
когато дойде момента просто ще го оставиш да си свърши работата :)

"Да си свърши работата"? Wtf?! В кой век сме, че някои още живеят с разбирането, че единственото, което момичето трябва да прави в един такъв момент е просто да си лежи? :?

Не се пали де! В 21 век живеем, но в крайна сметка първия ти път едва ли да си се развихрила като тигрица. Форплея - ОК, взимаш участие, но същинската част.. да почнеш да го ездиш като каубойка диво говедо още от само начало - не на нас тези..

blackboy
12-12-2010, 09:56
Ще стане интересен подарък за Коледа 8)
Или за ЧНГ! :oops:
Да ,по-добре за нова година : )
все пак... който чука на нова година ще чука цяла година :D

SwEeTMuFFiN
12-13-2010, 12:49
не съм чела коментарите (само казвам) :) ето го моето мнение: когато си готова.вие имате силна връзка,а не като други дето се насилват. :)

areon4o
12-13-2010, 13:35
тва дали е намазал нещо което си го мислиш ... е много глупаво пича ако найстина те обича и то за 11 месеца надявам се да го е проумял дали така или не .. не мисля че би тръгнал към друга :P

anonymous768631
12-13-2010, 13:43
Не се вкарвайте във филми.
Не се знае дали е "намазал".
Първо, не се знае дали е имал възможност.
Второ, не се знае дали е имал смелост.
Трето, колкото и да те обича, след като знае, че ще му се размине, та дори и да му пускаш, пак ще дупчи.
Така че не мисли подобни работи, а се решавай в крайна сметка. Защото ако не си ти, ще е друга.
На тази възраст НЯМА любов без секс. И да "има" то тя е в името на тази заветна кауза.

immortaliabathory
12-18-2010, 20:56
Не се вкарвайте във филми.
Не се знае дали е "намазал".
Първо, не се знае дали е имал възможност.
Второ, не се знае дали е имал смелост.
Трето, колкото и да те обича, след като знае, че ще му се размине, та дори и да му пускаш, пак ще дупчи.
Така че не мисли подобни работи, а се решавай в крайна сметка. Защото ако не си ти, ще е друга.
На тази възраст НЯМА любов без секс. И да "има" то тя е в името на тази заветна кауза.
+1 ;д
и според мен е по-добре да изчакаш .. за да незнаеш,просто по-добре премисли нещата и реши дали искаш или не ... въпреки че при малко момичета стават с точния човек и както те искат .. хах ии ако решиш да правиш секс с него,не го прави само за да си сигурна че не е "намазал" с друга. Иии да,нямай големи очаквания от 1вия път .. за да не се чустваш разочарована евентуално .. ;д

Hilary_
12-18-2010, 22:39
радвай се, че не е от често срещаните загорели типове ..

радвайте си се .. а за секса ма време .. :wink:

PaulCrewe
12-19-2010, 07:09
една дума: ФЕЛАЦИО

по-просто решение от това здраве му кажи, всички печелят
тъкмо като дойде момента за "намазването" няма да се "омаже" за 15 секунди само като му го хванещ още

пък и за по-як подарък по празниците не се сещам

Gamedzilla
12-19-2010, 07:37
ако не ти се умира стара мома му пусни лол
Пак ли ти веееееееееееееееееее...

MedSestrata
12-19-2010, 13:04
Що за тъпотия :-o ще си с него когато ти си решиш, не го прави поради безброй тъпи причини. Ако иска си легне с някоя друга не може по никакъв начин да го спреш. И когато си наистина готова, няма въобще да седнеш да мислиш да бъде или не, ами ще си убедена, че е време.

Относно свирката........ защо трябва да го прави??? Може да не иска и това. Баси честно някой път ме изумявате :shock: давате съвети на поразия, ако не иска някой да прави секс , да прави фелацио. За мен това е голяма простотия.

littledolly
12-19-2010, 13:58
...

waterpolohero
12-19-2010, 14:00
една дума: ФЕЛАЦИО

по-просто решение от това здраве му кажи, всички печелят
тъкмо като дойде момента за "намазването" няма да се "омаже" за 15 секунди само като му го хванещ още

пък и за по-як подарък по празниците не се сещам

+1 :smt023 :smt023 :smt023

mOBSCENE
12-19-2010, 15:31
Виж щом още ти се свива коремчето при мисълта за първия път..сещаш се!

feveiii
12-19-2010, 19:26
zdraveite ... az p1k imam dryg problem ... na 16 godini s1m ot varna imam si priqtelka no i dvamata sme devstveni ... az iskam da go napravim a neq q e strah ... kakvo da pravq dali da ne probvam s nqkoq druga .. ili nqkoq koqto moje da mi pomogne da si zagubq devstvenostta zashtoto mnogo mi se ebe i ne izd1rjam ve4e ;d :)

MedSestrata
12-19-2010, 21:19
Много си тъп!

Кирилицата е задължителна!

skandalnata
12-22-2010, 11:05
Ако наистина държи на тебе ще те изчака ;)