PDA

View Full Version : Бяло течение..отново :[



shokoladd
12-11-2010, 17:09
Някое момиче ако е ходило на гинеколог заради бялото течение може ли да ми каже какво са му казали там,какви са причините за него и всичко останало... :) :) не толкова че ме мързи да отида ами просто ме е срамм и се притеснявам... :oops: :P

van1
12-11-2010, 17:20
Някое момиче ако е ходило на гинеколог заради бялото течение може ли да ми каже какво са му казали там,какви са причините за него и всичко останало... :) :) не толкова че ме мързи да отида ами просто ме е срамм и се притеснявам... :oops: :P

Срам от лекар :razz:
Предпочиташ да ти е некомфортно, да не си добре с месеци, вместо да ходиш на преглед за някакви си минути?
За психиатър си, не за гинеколог. :shock: :shock: :shock:

TheBeliever
12-11-2010, 17:44
Причините може да са много. Трябва да те види лекар, за да ти каже конкретно при теб кое го причинява.

Korrnyy
12-11-2010, 18:01
Може да е от много неща. Ако са казали на едно момиче нещо, то може да не важи за теб.

dollyy11
12-13-2010, 20:30
аа може да е от много неща наистина ноо най - често от студени крайници или настинка

gret4ety
12-13-2010, 20:44
Е може да е нещо безобидно, но може и да е много опасно. Ти не си като другите момичета тук. Бялото течение може да бъде предизвикано от много неща, които ще разбере само и единствено лекар. Така, че по-добре си преудолей срама и върви :)