PDA

View Full Version : Малко по-различна тема за Преси : )



sunshiinee
12-11-2010, 18:06
В момента имам Remington преса за изправяне но е мн широка а искам и да се къдря .. Намерих една преса на Elekom която е за вафлички но в същото време е тъничка със заоблена форма и става за къдрене ... проблема е че е с алуминиеви плочи и мн ще ми се изгори косата .. Питането ми е дали да си продам тази преса ( от която наистина съм доволна) и да си купя нови 2 за изправяне ( може би на bellissima или новата на Philips ) и една само за вафлички .. или да си оставя тази и да си купя само за вафлички и да се къдря по друг начин ..... ????? Мноого много се чудя моля ви се погонете ми : ))))) Има 349078577943 теми за преси но те са много назад ии повечето вече не се четат а въпроса ми е доста конкретен и ми трябва бързичко ... Ако мислите че темата е излиша просто не пишете гадни коментари : ) просто няма смисъл ..Но все пак се надявам да помогнете .... : )))))))))))









Второто нещо за което искам да питам .... Вече идва зима ... влага валежи ... ала бала няма смисъл да се изправяме защото така или инацче ще се начупи много бързо косата .. И да кажете някакви варинати за прически за така по късичките коси (точно до раменете ) ... Мерси :)))) :-)

Shia
12-11-2010, 18:12
Прадаваш и двете преси и си взимаш една за изправяне и къдрене.
Remington S 1051 or Remington 6500
за 119лв. 129лв.


или преса ,която по форма да изглежда така
http://static.letsbuyit.com/filer/images/uk/products/original/252/50/remington-s6500-sleek-and-curl-straightener-25250887.jpeg

със заоблени краища,те са тези,които къдрят.

LipSy
12-11-2010, 22:08
Според мен си купи една преса за изправяне, която да не е много широка, обаче и в същото време да е качествена и да изправя добре. Така хем ще се къдриш, хем ще се изправяш. То щом става въпрос за вафлички можеш да си вземеш преса с приставки, обаче от тея с приставките не очаквай толкова добри резултати в изправянето! Аз от личен опит ще ти препоръчам Белисима! Просто е уникална! :) :grin: :)

sunshiinee
12-11-2010, 22:34
Мерсии .. : ) еми чудя се между белисима креативити и новата на Philips ама мисля да си взема белисимата ;дд а за вафли явно по-нататъка ;д

LipSy
12-11-2010, 22:39
Както ти решиш, но Белисима няма да те разочарова! :)