PDA

View Full Version : имам нужда от съвет...



Mrrdastre
12-12-2010, 10:57
Имам нужда от съвет...
преди около две седмици приклучих връзка с едно момиче,но откакто я приключих тази връзка...никои неиска да говори с мен или да поддържа някакъв контакт с мен..почти всички ме игнорираха и просто се чуствам адски самотен..не е заради връзката ми с момичето..на никои не му се хареса това което направих и всички имат някво лошо мнение за мен вече...
Маината им на мнението на другите...но по този начин по които се държат с мен ме убива малко по малко..превърнах се в това което никога не съм си мислел,че може да стана...преди бях весел,забавен винаги вдигах настроението на хората с които бях...но сега съм се затворил в себе си и нямам желание за каквото и да е...но на двама души не им хареса това което става с мен и поговорих така доста на широко с тях олекна ми но само за момента когато съм с тях..
По цял ден съм скапан умарлушен и се чудя как мога да се оправа да съм това което бях преди...
(а тс за връзката която прекратих,причината е това,че изневерих на това момиче с което бях...казах и го тя ми каза добре ще го преглатна един вид и ще продължим..но аз и казах,че направил ли съм го веднъш ще го направа и двори път...и след този разговор два дена по късно се разделихме...но след тази раздяла аз продължих да се виждам с това момиче с което й бях изневерил и все още се виждам с нея) и затова се обърнах към вас...и ако можете даите ми няканъв съвет какво прябва да направя за да може всички да говорят с мен отново и съответно аз да ``си се върна`` по отношение на настроението?

Извинявам се ако съм допуснал правописни грешки...

SmilezZz
12-12-2010, 16:02
Няма смисъл да се доказваш пред хора,които въобще
не са успяли да те опознаят и след тази случка са
прекратили всякакви отношения с теб..
- Иначе ако ти сам не можеш да си помогнеш,ние
няма как да го направим..Запознай се с нови
хора,намери си нова компания и си продължи
живота,и недей да се затваряш в себе си само заради
това..

futbolita
12-16-2010, 02:59
Само незнам какво ги бърка тях ти с кой как си постъпил живота си е твой и сам преценяваш кое е добре за теб и кое не е.Иначе постъпката ти е малко гадничка и мен със същите думи ме зарязаха...Обаче ти продължавай напред...В този сайт има много свястни хора можеш да завържеш приятелства...Когато пак се почувстваш така полафи с някой и ще ти олекне...Аз съм насреща :)

MedSestrata
12-17-2010, 19:31
Няма да коментирам постъпката ти, човек когато реши да кръшне нищо не може да го спре...
Съгласна съм със @SmilezZz. Това , че те пренебрегват, говори колко са повърхности и не са ти били никакви приятели. Излизай с други хора, запознавай се с нови. Стига си се тормозил, каквото станало станало. И ако питаш мен -спри да се виждаш с това момиче!