PDA

View Full Version : Как влияе това на мъжете?



fantasy9999
12-12-2010, 12:20
Въпросът ми е главно към момчетата и как биха се почувствали в такава ситуация - харесвате едно красиво момиче , привлича ви сексуално , има готино тяло , но с малки гърди , идва момента да правите секс и това ще ви отврати ли , ще премахне ли възбудата или щом останалата част от тялото е готина гърдите нямат голямо значение?

machoka
12-12-2010, 12:23
Мен ме кефят малките гърди и не съм само аз така..

Винаги е по-добре да можеш да си ги притиснеш в шепата, от колкото ако те ударят през лицето да получиш трайно увреждане.

juveteam
12-12-2010, 12:23
НЕ!Мен лично не би ме отвратило това, че момичето може да няма гърди...

male91
12-12-2010, 12:37
Че мене ако би ме отвратило - няма да лягам с нея бе, брат ...
Пък и няма значение размера на бюста за мене .. хубаво е да има, ноо като няма - кво да се прави :) + това мен ме впечатляват съвсем различни работи от гъз, цици и секси тяло ..
Обичам нежните жени с нежен поглед иии хубава коca ;]

mecho888
12-12-2010, 12:39
Въпросът ми е главно към момчетата и как биха се почувствали в такава ситуация - харесвате едно красиво момиче , привлича ви сексуално , има готино тяло , но с малки гърди , идва момента да правите секс и това ще ви отврати ли , ще премахне ли възбудата или щом останалата част от тялото е готина гърдите нямат голямо значение?


Еми като няма гърди се концентрираме върху другите части. Мен лично няма как да ме отврати това, че е с малки гърди. Гърдите са + акос а големи, но не и недостатък, ако са малки. + това ако сте стигнали до секс най-вероятно ходите. Ако ходите е напълно наясно с гърдите ти, колкото и чорапа да си сложила.

+ това като ти слезе кръвта надолу вервай ми животиското при мъжа е много по-силно от твойте предрасъдаци.

Вие ни мислите за много големи баламурници мъжете - виждаме и токчета и грим и лещи и подплънки. Просто сме тактични и не коментираме.


fantasy9999 - както казваш за тялото и останалата част от теб, ела у нас за да видиш дали отблъсква или не 8)

FuckedUp
12-12-2010, 13:30
Няма голямо значение. Друго е обче да има какво да хванеш и да ги намачкаш :D:D

То не зависи от нея дали ще има големи гърди или не..така, че ми е все едно.

kremen4eto
12-12-2010, 14:10
Приятелят ми е спал с момичета с малки (или почти без) гърди, но казва, че са го привличали. А и той има един лаф "Големите гърди разсейват големия е*ач" :-D

Сигурно е добре да има к'во да ти изпълни шепите и очите, но не мисля, че е толкова от значение щом се стигне до там. Все пак гърдите в секса все още имат много малко предназначения. :D

DeVilTerroR
12-12-2010, 14:25
Изобщо няма да ми пречи. Важното е да има хубаво тяло и да е привлекателна !

umri
12-12-2010, 14:30
Нямам против да са малки, но големите гърди са огромен + за мен. Само и единствено, ако са истински. Силиконите са добри за гледане, ама на баране за нищо не стават.

TheBeliever
12-12-2010, 15:07
Той и преди да си легне с теб ще е видял колко са ти големи гърдите. Освен ако не си от онези извънредно комплексираните, които тъпчат сутиена с подплънки и чорапи. Тогава вече може да направиш много лошо впечатление в леглото, пък и извън него.

areon4o
12-13-2010, 13:36
Той и преди да си легне с теб ще е видял колко са ти големи гърдите. Освен ако не си от онези извънредно комплексираните, които тъпчат сутиена с подплънки и чорапи. Тогава вече може да направиш много лошо впечатление в леглото, пък и извън него. !

anonymous768631
12-13-2010, 13:37
Ха, за отвращение не може да иде реч. Може би просто няма да му е толкова приятно.

SolemnityOfDeath
12-13-2010, 14:41
Той да не прави секс с циците само бе, ахах.

Гърди е хубаво да има, но не е задължително. Не е и определящо, както за мен, така и явно за доста други хора тук и извън форума. Не е и ужасяващо, ако гърдите ти са по-малки, има чар и в това :)) Особено ако говорим за секс във връзка тея неща остават още по-назад в планов аспект :)

vili7y
12-13-2010, 16:37
момиче съм! .. мн хора казват "По- хубаво малки и стегнати, отколкото големи и увиснали!" така че споко ;)

umri
12-13-2010, 21:30
момиче съм! .. мн хора казват "По- хубаво малки и стегнати, отколкото големи и увиснали!" така че споко ;)
Хората, които го казват това са:
-момичета с малки гърди
-момчета, които твърдят(лъжат), че предпочитат малки гърди, с цел да вкарат в леглото някоя с малки биберони (пример за това съм аз)
-момчета, които имат приятелки с малки цицки и лъжат, че точно такива харесват

Абе... който каквито ще историйки да ми разказва... големите гърди са точно като големите хуйове - Нямаш нищо против да е със среден размер, но друго си е големия магнум, та така и със циците...

dimdim
12-13-2010, 23:30
ха!!! това последното ми хареса :) UMRI винаги радва с откровените си коментари
голямото си е голямо и при животните, и при човека
ама ние сме тъпи,понеже заради разума и етиката, подтискаме инстинктите си и се чукаме с изприщени хорица.
не казвам че трябва да седят на сухо "ненадарените",казвам само че ни е заложено да харесваме големи гърди/пениси,и да го отричаме си е пълно лицемерие и отричане от човешката природа

към темата: е*и си без да ти пука,ако и той те е*е значи всичко е наред и той е ОК с гърдите ти

s40t4
12-14-2010, 02:29
Не съм цицоман... така,че предпочитам да има некви цици... предпочитам некви мънички, отколкото некви големи увиснали, който не са приятна гледка :o

opheliac
12-14-2010, 08:54

umri
12-14-2010, 12:54
хахаха - Умри(!), ако за жените размерът има значение, защото употребяват пенисите вътрешно, ти къде точно си завираш циците, моля? :D
а?

Justify
12-14-2010, 14:04
хахаха - Умри(!), ако за жените размерът има значение, защото употребяват пенисите вътрешно, ти къде точно си завираш циците, моля? :D
а?

Ще падна :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dablow
12-14-2010, 15:18
тоя umri радва :Д

YeahItsMe
12-14-2010, 22:08
Умри, това е форум, в който никой не знае кой си .. Няма защо да лъжат че харесват малки гърди, или не харесват големи пениси или т.н...


По темата: Аз също предпочитам малките гърди (стига да са стегнати) пред големите и няма за какво да се притесняваш! :)

umri
12-14-2010, 22:31
Умри, това е форум, в който никой не знае кой си .. Няма защо да лъжат че харесват малки гърди, или не харесват големи пениси или т.н...


По темата: Аз също предпочитам малките гърди (стига да са стегнати) пред големите и няма за какво да се притесняваш! :)
Иди виж темата дет си мерат чеповете. Половината пишат размери над 19,20+, което в реалния живот е голяма рядкост. Всичко е едно константно самозалъгване. Хората лъжат и сами си вярват. Бачо ти Фройд е казал "Да бъдеш напълно честен със себе си е хубаво упражнение", но това обикновено е рядкост.

Да избереш малки гърди е все едно да ти покажат едно 50лв и едно 100лв и ти да вземеш 50-то.

shefo
12-14-2010, 22:34
НЕ!Мен лично не би ме отвратило това, че момичето може да няма гърди...

Lyubeto
12-15-2010, 11:41
Добре, значи най - после и аз да разбера истината за мъжете. Всички харесват големите гърди, а тези които казват , че харесват малки - лъжат. Откритието на века.

darkki
12-15-2010, 13:53
както е казал мечо пух колкото повече толкова повече сички харесват големите вапроса е че момичето не трябва да крие това и като силегнете и види6 само зарна пак сотиена и да е като балон пак и ако тои не ги хареса винаги има кои да ги хареса :D

FuckedUp
12-15-2010, 16:30
Добре, значи най - после и аз да разбера истината за мъжете. Всички харесват големите гърди, а тези които казват , че харесват малки - лъжат. Откритието на века.

:lol:

jghgh
12-15-2010, 19:14
Хахаахах, еми не знам, важното е да са стегнати и формичката да е яка, другото не е от значение.

На мен 3ма са ми казвали че имам суперски гърди, и отделно и момичета, пък са ми малки, но аз не се комплексирам. 8-)
Харесвам формата и това, че са стегнати.

Според мен мъжете по-скоро гледат цялостно на нещата - как си в тялото, секси ли е коремчето, дупето как е. Лицето също е важно.

То циците да са ти проблема.

SEXTRAVAGANTE
12-15-2010, 19:28
От въпроса ти ми стана ясно , че си с малки цици и голям комплекс. Няма нищо срамно да имаш малки цици нито някой би се отвратил. "Отвратил" е прекалено силна дума. Може би единствения недостатък на малките цици е , че не изглеждат толкова секси. Циците са просо едно малко предимство , но има далеч по важни неща в едно момиче. Аз лично не обръщам толкова внимание и за мен не е не фикс идея да съм винаги с цицести мацки. Важно е какво излъчва момичето , характера , структура на тялото и ред други неща. Тя и майка ми има големи цици ама е 100 кила. Тва прави ли я секси ?
Ще ти дам един пресен пример от миналата седмица. Бяхме с един приятел в ловеч при братвчедка му.
Вечерта бяхме на дискотека и тя доведе още две свои приятелки. Едната имаше доста големички цици , цялата нацапотена с едни гримове едни червила , прически , фешан дрешки...абе с една дума нафукана от сякаде , а другата не чак толкова големи , даже почти никакви и беше няква супер скормна и земна ако мога така да се изразя , но въпреки тва си харесах нея.

irresistible2301
12-15-2010, 19:48
Не, изобщо няма да имам нищо против и не би ме отвратило :).

Междодругото тази тема ме накара да се сетя за следния забавен виц:

Мъж и жена излизат известно време заедно. Тръгнали да се работят и жената му вика:
- Скъпи, аз от кръста нагоре съм като новородено.
- Не се притеснявай - казал той. - Аз от кръста надолу съм като новородено.
Жената си съблякла блузата и наистина - гърди почти нямала.
Мъжът си събул панталона и извадил огромен член.
- Какво е това? - възкликнала жената. - Нали каза, че си като новородено?
- Ами то си е така - 51 см. и 3, 5 кг - отвърнал й той

bieberlover2
12-15-2010, 19:48
Не бе, споко! Ще правиш турска с мишницата и вс е ток и жица!!!

umri
12-16-2010, 21:06
Не, изобщо няма да имам нищо против и не би ме отвратило :).

Междодругото тази тема ме накара да се сетя за следния забавен виц:

Мъж и жена излизат известно време заедно. Тръгнали да се работят и жената му вика:
- Скъпи, аз от кръста нагоре съм като новородено.
- Не се притеснявай - казал той. - Аз от кръста надолу съм като новородено.
Жената си съблякла блузата и наистина - гърди почти нямала.
Мъжът си събул панталона и извадил огромен член.
- Какво е това? - възкликнала жената. - Нали каза, че си като новородено?
- Ами то си е така - 51 см. и 3, 5 кг - отвърнал й той
axayxhAYXhyaXYhahyxahxayxhyahxaxahxaxhaxhahahahhah xahaxhxahaxhaxh

fenastz
12-16-2010, 21:58
Не ме възбужда особено.

CaliforniaBoy
12-16-2010, 23:04
Бачо Фройд, бечи Кико и etc., не ме е*е за тея.Ал Бънди е казал: "Има само 2 вида гърди, хубави и много хубави".Много хубавите в случая са големите, хубавите са твоите малки петелчета. :) Няма да ме отвратят, но както вие искате големи пи*ки в пу*ките си, ние искаме 2 големи цици около х*я си? PEACE.

Greennight
12-17-2010, 07:05
момиче съм! .. мн хора казват "По- хубаво малки и стегнати, отколкото големи и увиснали!" така че споко ;)
Хората, които го казват това са:
-момичета с малки гърди
-момчета, които твърдят(лъжат), че предпочитат малки гърди, с цел да вкарат в леглото някоя с малки биберони (пример за това съм аз)
-момчета, които имат приятелки с малки цицки и лъжат, че точно такива харесват

Абе... който каквито ще историйки да ми разказва... големите гърди са точно като големите хуйове - Нямаш нищо против да е със среден размер, но друго си е големия магнум, та така и със циците... +1 ;-) А иначе аз не бих се "отвратил" от момиче с малки гърди,но бих се отвратил,ако няма изобщо 8-)

TheManTheLegend
12-17-2010, 07:25
БАН!
.: machoka :.

machoka
12-17-2010, 07:56
БАН!
.: machoka :.

AHHAHA, аматьор..

ако не успееш да се добавиш в тая тема, за нищо не ставаш 8)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=181013

TheManTheLegend
12-17-2010, 08:09
Ако наспамя целия раздел с нови теми, ти ше ме добавиш там :oops:

machoka
12-17-2010, 08:46
mne, ще изтрия ама няма да те добавя там, за да ти гадно :oops:

TheManTheLegend
12-17-2010, 08:47
Ще съм безследно изчезнал :cry:

Palpatin
12-17-2010, 13:04
Аз харесвам жени с големи цици. Обаче това не означава, че момиче с малки цици ще ме отврати.

ThinkerBell
12-17-2010, 17:45
Не се притеснявай и аз съм с малки гърди , но за сметка на това имам готино дупе ... така че кой както се уреди :)