PDA

View Full Version : Сръдлии



Silverknife
12-12-2010, 17:25
Офф егати сръдливите приятелки ИМАМ!!! Една моя приятелка ме покани у тях и аз и казах "не знам дали ще дойда" ама тя явно не ме е разбрала и след като имах друга уговорка хич не ми се ходеше при нея, не че не я харесвам ама понякога има моменти в които не ми е до нея ,а и нещо се зализах и забравих колко е часа а тела не ми беше при мен за да и звънна и да и кажа че 100% няма да дойда и после тя на скайп ми се тръшка и се сърди че даже си почистила стаята за мене. Аз съм и повтаряла 100 пъти че не ми пречи стаята и ама тя....а и през по-голямата част е бая хладнокръвна и после се праи че съм кой знае какво за нея. А па една друга моя приятелка естествено взе нейната страна и си спомни че веднъж не съм я изчакала и тогава и тя се разсърди. Какво толкова!? А пък други две само повтарят " искам да ми дадеш жълтици моля те де" и някакви такива а пък друга ме пита за всичко "защо". Това хората да ме питат все защо и да ми искат нещо непрекъснато ме дразни,но не толкова колкото сърденето. Няма смисъл да киснеш на масата и да се цупиш постоянно. Т'ва няма да помогне никак. Най-много ме притеснява 1-вата фр дето споменах. Преди не беше такава. Не се сърдеше за такива глупости а сега за всичко.Това с гостите е едва един пример. Лапешки работи.
Сори за правописните грешки. Като пиша на компа така става.

modjodjodjo
12-12-2010, 21:43
Трябва да си супер ограничен, за да се сърдиш за щяло и нещяло

SmilezZz
12-13-2010, 05:31
Има ги всякакви типове,включително и такива,които
се сърдят за щяло и нещяло..
Както и да е..Ако искаш поговори с първата въпросна
приятелка и си изяснете нещата..