PDA

View Full Version : не знам какво да направя ..



addictedtoweed
12-12-2010, 20:42
здравейте ,
искам да ви споделя че се влюбих в момиче .. и то не в кое да е момиче а в най-добрата ми приятелка ..
не разбирам защо , и как , и и и не не не знам ..
просто от 1 година и повече като я видя краката ми се разтреперват .. изчервявам се(а тя се смее защото не знае) .. притеснявам се от нея .. имам " пеперудки в корема " така да се каже .. адски я ревнувам .. удисвам и за всичко .
не мога да ви обясня чувството когато си хване гадже .. идва ми да скоча от блока .. да заспа и повече да не се събудя..
тва просто не е реално ;х
не знам хора помогнете ми .. влюбена ли съм? .. или тва е защото сме най-добри приятелки и я ревнувам защото я обичам ?
някой би ли ми обяснил .. защото вече откачам .. ;х :smt095 :smt037

bebchoOoOoOo
12-12-2010, 20:51
И тва в раздел Купувам/Продавам :-o

Anito11
12-12-2010, 21:16
И тва в раздел Купувам/Продавам :-o

:D :lol: :lol: :lol: :lol: podkrepqm :D

Hopegiver
12-13-2010, 10:12
Класика!
Даже няма да разбере от къде му е дошло :D

http://zarimex.eu/images/blow2_38_Shiny_Chrome.jpg

Slawi92
12-13-2010, 10:15
Класика!
Даже няма да разбере от къде му е дошло :D

http://zarimex.eu/images/blow2_38_Shiny_Chrome.jpg+1 хиаоихаоихоиохиахаихоаихо аоихахахха

Hopegiver
12-13-2010, 10:18
Може би си свикнала да споделя всичко само с теб..
Не бих казъл, че си влюбена просто искаш да те опсипва с вниманието си.
И когато се стига до момента в който тя отделя такова и за някои друг се дразниш. Ако ти е приятелка няма да те забрави. Но не прави циркове за да не те намрази. Приемай нещата такива каквито са.. тва си е естествен ход и пренебрегни шегата ми с револвера. Също така може да си поговориш и с други хора.. така както го описа имам чувство, че говориш за единствената си приятелка. Това не значи разбира се да я зарежеш или т.н. ПРосто успех - и в гадна ситуация си.

addictedtoweed
12-23-2010, 21:22
не не ми е единствената имам много приятели .. но просто тя е истинска и само на нея вярвам .. другите са пълни издънки ;д .. така да се каже..
раздел купувам / продавам :D :D - ами съжалявам не съм забелязала къде го публикувам ;д;д;д;д
мерси за помощта все пак :p :)

0y7ofCon7roL
12-23-2010, 21:43
Един въпрос към авторката, от хасково ли си ? :-D

FuckinGenious
01-02-2011, 05:26
един въпрос а тази твоя приятелка и тя ли е обратна като теб ?

addictedtoweed
01-11-2011, 12:07
ne ne neznam dali e obratna :D nqmam predtsawa . ne moga da razbera chesno kazano . mai e bisexualna.
i ne ne sum ot haskowo :D:D:D

SmilezZz
01-12-2011, 06:12
Ти си момиче и мислиш,че си влюбена в най-добрата си приятелка ?
Не знам,според мен просто изпитваш силна привързаност към нея,свикнала си да бъдеш до нея,да си споделяте и е нормално да изпитваш подобни чувства към нея..
Но все пак ти най-добре си знаеш какво чувстваш - така,че е безсмислено ние да гадаем..

П.С- Темата ти е в грешен раздел ((: