PDA

View Full Version : Какво е според ваС?



drakon44
12-12-2010, 22:19
Значи с 1 мацка от супер много време се забиваме,в такъв смисъл,че си чатиме често,раб-ти а-у,ама все немога да я навия за кафе.Когато я попитам все си намира оправданя,и работата все се отлага,а почти винаги все тя ме търси в скайп.Та работата е такава:
Реших малко да и дам мотивация и напавих следното:
Писах и в скайп,початихме си малко,и реших да я питам,дали може да се целува.Тя ми отговори,че е г/д добра в това,и аз я попитах дали иска АЗ да го проверя и да и кажа със сигорност.В началото доста се колебаеше,но после я навих.Казах и,че несъм много добър и тя да ме научи,някой работи,и аз нея това-онова,и тя се съгласи.И най вероятно тези дни ще се срещенм някъде,да се полигавиме.
Въпросите са ми следните:
1.Щом се е съгласила харесва ли ме?
2.Направил ли съм грешка,че я попитах за това?
3.Удачно ли е,ако срещата наистина се състой,и найстина се поцелуваме,да я питам да тръгнем или нещо такова?
ПС>АЗ никога несъм се целувал,демек изобщо незнам как се прави :(
ПС2>Моля без подигравки и нападки,защото искам и аз най-накрая да си хвана приятелка :s .Вече повечето ми приятели си имат приятелки,говоря за хора дето са по-затворени от мене,по-странни.Предполагам проблема си е във самия мене,а като цяло добре се обличам,купя се често и тн.Предполагам е от характера или нещо такова..Както и да е..Ако ми отговорите на поне 1 въпрос ще съм ви благодарен..Мерси много предварително..

ПС3>Съжалявам за правописните грешки,спи ми се :D

flyingmonkey
12-12-2010, 22:54
Пробвайте и двамата след 2-3 години...

1234girl
12-13-2010, 12:39
1.na kook si godini ?
2.ova nishto ne oznachava!!!
3.pisha ot iPad zatova ne pisha na kirilica!!!

areon4o
12-13-2010, 13:32
малко грубо се отнасят към теб ама .. май май има защо първо братле мотивацията е хубаво нещо но в определени моменти и с умереност а не като твойта ситуация не сте се виждали а да я питаш да се целувате трябва да стане като се видите и ако се харесвате ще се усети и тогава щяло да стане целувката така сега ще ти е много по трудно като знаеш че трябва да се целунете и ще се чудиш кога да го направиш дали като я видиш дали като си я изпратиш или по "средата" на срещата ви ... а това дали е удачно да я питаш дали иска да ходите според мене е удачно но има и моменти когато не е удачно но трябва да сте доста по големи 8)

Paramour
12-13-2010, 19:32
"Значи с 1 мацка от супер много време се забиваме,в такъв смисъл,че си чатиме често" баси забиването :lol:
"и тя да ме научи,някой работи,и аз нея това-онова" ТИ си я научил това-онова за целуването(а ти не си се целувал) по скайп :lol:
За правописа.. колкото и да ти се спи.. да пишеш 'не' и глагол слято.. много пъти.. тва си е чиста неграмотност.

1.Щом се е съгласила харесва ли ме?
2.Направил ли съм грешка,че я попитах за това?
3.Удачно ли е,ако срещата наистина се състой,и найстина се поцелуваме,да я питам да тръгнем или нещо такова?
1. Може да има симпатии, но може и да е приела от чисто любопитство.. само да пробва.
2. Ми.. мене ако ме бяха питали ПО СКАЙП и то човек с когото почти не съм се виждала наживо.. ммне бих се навила.. късмет е че се е навила.
3. Не избързвай.

F_CK_all_I_need_is_U
12-13-2010, 21:56
Щом отидох до кенефа, пикае ли ми се???? 8-)

Ssummerjam
12-14-2010, 17:38
ПС2>Моля без подигравки и нападки,защото искам и аз най-накрая да си хвана приятелка :s .Вече повечето ми приятели си имат приятелки.

Не виждам смисъл да си нито с нея, нито с която и да било друга, защото щом искаш връзка само защото повечето ти познати са обвързани, явно не си готов за това. 8)

lubomirky
12-14-2010, 19:47
Щом отидох до кенефа, пикае ли ми се???? 8-)

не е задължително ;>

DeVilTerroR
12-15-2010, 15:13
Ако наистина я целунеш, ще разбереш по начина, който го прави дали те харесва. Но недей да имаш големи надежди се пак не сте се виждали !

drakon44
12-17-2010, 17:02
Здравейте.Да ви кажа ние сме се виждали,говориле сме и тн,но в повечето случаи в компаня..

dollyy11
12-17-2010, 17:55
ммм незнам може би щеше да е по - добре когато се видите да й говориш за целувки и т.н ? :Д ... ммм относно това че не си се целувал не се притеснявай ! Имах гадже което се е целувало преди товаа ноо неможеше изобщо :D амм тя ще те няучи бе спокойно (ако и тя може) ако нее ще се учите взаймноо :D :D :D

Stotii
12-17-2010, 17:57
Аз и се чудя на акъла как се е навила въобще,,,, но както и да е....
Това не значи нищо... аз съм спал с момиче ейтака... просто защото се бях изфукал да я бъзикна и тя реши да провери.... ама такива не се срещат толкова често... истинска рядкост са си :lol: :lol:

Иначе какво да ти кажа... може да е любопитство... може да има симпатий, може и да е разгонена... като се видите ще разбереш...

Отговор към ПС1 : Мислиш ли, че е толкова сложно !?? Всъщност... не е елементарно... но не е и висша математика... като го почувстваш 1-2-3-5-15 пъти ще свикнеш к'во да правиш с езика и устните си....
Успех с мадамата..