PDA

View Full Version : Да го попитам ли?



excessiveeeeee
12-13-2010, 07:13
Моята историйка е следната - има едно момче, с което се познаваме почти от година...така се развиха нещата, че с времето желанието да сме заедно растеше, но по една или друга причина нещата се случваха бавно и един от най-хубавите фактори е че преди всичко станахме мн добри приятели...преди около месец настъпи и моментът с целувката и от тогава насам всичко е като цяло перфектно...във времето, което прекарваме заедно не пропускаме да си покажем колко мн се харесваме, желаем...всичко характерно за една двойка - напоследък даже той ме запозна с някои от най-добрите си фр, показвайки и пред тях, че е с мен...като цяло държим се като двойка, но за този един месец не ме е попитал директно 'заедно ли сме' и имам нужда от съвет - да го попитам аз какво означава всичко това м/у нас...или просто да оставя нещата да се развиват така, понеже доколкото го познавам той не е много по думи и обяснения, може би нещата за него се подразбират, имайки в предвид всички случки, които говорят доста повече от един отговор на конкретния въпрос + това ме е страх да не разваля всичко по този начин. Какво бихте ме посъветвали? :)

arizona
12-13-2010, 07:42
Според мен той ти е показал,че сте заедно и не е нужно да го питаш,все пак той ти показва любовта си,но ако не си сигурна го попитай,едвали ще развалиш всичко :? та нали се обичате :P

DarkGirll
12-13-2010, 07:45
Ами според мен не го питай щом не е по обясненията и думите :wink: щом всичко е както трябва не е много важно,че не ти го е обяснил :) ! Много любов ви желая.. :-)

TheBeliever
12-13-2010, 07:46
Моята история започна по подобен начин. Никой нищо не попита, целувката свърши цялата работа. Вече две години сме заедно и живеем заедно.
Щом сама виждаш, че действията му говорят повече от каквито и да било думи, защо си тормозиш главицата с такива въпроси?

excessiveeeeee
12-13-2010, 07:55
...защото обичам да си втълпявам глупости, когато всичко е наред явно :-D и аз мисля засега да оставя нещата така... а за любов мисля, че е малко рано да се говори още - може би доста силна привързаност (:

DeVilTerroR
12-13-2010, 08:35
Направи се на луда и го питай "Ти кога ще ми предложиш да сме гаджета ?" но го кажи леко весело все едно е бъзик и ще разбереш !

BlueKnife
12-13-2010, 09:15
на твое място не бих..

soul1199
12-13-2010, 13:06
то се подразбира,че сте заедно,по-добре не го питай,няма смисъл

elito96
12-13-2010, 13:26
Момчето явно е по доказването, а не казването. Щом ти го е доказал, няма смисъл да го питаш.

areon4o
12-13-2010, 13:45
и аз съм на мнение като Елито .. но в такава ситуация като вашата.. мисля че само за ебавката може да се питате защото до колкото прочетох правите сичко което се прави когато сте заедно :-D

anonymous768631
12-13-2010, 13:55
По дяволите!
Какво значи "Заедно ли сме?".
Ти ако не знаеш, аджеба, ние ли да знаем!!!
Абе вие сте като малките деца!!!
"Хайде да ходим...", "Заедно ли сме?"
УжасТ!!!

eXxXciTeD
12-13-2010, 16:55
Много е хубаво, че сте били приятели преди това и сте си споделяли, това определено помага на една връзка. По всичко личи, че сте заедно, ако имаш прекалено много въпросителни в главата си, просто го питай как гледа на взаимоотношенията ви и това е, не виждам какво го мислиш :-D

Paramour
12-13-2010, 19:19
Щом те запознава с неговите приятели и пред тях казва, че сте заедно, не е ли очевидно ЧЕ СТЕ? ..*facepalm*

Ssummerjam
12-14-2010, 17:27
Няма нужда от въпроси. Всичко си е ясно. :p