PDA

View Full Version : Харесвам я но ме истрах



daks
12-13-2010, 07:41
Харесвам едно момиче от моито училище да нормално да харесвам някого красива и сладка е но имам едни проблем
мога да изляза с нея на кафе и такива дръги работи обаче наско скъса с неиниа приател които е с 3години по голям от мене и ако изляза с нея на кафе или разходка предполагам че ще ми е... м........ та нз дали си пада по такива на неината вузраст има исрам да я питам и оства проблема с приателя
100% съм сиг че ще ма пребие : приусловие че докато са ходели тои и е 4ел смс те skype хронологиа фацебоок и така и просто за това с1м сигорен че ще ме пребие . не 4е няма на кои да кажа просто не ми се занимава с него един пат 6те ма пребие дръгиа пат ние 6е го бием
та вупроса е как да я питам дали си пада по такива като на неината вузраст и дали е готава за врузка и проблема с този как да го разриша



мерси Много предварително

arizona
12-13-2010, 07:55
ми направо я питаш,те нали са скъсали...кво до края на живота и оня ще пребива гаджетата и ли :?
и аре да се научиш да пишеш по-четливо,а :(

LadyDi
12-13-2010, 08:18
Ох, ох... отдавна не бях виждала толкова неграмотно и пълно с технически грешки съобщение. Направо ми извади очите, докато го прочета. Пиян ли си го писал...

Засрами се!

Освен това, половината ти проблем не го разбрах. С думи прости: ако се хванеш с момичето, ще те бият, така ли?

DeVilTerroR
12-13-2010, 08:32
Ако те хареса няма значение годините ! А за онзи който, ще те пребива не се притеснявай особено ако той е скъсал с нея.

soul1199
12-13-2010, 13:03
Правописа ти е ужасен,едва успях да разбера,за какво става въпрос,по-добре говори лично с нея,питай я дали те са скъсали и иска ли да излезе с теб. :)

Invisiblez
12-13-2010, 13:20
Рискувай за важните неща!
В случая важното за теб е момичето, ако е харесваш и имаш чуства към нея по-добре си и го кажи.
А и от къде си сигурен, че бившият и ще те пребиe, нали е скъсал с нея - не, че не може... няма право!

areon4o
12-13-2010, 13:22
Както казва пича от горния пост рискувай бе братле... а тва че някви бивши избиват комплекси и заплашват с бой не тряя те притеснява тях ги е яд че вече не са със момичето и не им се иска да я видят с друг ..

vankovvv
12-13-2010, 13:28
http://www.youtube.com/watch?v=jOGwiaIPuBE

daks
12-13-2010, 19:27
за право писа се извинявам просто го писах от гсм и беше малко трудно мерси Много :) ще споделя после какво се случило :)

Sensless
12-13-2010, 22:32
Харесвам едно момиче от моито училище да нормално да харесвам някого красива и сладка е но имам едни проблем
мога да изляза с нея на кафе и такива дръги работи обаче наско скъса с неиниа приател които е с 3години по голям от мене и ако изляза с нея на кафе или разходка предполагам че ще ми е... м........ та нз дали си пада по такива на неината вузраст има исрам да я питам и оства проблема с приателя
100% съм сиг че ще ма пребие : приусловие че докато са ходели тои и е 4ел смс те skype хронологиа фацебоок и така и просто за това с1м сигорен че ще ме пребие . не 4е няма на кои да кажа просто не ми се занимава с него един пат 6те ма пребие дръгиа пат ние 6е го бием
та вупроса е как да я питам дали си пада по такива като на неината вузраст и дали е готава за врузка и проблема с този как да го разриша



мерси Много предварително




Незнам аз тя по какви си пада и дали иска сериозна връзка , но теб специално няма да ти върже. Как подяволите направи толкова правописни грешки ? Аз и да искам не мога...

umri
12-13-2010, 23:25
Ох, ох... отдавна не бях виждала толкова неграмотно и пълно с технически грешки съобщение. Направо ми извади очите, докато го прочета. Пиян ли си го писал...

Засрами се!

Освен това, половината ти проблем не го разбрах. С думи прости: ако се хванеш с момичето, ще те бият, така ли?
На половин шише уиски и непреброен брой шотове и бири съм писал коментари след 48 часово безсъние в тоя форум(отдавна). Няма да е в алкохола причината.

До автора: Неграмотен, тъп и страхлив. Ти си чумав, е. Който го е страх от мечки, лъска бастуна.

modjodjodjo
12-14-2010, 01:00
Като те е страх маай маламашката цял живот.
По-добре цар на чикиите, отколкото роб на една жена

На половин шише уиски и непреброен брой шотове и бири съм писал коментари след 48 часово безсъние в тоя форум(отдавна). Няма да е в алкохола причината.
Тука малко ми понамирисва на хвалене и преувеличаване. Искаше да кажеш на 2 големи уискита, 1 шот, 1/4 бира. Сяяяя моля ви се да ги нямаме такива

ceballos1990
12-14-2010, 14:51
То и аз да съм и аз ще те пребия скъсали ама до утре особенно ако приятеля я обича изчакаи по добре да отихнат нещата и не лети у космоса за да утихнат чувства не става от първата седмица те хора разделени и след месец се събират ако се обичат а и ако си попаднал на некав ревнинец си приготвияи армия Успех :)

LadyDi
12-14-2010, 14:54
На половин шише уиски и непреброен брой шотове и бири съм писал коментари след 48 часово безсъние в тоя форум(отдавна). Няма да е в алкохола причината.
Тука малко ми понамирисва на хвалене и преувеличаване. Искаше да кажеш на 2 големи уискита, 1 шот, 1/4 бира. Сяяяя моля ви се да ги нямаме такива
Той за пред мене 8-)

Ssummerjam
12-14-2010, 17:52
Тука трябва професионален преводач.

burpp
12-14-2010, 18:11
Те те бият, ти биеш. Така ли?
След много усилия и повтаряне на срички от това,
което си написал, горе-долу му схванах цаката.

Решение: Питай, действай и да те не боли.

CR0W
12-14-2010, 20:01
казвай й и после ако те бие ще стискаш зъби и ще мислиш за нея :-D

umri
12-14-2010, 20:42
Той за пред мене 8-)
хааххахахахахахаах. Безсилен съм в тая ситуация. :smt117