PDA

View Full Version : Романтична вечеря ? :)



zxvf
12-13-2010, 08:44
Здравейте. Искам да заведа приятелката си на вечеря някъде и искам да бъде супер романтично в смисъл свещи цветя и прочие но за съжаление не мога да се сетя за подходящо място в София. Ако някой се сеща нека го сподели ?

ShtrudeL
12-13-2010, 08:51
Колко нагласено и лигаво звучи. Но заведи я.

zxvf
12-13-2010, 08:53
Защо пък нагласено и лигаво ? :) Пък и не видях предложението ти :) Просто не знам къде да я заведа и се консултирам - нещо лошо ли има ?

PredrusalotoZaiche
12-13-2010, 09:10
Beso ? :)

machoka
12-13-2010, 12:38
Имаше преди време един страхотен ресторант на оборище, на 30м по-нагоре след Кракра по посока на движението.. вдясно се влиза в едно като безистенче - вход измежду кооперациите и то те води до него.. нещо от сорта на Mediterranean беше, но може и да те излъжа.. като влезеш в коридорчето открито измежду оградата и кооперацията, по-навътре след 20м се открива ресторанта... с огромна камина, малки 'изгарки' хвърчат пукайки от камината, а вътре по принцип стените са от стъкло специално за да виждаш малката градинка в двора наоколо (където също има масички лятото), но там където има стена - навсякъде окичено с някакви кубински изрезки от вестници, пури, шапки.. осветлението разбира се приглушено.. абе обстановката е невероятна..
разбира се - вината им са такива, които трудно ще намериш другаде в България, а и обслужването е на много високо ниво.

Проблемите са 2:
а) не знам дали още съществува, преди 2-3 години там си беше
б) не съм сигурен дали можеш да си го позволиш - т.е. можеш, но събери хубава сумичка преди това.

и една подточка - не знам на по колко сте години, ако сте малки това не е точния тип вечеря според мен, който ви трябва..

аз поне имах големи планове преди вече толкова много време за това вълшебно местенце, но в крайна сметка всички те изгоряха пукайки като късчетата сухо дърво от камината и остана само аромат от нещо недовършено...

zxvf
12-13-2010, 13:44
На по 23-4 сме :) Ще го проверя едва ли ще ми трябват повече от 200-300 лева ;) Мерси

machoka
12-13-2010, 13:44
И двата аргумента са в норма)) Значи дано да е активен все още.